Ik vind juist dat ze dit tactisch heel correct inzien.quote:Op woensdag 12 maart 2014 10:02 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Slappelingen zeg in Kiev. Val gewoon die fuckin russen aan daar, het is je eigen land verdomme.
Dat gaat alleen maar nadelig uitvallen voor Kiev...wat hierboven gezegd wordt, de Russen maken Goulashsoep van de Ukrainers als het op een (totale) oorlog aankomt.quote:Op woensdag 12 maart 2014 10:02 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Slappelingen zeg in Kiev. Val gewoon die fuckin russen aan daar, het is je eigen land verdomme.
En dan in amper een week tijd overlopen worden en Poetin heel Oost-Oekraine op een presenteerblaadje aanreiken.quote:Op woensdag 12 maart 2014 10:02 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Slappelingen zeg in Kiev. Val gewoon die fuckin russen aan daar, het is je eigen land verdomme.
Dat gaat natuurlijk niet gebeuren.quote:Op woensdag 12 maart 2014 08:48 schreef arjan1112 het volgende:
Sjonge Poetin moet gewoon aftreden en met een nieuwe president sluit Rusland zich aan bij navo en de eu, alles opgelost
Nee idd... Zijn huidige termijn duurt nog tot 2018 en aangezien zijn eerste twee termijnen zijn onderbroken door Medvedev mag hij ( mits gekozen natuurlijk) nog zes jaar daarna...en dan zien we in 2024 wel weer...dan is hij 72, en zou hij theoretisch nog mee kunnen...quote:
We zullen zien inderdaad. Vrijwillig aftreden zal hij in ieder geval van zijn leven niet doen. Aansluiting van Rusland bij de NAVO/EU gaat ook niet gebeuren.quote:Op woensdag 12 maart 2014 11:28 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Nee idd... Zijn huidige termijn duurt nog tot 2018 en aangezien zijn eerste twee termijnen zijn onderbroken door Medvedev mag hij ( mits gekozen natuurlijk) nog zes jaar daarna...en dan zien we in 2024 wel weer...dan is hij 72, en zou hij theoretisch nog mee kunnen...
Nog 20 en ze staan gelijk met Taiwan.quote:Op woensdag 12 maart 2014 11:47 schreef BaasBanaan het volgende:
Erkenning door maar liefst één land.
Zo natuurlijk vind ik dat niet. Rusland probeert alles nog wel een beetje goed te praten door het op de Russisch sprekers en etnische Russen te gooien. Dat lukt ze natuurlijk niet in West-Oekraïne.quote:Op woensdag 12 maart 2014 10:39 schreef arjan1112 het volgende:
Nou als Kiev aanvalt, dan neemt Rusland heel Oekraine in natuurlijk, verder willen ze dit niet echt omdat ze elkaar als 'broedervolken' zien.
Als ze door dezelfde landen erkend worden als Abchazië, wordt dat nog lastig.quote:Op woensdag 12 maart 2014 11:52 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Nog 20 en ze staan gelijk met Taiwan.
quote:Op woensdag 12 maart 2014 08:12 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Heeft geen zin joh... SP is niet vatbaar voor hetgeen je met je eigen ogen kan zien. Voor mensen die wel voor rede vatbaar zijn is het overduidelijk dat Rusland de Krim heeft over genomen op een manier die ik in de internationale politiek nog nooit gezien heb.
tja de ego he. Met wie is putin het wel gezind? Slechts met een paar dubieuze staten die op 1 hand te tellen zijn met dictoriale vrijheids beperkingen.quote:Op woensdag 12 maart 2014 08:48 schreef arjan1112 het volgende:
Sjonge Poetin moet gewoon aftreden en met een nieuwe president sluit Rusland zich aan bij navo en de eu, alles opgelost
Europa is geen tandloze Unie, Europa (en ook de VS) vinden Oekraïne en zeker de Krim gewoon niet belangrijk genoeg.quote:Op woensdag 12 maart 2014 08:13 schreef waht het volgende:
[..]
Zo werkt internationale politiek niet. Rusland heeft de afgelopen tijd bewezen dat ze de eigen omgeving met geweld zal verdedigen. Dat hebben we gezien in Georgië en nu in Oekraïne. De rest van de wereld snapt nu dat dreigen en boze woorden geen enkele invloed hebben op het Kremlin, als iemand Poetin wil tegenhouden zullen ze op zijn militairen moeten gaan schieten. En daartoe is niemand bereid.
Rusland wordt sowieso nog serieus genomen, al het andere is simpele borrelpraat zonder al te veel binding met de werkelijkheid. Een andere werkelijkheid is dat Europa weer eens een tandloze Unie blijkt te zijn, en Poetin weet dit.
Das op zich toch tenminste "iets"?quote:Op woensdag 12 maart 2014 12:43 schreef SureD1 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)digen_PVV_uit__.html
Handig voor iets meer detail jaquote:Op woensdag 12 maart 2014 12:53 schreef DeJori het volgende:
Oekraïne in een aantal goede infographics:
http://detailpr.com/infographics/
Nu snap ik de gedachte erachter best (anti europa en pro joderij) maar ze mogen zich eerst beter in lezen wat wilders betreft, hij is echt geen reclame als stokpaardjesliefhebber.quote:Op woensdag 12 maart 2014 12:43 schreef SureD1 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)digen_PVV_uit__.html
Normaal is de OVSE de aangewezen organisatie om waarnemers te sturen, volgens mij nemen die overal verkiezingen waar, zelfs hier in Nederland. Eerst zegt Rusland dat ze de OVSE gevraagd hebben, die ontkennen dat vervolgens, en nu vraagt Rusland specifiek de eurosceptische fracties in het EP....dus waarnemers ok, maar alleen als ze Rusland-vriendelijk zijn... Misschien iets voor bepaalde users hier?quote:Op woensdag 12 maart 2014 13:01 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Das op zich toch tenminste "iets"?
Goed, tis wel heel kort dag zo vlak voor het referendum, maar de Russen hebben op dat vlak tenminste "iets" gedaan
[..]
Handig voor iets meer detail ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |