Grotti wat? Carbonara?quote:Op zondag 9 maart 2014 20:25 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Wat je nog kan proberen is de pegasus auto die je gebruikt aan de linker of rechter kant tegen de deur te parkeren. Heb ergens eens gelezen dat dat een oplossing was voor mensen waar het niet lukte.
En anders idd gewoon legit. Is ook niet erg. Ik glitch ook alleen maar omdat ik het leuk vind dingetjes te doen die eigenlijk niet kunnen.
Ben niet bijzonder rijk en heb ook geen garage vol met speciale auto's. Alleen de 2 grotti's zijn belangrijk voor mij want die rijden heerlijk.
Ik was ook blud maar heb de single player naar multiplayer glitch gedaan met een sandking en die verkocht dan heb je et geld zo voor de 400k appartementquote:Op zondag 9 maart 2014 20:15 schreef Reemi het volgende:
[..]
Compleet blut helaas.Dan maar legit blijven
en de macaroniquote:
haha vakman!quote:Op zondag 9 maart 2014 21:18 schreef DutchOven het volgende:
[..]
Ik was ook blud maar heb de single player naar multiplayer glitch gedaan met een sandking en die verkocht dan heb je et geld zo voor de 400k appartement
Ik heb je wel 30x online offline zien gaan..quote:Op zondag 9 maart 2014 22:19 schreef kamikazebanaan het volgende:
hebben/hadden jullie ook problemen met het downloaden van de 1.11 patch ? bij mij blijft het downloaden bij 25% of 75% hangen en daarna een error
misschien dat internet er dan telkens uit knalde maar telkens als ik keek was het bij 75% of al gestopt met zo'n kut errorquote:Op zondag 9 maart 2014 23:54 schreef Painore het volgende:
[..]
Ik heb je wel 30x online offline zien gaan..
Ik ben niet ingelogd geweest.quote:Op zondag 9 maart 2014 23:56 schreef kamikazebanaan het volgende:
[..]
misschien dat internet er dan telkens uit knalde maar telkens als ik keek was het bij 75% of al gestopt met zo'n kut error
zo kan ik nooit durex zieken natuurlijk
Jeetje wat een compensatiedrang weerquote:Op maandag 10 maart 2014 00:50 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ik ben niet ingelogd geweest.
Heb ervoor gekozen om sex te hebben met een real life meisje... je weet wel, zoals jij ze alleen op tv ziet.
Wat een autist ben je ook hequote:Op maandag 10 maart 2014 00:50 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ik ben niet ingelogd geweest.
Heb ervoor gekozen om sex te hebben met een real life meisje... je weet wel, zoals jij ze alleen op tv ziet.
Ja lache was dat. Heel wat mensen verloren hun mooie auto's omdat ze dat stukje info net niet hadden mee gekregen van hun bron.quote:Op zondag 9 maart 2014 22:20 schreef DutchOven het volgende:
Net maar eens met rebel gedaan en snel naar binnen gereden. En meteen verkocht... Weg entity. Nog eens na gekeken maar moet eerst op Dell drukken dan wachten tot het laad icoontje weg is en dan pas verkopen
Ik testte dat expres met de entity omdat ik het niet erg vond om die kwijt te rakenquote:Op maandag 10 maart 2014 08:32 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Ja lache was dat. Heel wat mensen verloren hun mooie auto's omdat ze dat stukje info net niet hadden mee gekregen van hun bron.
Wel geniaal van posters die bewust dat achterwege lieten. En sommigen ook stug blijven proberen.
die opblaaspoppen worden steeds echter tegenwoordigquote:Op maandag 10 maart 2014 00:50 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ik ben niet ingelogd geweest.
Heb ervoor gekozen om sex te hebben met een real life meisje... je weet wel, zoals jij ze alleen op tv ziet.
Gisterenavond heb ik potverdikkie bij die plaats waar hij zou droppen gekampeerd 20 minuten, komt dat ding niet opdagen. Gaat daarna ook FritsFlits nog met z'n tank rondrijden daar, gekkenhuis.quote:Op zondag 9 maart 2014 19:59 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
Volgens mij heb ik net een FOK!ker telkens kapot geschotener was een vuur gevecht om een supply crate (die nooit is gedropt
) was iets met wout
Ik heb het zojuist ook geprobeerd op de xbox. Het werkt maar niet optimaal. Ik krijg maximaal 128.000 voor de adder, cheeta of monroe die volledig opgevoerd zijn en volledig legaal aangeschaft. Een fiets had ik nog niet dus die moest ik kopen maar telkens na die glitch ben ik m'bn fiets ook weer kwijt dus ik moet telkens een voorraad van 3 fietsen kopen. Toch maak ik dan nog ruim 100.000 in zo'n 5 a 6 minuten maar toch is dit heel vervelend.quote:Op zondag 9 maart 2014 16:39 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Nee zeker niet. Meen me te herinneren dat je op deze manier maar 1 x de volle mep krijgt en daarna weer 140k per keer tenzij je fietsen gebruikt die je al voor 1.10 had.
Zal het straks ook eens proberen. Hoe meer manieren hoe beter.
Klopt had ik ook omdat ik het goedkoopste appartement had. Ik heb nu die duurste gekocht en daar werkt het wel gewoon. Bij mij begon ie ook die camper aan de kant te rammen en met de fiets ging ie op zijn bek zodat ik de fiets dupliceerde. Ook zoietsquote:Op zondag 9 maart 2014 19:56 schreef Reemi het volgende:
[..]
Lukt nog steeds niet nee, hij ramt wederom keihard tegen die camper.Ik ga even teruglezen!
edit: nope, lukt echt niet.
Die kunnen de losers hier niet dupen dus geen interesse, denk ik.quote:Op maandag 10 maart 2014 00:50 schreef ManageTheAnger het volgende:
Heb ervoor gekozen om sex te hebben met een real life meisje... je weet wel, zoals jij ze alleen op tv ziet.
Daarom ook de rebel gebruiken. Desnoods eerst de waarde van de corquette vermeerderen tot 784kquote:Op maandag 10 maart 2014 12:57 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik heb het zojuist ook geprobeerd op de xbox. Het werkt maar niet optimaal. Ik krijg maximaal 128.000 voor de adder, cheeta of monroe die volledig opgevoerd zijn en volledig legaal aangeschaft. Een fiets had ik nog niet dus die moest ik kopen maar telkens na die glitch ben ik m'bn fiets ook weer kwijt dus ik moet telkens een voorraad van 3 fietsen kopen. Toch maak ik dan nog ruim 100.000 in zo'n 5 a 6 minuten maar toch is dit heel vervelend.
[..]
Klopt had ik ook omdat ik het goedkoopste appartement had. Ik heb nu die duurste gekocht en daar werkt het wel gewoon. Bij mij begon ie ook die camper aan de kant te rammen en met de fiets ging ie op zijn bek zodat ik de fiets dupliceerde. Ook zoiets
Was dat op het terrein van Simeon? Ik wilde een gast daar pakken met m'n tank, maar toen ik daar aan kwam was hij al weg. Die andere lui begonnen alleen irritant te doen, toen heb ik mijn tank ingezetquote:Op maandag 10 maart 2014 11:31 schreef Fom het volgende:
[..]
Gisterenavond heb ik potverdikkie bij die plaats waar hij zou droppen gekampeerd 20 minuten, komt dat ding niet opdagen. Gaat daarna ook FritsFlits nog met z'n tank rondrijden daar, gekkenhuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |