Haha wat een drama, het centrum is ook altijd overdreven vol met toeristen, allemaal stoners die daar maanden blijven rondhangen.quote:Op zondag 1 juni 2014 15:44 schreef djakkaa3033 het volgende:
Leuk veel woon plezier
En ga vooral een dagje naar Amsterdam (net zoals ik gister)
Dan weerdeer je Rotterdam nog meer.
Wat een arrogante mensen daar zeg.. allemaal een grote mond.
Heel onpersoonlijk werd de coffeeshop uitgezet omdat je naast een joint verplicht een drankje moest bestellen wat ik weigerde..
de kassa juf kijkt je niet aan en zegt niet eens het bedrag wat je moet betalen, moet je maar van de kassa aflezen, irritante toeristen oud zuid types die in de pc hoofdstraat expres niet aan de kant gaan brrrr.
Mooi.quote:Op maandag 2 juni 2014 18:35 schreef hemarookworst het volgende:
Deze jullie al bekend? Beter dan welke marketingfilmpje ook
quote:Op maandag 2 juni 2014 18:35 schreef hemarookworst het volgende:
Deze jullie al bekend? Beter dan welke marketingfilmpje ook
Nee, schijnt wel een goede baan met goed personeel te zijn. Ik ga eigenlijk altijd karten in De Uithof (electrische karts, super personeel en baan met veel grip en voldoende ruimte) of in Zoetermeer (benzinekarts, wordt steeds minder doordat personeel de boel verwaarloost, lijkt soms meer op rallyrijden door de gladheid).quote:Op donderdag 12 juni 2014 17:39 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Is iemand van jullie weleens gaan karten in Dordrecht? Zo ja, wat is de ervaring?
Ik zie op de website van uithof dat je voor min. 10 personen moet reserveren, is het niet mogelijk om slechts met 4 of 5 man de baan te reserveren? In Limmen kan dat wel altijd en vind het niet prettig om ook met andere onbekenden te karten, en wat is het grote verschil tussen elektra karts en normale karts?quote:Op donderdag 12 juni 2014 18:56 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Nee, schijnt wel een goede baan met goed personeel te zijn. Ik ga eigenlijk altijd karten in De Uithof (electrische karts, super personeel en baan met veel grip en voldoende ruimte) of in Zoetermeer (benzinekarts, wordt steeds minder doordat personeel de boel verwaarloost, lijkt soms meer op rallyrijden door de gladheid).
En verder is er nog Poeldijk (te veel bruggetjes, geen leuke baan) en Delft (te gevaarlijk door het publiek dat daar komt, baan heeft te veel hoogteverschil)
Je kan altijd even overleggen met ze of er voor kiezen op een rustig tijdstip te gaan. Zeker in de zomer kan het er rustig zijn. Ik vind het bij de Uithof nooit zo'n probleem met onbekenden te rijden; er wordt goed gevlagd en het publiek is meestal wel ok.quote:Op donderdag 12 juni 2014 20:01 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Ik zie op de website van uithof dat je voor min. 10 personen moet reserveren, is het niet mogelijk om slechts met 4 of 5 man de baan te reserveren? In Limmen kan dat wel altijd en vind het niet prettig om ook met andere onbekenden te karten, en wat is het grote verschil tussen elektra karts en normale karts?
Lijkt me wel het proberen waard, ik zal ze van tevoren even bellen idd. Bedankt voor de info!quote:Op donderdag 12 juni 2014 20:13 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Je kan altijd even overleggen met ze of er voor kiezen op een rustig tijdstip te gaan. Zeker in de zomer kan het er rustig zijn. Ik vind het bij de Uithof nooit zo'n probleem met onbekenden te rijden; er wordt goed gevlagd en het publiek is meestal wel ok.
Elektrische karts hebben bijna al het vermogen direct beschikbaar, waardoor je sneller versnelt. Het is een paar rondjes wennen.
En natuurlijk geen geluid, waardoor je de wind om je heen hoort.
Welke kroeg raad je aan?quote:Op donderdag 12 juni 2014 23:28 schreef junkiexp het volgende:
Nieuwe Binnenweg kan je ook leuk kijken!
Le Vagabond is altijd wel erg leuk, maar dan moet je wel tegen drukte kunnen.quote:
Qua pub zou ik naar O'Sheas gaan ipv Paddy's. Die is veel minder druk en met een terras buiten.quote:Op donderdag 12 juni 2014 23:14 schreef o.us2.0 het volgende:
Waar gaan jullie morgen de wedstrijd kijken? In de stad of thuis?
Ik heb een groepje georganiseerd maar ik twijfel tussen Stadhuisplein () en de Irish Pub aan de Rodezand.
topquote:Op donderdag 12 juni 2014 17:39 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Is iemand van jullie weleens gaan karten in Dordrecht? Zo ja, wat is de ervaring?
Prima.. maar wat betreft de baan zou ik eerder naar delft gaan!quote:Op donderdag 12 juni 2014 17:39 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Is iemand van jullie weleens gaan karten in Dordrecht? Zo ja, wat is de ervaring?
Ik was er en blijf er nogquote:
Ousjequote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:28 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik was er en blijf er nog
HMFGOD
Oke ff wk burger verder kanen aan de Coolsingel ok doei
Koop een kaart. Fiets of lopen. Gew ontdekken.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:57 schreef mapima het volgende:
Vanaf september officieel student aan het Erasmus
Ik ga niet naar de Eurekaweek, kan iemand me vertellen hoe je zelf Rotterdam kan leren ontdekken? Waar moet je allemaal geweest zijn?
Uh ja wat je van Rotterdam allemaal gezien moet hebbenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:03 schreef Weissman het volgende:
[..]
Koop een kaart. Fiets of lopen. Gew ontdekken.
Nog andere vragen?
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:53 schreef mapima het volgende:
[..]
Uh ja wat je van Rotterdam allemaal gezien moet hebben
In principe eigenlijk niets direct, je bent geen toerist. Doe rustig aan, leer de stad op je gemak kennen. Liever zeg je tegen iemand "Oh ja dat moet ik ook eens doen, goed idee!" dan "Ja daar ben ik op mijn eerste bezoek aan Rotterdam ook heen geweest" Dus relaxed aan, je hebt nog tijd zat om overal geweest te zijn.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:53 schreef mapima het volgende:
[..]
Uh ja wat je van Rotterdam allemaal gezien moet hebben
Kan ik niet betalenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 22:23 schreef Tem het volgende:
[..]Als je er op kamers gaat kom je daar vanzelf wel achter toch?
Aan de Coolsingel bij metrostation Beurs heb je een mooie VVV-kantoor. Ga maar daar eerst eens langs. Dan kan jij je daarna vet vreten bij de naastgelegen McDonalds.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:57 schreef mapima het volgende:
Vanaf september officieel student aan het Erasmus
Ik ga niet naar de Eurekaweek, kan iemand me vertellen hoe je zelf Rotterdam kan leren ontdekken? Waar moet je allemaal geweest zijn?
http://www.bol.com/nl/p/1(...)089200000020119509-9`quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:57 schreef mapima het volgende:
Vanaf september officieel student aan het Erasmus
Ik ga niet naar de Eurekaweek, kan iemand me vertellen hoe je zelf Rotterdam kan leren ontdekken? Waar moet je allemaal geweest zijn?
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:57 schreef mapima het volgende:
Vanaf september officieel student aan het Erasmus
Ik ga niet naar de Eurekaweek, kan iemand me vertellen hoe je zelf Rotterdam kan leren ontdekken? Waar moet je allemaal geweest zijn?
tip: koop een Rotterdampas (dacht 12,50 euro voor studenten). Dan kan je lekker op je gemak Rotterdam leren kennen, precies zoals MsMessy zegt. Met fikse kortingen en een hoop dingen gratis. Plus je krijgt alle tips in 1 boekje van wat er in Rotterdam en omstreken te beleven is.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 23:33 schreef MsMessy het volgende:
[..]
In principe eigenlijk niets direct, je bent geen toerist. Doe rustig aan, leer de stad op je gemak kennen. Liever zeg je tegen iemand "Oh ja dat moet ik ook eens doen, goed idee!" dan "Ja daar ben ik op mijn eerste bezoek aan Rotterdam ook heen geweest" Dus relaxed aan, je hebt nog tijd zat om overal geweest te zijn.
Jeetje goeie tip, dat ik daar zelf niet aan heb gedacht. Ik heb notabene zo'n pas.quote:Op maandag 16 juni 2014 21:09 schreef NedKelly het volgende:
[..]
[..]
tip: koop een Rotterdampas (dacht 12,50 euro voor studenten). Dan kan je lekker op je gemak Rotterdam leren kennen, precies zoals MsMessy zegt. Met fikse kortingen en een hoop dingen gratis. Plus je krijgt alle tips in 1 boekje van wat er in Rotterdam en omstreken te beleven is.
Schrijf je in voor de daily mail en je krijgt nog veel meer kortingen, ook op eten en drinken.
www.rotterdampas.nl
Weet niet waarom ik er ineens aan dacht eigenlijk, maar ik vind hem ideaal. Heb hem al jarenquote:Op maandag 16 juni 2014 21:26 schreef MsMessy het volgende:
[..]
Jeetje goeie tip, dat ik daar zelf niet aan heb gedacht. Ik heb notabene zo'n pas.
Rotishops zijn vaak wel goedkoop, veel kip/vleesgerechten, gevulde broodjes voor 2,- etc. je krijgt echt waar voor je geld.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:25 schreef verdacht.individu het volgende:
Ik woon nu enkele maanden in Rotterdam. Maar ik ben opzoek naar echt goedkope lekkere afhaaltentjes. En dan bedoel ik niet 10euro voor een maaltijd. Maar een lekkere complete maaltijd voor 5 euro. Ik heb weleens van iemand een bak rijst met kip op. Diegene had het voor 5 euro afgehaald ergens in zuid. Dit smaakte erg goed weet alleen niet meer waar die had gehaald. Iemand tips ? Ben student en niet echt vaak zin om te koken voor me eentje. Alleen dominos/burgerking/kfc enz komen mij ook me neus uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |