Dan zetten we die op de derde plekquote:Op zondag 16 maart 2014 00:33 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Nou, die womans fight is ook nice!!
Andrade is echt solid en Pennington is een cutie met skills![]()
Dat verwacht ik ook. Maar Story liet wel vooruitgang in zijn laatste fight zien dus ik geef 'm wel een kans.quote:Kelvin gaat Story slopen trouwens, I called it first.
quote:Op zondag 16 maart 2014 00:30 schreef Broempoe het volgende:
De rebel in mij zou het heerlijk vinden om Shields Lombard te zien wrestlefucken voor 15 minuten en daarmee Dana boos te maken
Dat heb ik ook inderdaad, z'n fights zijn niet zo leuk om naar te kijken maar ik root wel altijd voor 'm.quote:Op zondag 16 maart 2014 00:31 schreef Fenomeno het volgende:
Ik vind Shields wel baas op een cult-held achtige manier. Vind hem ook niet zo saai als altijd gezegd wordt. Fitch is 1000x saaier bijvoorbeeld.
Ik kijk altijd raar op als iemand zegt dat mensen als Ebersole overschat zijn/waren.. dan denk ik.. door wie?quote:Op zondag 16 maart 2014 00:36 schreef Fenomeno het volgende:
Ebersole was heel erg overschat imo, wel taaie kerel maar offensive niet veel te bieden.
Story of your life?quote:Op zondag 16 maart 2014 00:37 schreef Fenomeno het volgende:
Die fatty-becomes-pro-fighter verhalen vind ik altijd wel tof
Na zijn wins over Lytle en Hallman had ie wel wat hype achter hemquote:Op zondag 16 maart 2014 00:37 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik kijk altijd raar op als iemand zegt dat mensen als Ebersole overschat zijn/waren.. dan denk ik.. door wie?Iedereen weet toch dat dat niet veel is
Denk dat Chris Lytle hem toen enorm onderschat had, was een flinke upset. Ebersole had even een mooie run van 4-0 maar z'n laatste fights waren niet om aan te zien.quote:Op zondag 16 maart 2014 00:36 schreef Fenomeno het volgende:
Ebersole was heel erg overschat imo, wel taaie kerel maar offensive niet veel te bieden.
Story of your life?quote:Op zondag 16 maart 2014 00:40 schreef Geo4kant het volgende:
Die dude in het blauw heeft echt zo'n kop voor een verkrachter
Gewoon een paar bakken B&J per week.quote:Op zondag 16 maart 2014 00:42 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Schrale boy, meer kwark voor jou dus
Vraag je zusje maarquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 16 maart 2014 00:43 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Vraag je zusje maarMoest lachenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
+1 voor mijn humor
quote:Op zondag 16 maart 2014 00:43 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Vraag je zusje maarAls je maar niet over mijn nichtje begint.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha nee, dat is al lang voorbijquote:Op zondag 16 maart 2014 00:45 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Als je maar niet over mijn nichtje begint.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |