Heul geen lemming.quote:Op maandag 10 maart 2014 23:59 schreef d4v1d het volgende:
Ziet er trouwens ontiegelijk hipster uit
Tevens, lemming
Nee.quote:Op maandag 10 maart 2014 23:59 schreef d4v1d het volgende:
Ziet er trouwens ontiegelijk hipster uit
Tevens, lemming
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nee.
Karina vond dat ik dit topic moest maken
Je was dus gewoon zelf lui?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:00 schreef Karina het volgende:
[..]Misschien krijg ik nog goede tips tenslotte.
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 08:32 schreef Pietverdriet het volgende:
Het leven is te kort voor goedkope wijn
Waarom niet? SLURP! wordt alleen bij AH verkocht.. Dus een "huismerk" en dus huiswijn. De Chardonnay is inderdaad prima.quote:
Nope, ook bij slurpshopquote:Op dinsdag 11 maart 2014 18:27 schreef maulibu het volgende:
[..]
Waarom niet? SLURP! wordt alleen bij AH verkocht.. Dus een "huismerk" en dus huiswijn. De Chardonnay is inderdaad prima.
Nope...quote:Op dinsdag 11 maart 2014 18:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nope, ook bij slurpshop
http://www.slurpshop.nl/wijn/p-1a/
Dit dus, ik kocht die Tulipe de la garde voor net iets meer dan 7 euro de flesquote:Op woensdag 12 maart 2014 11:19 schreef bear87 het volgende:
De rode Chileense is prima drinkbaar.
Echter snap ik niet waarom je voor de literflessen van AH huismerk zou kiezen, zat wijn te krijgen voor weinig geld zonder dat je je tot een huismerk literfles hoeft te richten. Let een beetje op aanbiedingen en je scoort echt wat lekkerders voor niet of nauwelijks meer geld.
quote:Op woensdag 12 maart 2014 11:40 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dit dus, ik kocht die Tulipe de la garde voor net iets meer dan 7 euro de fles
Normaal retail is die tulipe de la garde 15-19 euro de fles.quote:Op woensdag 12 maart 2014 13:25 schreef bear87 het volgende:
[..]![]()
En als je dan wijn koopt onder het mom ' ik wil niets uitgeven ' wacht dan op de standaardaanbiedingen bij de AH, zoals de meermaals per jaar terugkerende actie 2 halen 1 betalen op de Berberana Red Dragon. Dan betaal je omgerekend 2,75 euro de fles. 18 flessen van kopen en dan die literflessen lekker achterlaten in de winkel.
Snap wat dat betreft dat verhaal op die Slurp! flessen ook niet. Ze laten marketing en een etiket achterwege om een goedkope wijn op de markt te brengen maar rekenen dan 5 euro de fles. Alsof er voor 5 euro de fles niet al een gigantisch aanbod is aan eenvoudige maar lekkere (Languedoc) wijnen(geen languedoc maar een chateau Camplong kost ook 5 euro bij de AH, een van mijn favorieten)
Om nog maar te zwijgen over de Tulipe die jij dan noemt voor 7 euro. Ga dan niet doen alsof het zo' n prestatie is om voor 5 euro een languedoc op de markt te zetten.
Ah, dat wist ik niet.quote:Op woensdag 12 maart 2014 17:05 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Normaal retail is die tulipe de la garde 15-19 euro de fles.
www.weinvorteil.dequote:Op donderdag 13 maart 2014 09:23 schreef mark_dabomb het volgende:
Doe mij ook maar gelijk 10 doosjes La Tulipe voor die prijs.
Nu eens een plaatje van een fles wijn van ¤ 20quote:Op maandag 24 maart 2014 07:02 schreef Pietverdriet het volgende:
Ilja Gort over goedkope wijn
http://www.volkskrant.nl/(...)edkope-slobber.dhtml
[ afbeelding ]
als je ziet wat doos, etiket, fles, dop, accijns, transport, etc etc kosten dan snap je dat goedkope wijn rotzooi moet zijn
Is niet altijd zo.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 02:12 schreef Ferdii het volgende:
Supermarkt Huiswijn
Loop eens een willekeurige slijter binnen en vraag om zijn beste wijn van 4-5 euro. Zelfde prijs, stuk betere wijn
Als het toch zo eenvoudig was..quote:Op dinsdag 25 maart 2014 02:12 schreef Ferdii het volgende:
Supermarkt Huiswijn
Loop eens een willekeurige slijter binnen en vraag om zijn beste wijn van 4-5 euro. Zelfde prijs, stuk betere wijn
Als je je tevreden stelt met huiswijn Van een prikkie kan je daar nooit een buil aan vallen.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 07:18 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als het toch zo eenvoudig was..
Nu ook bij AH voor 11,99 per fles:quote:Op woensdag 12 maart 2014 17:05 schreef Pietverdriet het volgende:
Normaal retail is die tulipe de la garde 15-19 euro de fles.
Kansloos lijstjequote:Op woensdag 26 maart 2014 14:48 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Wellicht heb je hier wat aan, de best geteste supermarkt huiswijnen uit de consumentengids laatst:
[ afbeelding ]
Naja, het mooie is dat die mensen (40 stuks) dus blind geproefd hebben en hun oordeel niet, zoals jij nu wel doet, gebaseerd hebben op wat er op de fles staat maar puur op smaak.quote:Op woensdag 26 maart 2014 21:24 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Kansloos lijstje
Als de nummer 1 een half zoete wijn is en de nummer 3 de kaapse pracht kan ik dit moeilijk serieus nemen
Gewoon zelf proeven in plaats van afgaan op ren lijstje
Vind het belangrijker wat ik (al dan niet blind) lekker vindquote:Op woensdag 26 maart 2014 21:35 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Naja, het mooie is dat die mensen (40 stuks) dus blind geproefd hebben en hun oordeel niet, zoals jij nu wel doet, gebaseerd hebben op wat er op de fles staat maar puur op smaak.
Tja door de crisis is de vraag naar duurdere wijnen ingestortquote:Op woensdag 26 maart 2014 13:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Nu ook bij AH voor 11,99 per fles:
http://www.ah.nl/appie/zoeken?rq=la+tulipe
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |