Bij Bao aan de Pannekoekstraat! Authentiek Chinees.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 17:02 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Komend weekend komen mijn ouders en gaan we een hapje eten in de stad. Als student merk ik dat ik nog niet in veel restaurant ben geweest in Rotterdam. We zijn in de Bazar geweest en zoek iets soortgelijk qua prijs/kwaliteit. Soort voedsel mag van alles zijn. Aangezien niet iedereen heel mobiel is kunnen we niet gewoon wat door de stad struinen en dan een beetje kijken. Dus vandaar mijn beroep op jullie
Leuk! Woonde daar vanaf 2009 een jaartje (aan de Bergweg). Best een toffe buurt, lekker eten in de zwartjanstraat.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 10:04 schreef nadepauze het volgende:
Nou er is geen ontkomen meer aan. Na een aantal jaar her en der te hebben gewoond keer ik per 14 april terug naar Rotjeknor.
Oude noorden it is.
Ik houd zelf altijd wel van eetcafé's en rondom Oostplein zitten er genoeg met goede (studenten)deals. Bijvoorbeeld De Dijk en daarna lekker bieren aan de overkant (Locus Publicus).quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:25 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Dank dames!
Onthou ze sowieso. Woon in Kralingen, dus blaak is wel in de richting ja
quote:Op zaterdag 22 maart 2014 13:40 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik houd zelf altijd wel van eetcafé's en rondom Oostplein zitten er genoeg met goede (studenten)deals. Bijvoorbeeld De Dijk en daarna lekker bieren aan de overkant (Locus Publicus).
Erg goed eetcafé is aan de Oude Binnenweg (bar restaurant Sijf); praktisch geen enkel eetcafé in Rotterdam heeft zo'n goede bierselectie. Ze schenken er zelfs Westvleteren!
Locus is zeker prima. Die eetcafes ook. Al gaan er wel veel over de kop steeds.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 13:40 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik houd zelf altijd wel van eetcafé's en rondom Oostplein zitten er genoeg met goede (studenten)deals. Bijvoorbeeld De Dijk en daarna lekker bieren aan de overkant (Locus Publicus).
Erg goed eetcafé is aan de Oude Binnenweg (bar restaurant Sijf); praktisch geen enkel eetcafé in Rotterdam heeft zo'n goede bierselectie. Ze schenken er zelfs Westvleteren!
Ja, sowieso, maar die zit niet bij Oostplein.quote:
Donner komt in het leegstaande ABN AMRO gebouw te zitten, toch?quote:Op zaterdag 22 maart 2014 19:12 schreef Tem het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-vd-Vegt-terug.dhtml
Goed dat het weer Donner wordt maar ze gaan wel naar de Coolsingel, zal wel in De Slegte komen.
Jammer, de Donner aan de Lijnbaan was wel een begrip.
Oh, dat wist ik niet.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 19:15 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Donner komt in het leegstaande ABN AMRO gebouw te zitten, toch?
Tenminste, volgens het NRC: http://www.nrc.nl/boeken/(...)m-op-nieuwe-locatie/quote:
Ik ging van De Slegte uit maar dit is wel een betere locatie eigenlijk. Hopelijk gaat Bagels & Beans mee.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 19:18 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Tenminste, volgens het NRC: http://www.nrc.nl/boeken/(...)m-op-nieuwe-locatie/
Moet ik die maar eens proberen!quote:Op zaterdag 22 maart 2014 13:59 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik vind de Masada eigenlijk beter dan beide. Kwam er toevallig achter door thuisbezorgd.nl.
Sprak laatst iemand bij donner en die gaf aan dat Bagels & beans er misschien vanaf gaat zien. Ze hebben zoveel omzet derving gehad door dit alles dat ze een beetje huiverig zijn geworden om te onderhuren bij andere winkels in.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 19:21 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik ging van De Slegte uit maar dit is wel een betere locatie eigenlijk. Hopelijk gaat Bagels & Beans mee.
Dat wist ik dan weer niet! Ga ik ff opzoeken en in de gaten houden. Leuk dat ze weer nieuwe dingen verzinnen voor locaties waar anders niks mee gedaan zou worden.quote:Op zondag 23 maart 2014 21:09 schreef Isegrim het volgende:
Wij waren jammer genoeg niet in Rotterdam, had er graag heen gewild. Kan niet wachten tot de Fenox Food Factory in mei open gaat!
Ook leuk ja, meestal vol met studenten.quote:Op zondag 23 maart 2014 21:27 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Het is gisteren De Stoep aan Oostplein geworden. Prima eetcafé. Op loopafstand, ook altijd fijn.
Ben daar zelf wel eens voor een borrel geweest. Waren nu ook wat studenten aan de bar en wat ander publiek aan het eten. Niks mis mee.quote:Op zondag 23 maart 2014 23:41 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ook leuk ja, meestal vol met studenten.
De Stoepquote:Op zondag 23 maart 2014 21:27 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Het is gisteren De Stoep aan Oostplein geworden. Prima eetcafé. Op loopafstand, ook altijd fijn.
Vind het eten behoorlijk tegen vallen, maar mocht je het lekker vinden dan heb je nu nog de kans. Restaurant staat te koop, dus zal ongetwijfeld wat anders worden.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:19 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Bij Bao aan de Pannekoekstraat! Authentiek Chinees.
Nah, SanSan is 100x beter, maar iemand vroeg om goedkoop. Nou is SanSan ook niet echt duur te noemen, maar wel veel hoger niveau.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 19:11 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Vind het eten behoorlijk tegen vallen, maar mocht je het lekker vinden dan heb je nu nog de kans. Restaurant staat te koop, dus zal ongetwijfeld wat anders worden.
Heb je het MagnEET cafe wel eens geprobeerd? Zit in Kralingen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 17:02 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Komend weekend komen mijn ouders en gaan we een hapje eten in de stad. Als student merk ik dat ik nog niet in veel restaurant ben geweest in Rotterdam. We zijn in de Bazar geweest en zoek iets soortgelijk qua prijs/kwaliteit. Soort voedsel mag van alles zijn. Aangezien niet iedereen heel mobiel is kunnen we niet gewoon wat door de stad struinen en dan een beetje kijken. Dus vandaar mijn beroep op jullie
Ken ik niet. Zal er eens kijkenquote:Op zaterdag 29 maart 2014 23:08 schreef einschtein het volgende:
[..]
Heb je het MagnEET cafe wel eens geprobeerd? Zit in Kralingen.
Zit op steenworp afstand van mij. Prima voedsel, prijs valt mee.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 23:17 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Ken ik niet. Zal er eens kijken
Juist ja. En toen ben je gewoon verder gelopen en heb je het in dit topic gemeld?quote:Op zondag 30 maart 2014 01:08 schreef djakkaa3033 het volgende:
Ik heb net een groep jongens gezien in de mcdonalds aan de Coolsingel die met een mesje het leer van de banken bij de McDonald's kapot sneden erg he haha
Idd haha.quote:Op zondag 30 maart 2014 01:08 schreef djakkaa3033 het volgende:
Ik heb net een groep jongens gezien in de mcdonalds aan de Coolsingel die met een mesje het leer van de banken bij de McDonald's kapot sneden erg he haha
Hoe is dat grappig?quote:Op zondag 30 maart 2014 01:08 schreef djakkaa3033 het volgende:
Ik heb net een groep jongens gezien in de mcdonalds aan de Coolsingel die met een mesje het leer van de banken bij de McDonald's kapot sneden erg he haha
Restaurant Beijing op de kruiskade. Zelfde keuken, maar goedkoper.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 20:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Nah, SanSan is 100x beter, maar iemand vroeg om goedkoop. Nou is SanSan ook niet echt duur te noemen, maar wel veel hoger niveau.
Bijzonder dat je een restaurant Beijing noemt als deze gerechten uit de Sizhuan streek verkoopt.quote:Op maandag 31 maart 2014 18:00 schreef SandyZuko het volgende:
[..]
Restaurant Beijing op de kruiskade. Zelfde keuken, maar goedkoper.
Ik ben niet beslist geïnteresseerd in 'goedkoop', ik ben vooral geïnteresseerd in 'goed'.quote:Op maandag 31 maart 2014 18:00 schreef SandyZuko het volgende:
[..]
Restaurant Beijing op de kruiskade. Zelfde keuken, maar goedkoper.
Dat snap ik ook niet inderdaad.quote:Op maandag 31 maart 2014 20:05 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Bijzonder dat je een restaurant Beijing noemt als deze gerechten uit de Sizhuan streek verkoopt.
Sorry, per ongeluk gequote. Wilde alleen een linkje toevoegen.quote:Op maandag 31 maart 2014 20:49 schreef SandyZuko het volgende:
[..]
Dat snap ik ook niet inderdaad. meer info
En ondanks dat het goedkoop is, is het ook nog eens erg goed.
De eigenaar van Boguette (vietnamese broodjes) had het aangeraden ter vervanging van Bij Bao. En het is lekkerder en de zaak ziet er mooier uit.
Omgeving Erasmusbrug, vanaf Noordereiland (Steiger aan noordkant, mooi uitzicht op Centrum), vanaf Erasmus of Willemsbrug, bij Katendrecht vanaf Veerlaan naar het water toe lopen; vanaf die steiger daar.quote:Op maandag 31 maart 2014 20:53 schreef Weissman het volgende:
Iemand nog een goeien locatie in Rotterdam om nachtfotos te maken?
Een vriend vraagt er toevallig naar
Staat ook nog op het lijstje, binnenkort eens testen.quote:
Gamasot is inderdaad geweldig.quote:Op maandag 31 maart 2014 23:24 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Staat ook nog op het lijstje, binnenkort eens testen.En even verderop is Gamasot ook een aanrader!
Waar/wat is dat?quote:Op dinsdag 1 april 2014 23:17 schreef ebeaydojraes het volgende:
YESSSS. De Biergarten gaat weer open
RET? Een hele grote mercedes er zitten wel soms ook andere mensen in.quote:Op woensdag 2 april 2014 18:45 schreef einschtein het volgende:
Ik ben op zoek naar een restaurant, of service. Die je haalt met limo en terug brengt nadat je je buikje vol hebt gemaakt bij een restaurant in Rotterdam.
quote:Op woensdag 2 april 2014 19:14 schreef SandyZuko het volgende:
[..]
RET? Een hele grote mercedes er zitten wel soms ook andere mensen in.
http://www.biergarten.nlquote:
* burgertrut on tour *quote:Op woensdag 2 april 2014 10:11 schreef Tem het volgende:
Si. Ze hebben een facebook pagina waar wat foto's opstaan. Wel handig aangezien nogal eens verhuizen
Vind juist dat het wel wat heeft, dat ze dat tijdelijke karakter behouden. Ze hebben immers aan de Meent langer gezeten dan geplanned was; het was nooit de bedoeling daar definitief te blijven aangezien het een slooppand is.quote:Op woensdag 2 april 2014 20:25 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
* burgertrut on tour *
After a 4,5 month long sleepover our last week at the Witte de Withstraat has arrived.
It is time for us to continue the Big Burgertrut Tour!
Going back to our nomadic roots, we are touring the centre of Rotterdam, searching for exciting new places, grasping the opportunities that Rotterdam has to offer and bringing back life to buildings and parts of the city forgotten by others. We land in unexpected places to set up our living room styled restaurant that reminds you of a visit to your grandma.
Wondering where we settle down next? Follow our travels on facebook, https://twitter.com/Burgertrut010 or http://roodkapje.org/burgertrut/
We will be open at WORM Rotterdam untill Sunday, March 30th
Love,
Burgertrut
27-maart Facebook
quote:Op donderdag 3 april 2014 07:47 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Voorlopige koopcontract getekend, als het goed is binnenkort ook Rotterdamse fokker
Zie net dat ze flink aan het witten zijn.quote:Op woensdag 2 april 2014 10:26 schreef Breuls het volgende:
Oh ja, hier dus:
[ afbeelding ]
Wel blauw van binnen, zeg.
Goede tip! Snel heen. Zoek al een tijdje een plek voor goede pho.quote:Op donderdag 3 april 2014 22:20 schreef Isegrim het volgende:
Deli Tasty op de Meent is een aanrader! Erg lekkere pho!
Was jij dat, die dat laatst vroeg? Nou, gevonden dus!quote:Op donderdag 3 april 2014 22:25 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Goede tip! Snel heen. Zoek al een tijdje een plek voor goede pho.
Bedankt!quote:Op woensdag 2 april 2014 20:21 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
http://www.biergarten.nl
Terras en patio · Barbecuerestaurant · Bar
Schiestraat 18, 3013 BR Rotterdam
06 12228922
Vandaag 16:30 - 23:00
Vertel?quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:30 schreef Danielle83 het volgende:
Iemand die toevallig gister naar Motel Mozaique is geweest. Het was voor mij de eerste keer, maar echt een aanrader!
Klopt, was ikquote:Op donderdag 3 april 2014 23:40 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Was jij dat, die dat laatst vroeg? Nou, gevonden dus!
5de keer ofzo.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:30 schreef Danielle83 het volgende:
Iemand die toevallig gister naar Motel Mozaique is geweest. Het was voor mij de eerste keer, maar echt een aanrader!
Ik was er gisteren (voor het eerst, terwijl ik toch al vier jaar in Rotterdam woonquote:Op zaterdag 5 april 2014 10:30 schreef Danielle83 het volgende:
Iemand die toevallig gister naar Motel Mozaique is geweest. Het was voor mij de eerste keer, maar echt een aanrader!
Ja, zevende keer dit jaar. Vond de line-up (of eigenlijk het programma, waardoor alles wat ik wilde zien op vrijdag tegelijkertijd was) niet heel geweldig, maar goede sfeer, fijne mensen, prima organisatie. En dit jaar ook weer veel gratis programma midden in de stad, wat het festival weer echt aan de stad verbindt.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:30 schreef Danielle83 het volgende:
Iemand die toevallig gister naar Motel Mozaique is geweest. Het was voor mij de eerste keer, maar echt een aanrader!
quote:Op zondag 6 april 2014 12:24 schreef DutchTrain het volgende:
Onder andere op de 40e van De Rotterdam kunnen kijken
Dat vroeg ik me dus ook af! Wat waren de hoogtepunten van gister? Ik wilde George Ezra en Nick Waterhouse graag zien, maar hadden alleen kaarten voor vrijdag. Asgeir had echt een mooi optreden. Zn stemquote:Op zondag 6 april 2014 12:05 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Ik was er gisteren (voor het eerst, terwijl ik toch al vier jaar in Rotterdam woon) en ik vond het erg tof! Waarom heb ik dat nooit eerder gedaan?!
Ik vond zelf Hauschka, La Luz, Luke Sital-Singh en Thumpers erg goed. George Ezra heb ik 2x gezien, eerst 's middags op het plein en 's avonds nog in de Gouvernestraat. Daar was het stampvol, maar het was het helemaal waard, wát een stem heeft die jongen.quote:Op zondag 6 april 2014 13:16 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me dus ook af! Wat waren de hoogtepunten van gister? Ik wilde George Ezra en Nick Waterhouse graag zien, maar hadden alleen kaarten voor vrijdag. Asgeir had echt een mooi optreden. Zn stem
Wat een baas deze manquote:Op zaterdag 12 april 2014 00:50 schreef djakkaa3033 het volgende:
Rotterdam nee heb ik heb geen bloed in me aderen stromen maar pure Rotterdam als ik denk aan het verlaten van de gemeentegrenzen krijg ik al tranen in me ogen knoop dat goed in je golera dikke harsses haha dikke reet van een surinaamer tot een zweed ja je ken het hier ja ik weet (sorry zit ff in een psyoso ga maar ff van fok af ff uitrusten haha
Ik moest lachen bij de taaldeskundige. Bij het Amsterdams is het wehwehwehquote:Op donderdag 17 april 2014 23:27 schreef Hi_flyer het volgende:
Als je nog Rotterdams wilt leren:
vinnummooi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |