whahaha..quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef martend het volgende:
[..]
neen heb bedankt, vanwege gewijzigde plannen, de BBQ dus.
Mag van Vanass zelf kiezen wanneer ik wil komen ( heb aanbetaald hé)
Hoe kreeg hij dat voor elkaar?quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef Grunge. het volgende:
Bill Murray speelt toch nog de hoofdrol. En hij heeft Vanassa aan het huilen gemaakt. Ik heb hem onderschat.
Great minds think alike.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:00 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ik ben boven de rivieren maar ze heeft me hart gestolen, heel Vanessa, lekker nuchter geen poespas daar hou ik van, niet van die mensen die zich beter voor doen en alles maar afkatten omdat * hun * het zo netjes doen thuis
Wat dacht je van een lekker uitgebreid ontbijtje?quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef martend het volgende:
[..]
neen heb bedankt, vanwege gewijzigde plannen, de BBQ dus.
Mag van Vanass zelf kiezen wanneer ik wil komen ( heb aanbetaald hé)
ikkuh niet.. ze is voor mij ook 1 van de toppers daaroquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ja lach maar, de tering aan iedereen die zo afgeven op Vanessa
Ja ik zie zeker ook dat Vanass positieve kanten heeft. Alleen vallen de negatieve kanten mij de laatste week meer op dan de positieve. En over afkatten gesproken, zelf niet mee eten en pompoensoep afkraken vond ik niet heel netjes. Als je denkt iets niet te lusten (ook al heb je het nog nooooooit gegeten) moet je dat lekker zelf weten, maar hou dan wel je mond dicht tegen mensen die wel willen proeven. Dat samen met haar smetvrees en haar zwarte pannekoeken/snot eten zorgt ervoor dat de meter bij mij meer naar het negatieve uitslaat.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:00 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ik ben boven de rivieren maar ze heeft me hart gestolen, heel Vanessa, lekker nuchter geen poespas daar hou ik van, niet van die mensen die zich beter voor doen en alles maar afkatten omdat * hun * het zo netjes doen thuis
In ieder geval zullen deze gasten geen zwarte pannenkoekjes meer krijgen denk ik.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ja lach maar, de tering aan iedereen die zo afgeven op Vanessa
Het is het EGO moment voor Vanes, anders voelt ze zich helemaal nutteloos.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 19:58 schreef sjampoeh het volgende:
snap t hele eetgebeuren sowieso niet.. niemand mag in de keuken, ze komen toch voor utopia..
t menu is echt niet dat je denkt, ja daar wil ik geld voor uit geven
zou me geld terug vragen zij blijven in gebrekequote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef martend het volgende:
[..]
neen heb bedankt, vanwege gewijzigde plannen, de BBQ dus.
Mag van Vanass zelf kiezen wanneer ik wil komen ( heb aanbetaald hé)
Je verwart haar met Andr(e)ama.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:01 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik vraag me echt af hoor, of ze er ook daadwerkelijk iets mee doet.
Op mij komt het meer over dat ze bij elke kritiek in een krampachtige huilbui schiet.
Niet echt vermaak, meer tevreden dat mijn voorspelling uit is gekomen.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:01 schreef dolcefarniente het volgende:
[..]
Geen beter vermaak dan leedvermaak?![]()
Vanass leert er nog van. Andrea zou er meteen een megadrama van gemaakt hebben.
Ik heb het niet volledig meegekregen, volgens mij begon hij met een compliment over haar 'horeca-onderneming' en ging hij toen verder op dat ze zich niet zoveel moest aantrekken van negatieve berichten.quote:
ik wel ,wat een idioterie wanneer jullie het beter kunnen moet je het maar nadoen , iedereen maakt wel eens een fout , ik wordt woest van alle negativiteit hier ,afkraken nooit iets leuks bahquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:00 schreef PrinsesVampi het volgende:
[..]
Ik kom van onder de rivieren en ik mot dat vreten van Vanas ook niet hoor.
en ik ben ook geen keuken prinses maar best liefquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef Laysa het volgende:
[..]
Moet ze maar geen zwartgeblakerde pannenkoeken serveren
"Néé...! Vlókken...!"quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:01 schreef 5thencounter het volgende:
Ik lach me rot.. Vannes in de Studio-Keuken....Robert Cranenborg kom óók es ete jôh
quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:04 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Het is het EGO moment voor Vanes, anders voelt ze zich helemaal nutteloos.
Wat ze ook gewoon is, behalve als poetsmiep.
Zit geen kwaad in, hart van hout, maar ik irriteer me mateloos aan der.
Joey...quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:03 schreef snetje het volgende:
Isa: "Als ik het kon! Dan had ik nu mijn gevoelens keihard uitgezet" Ze heeft het over verliefd worden...
Voor wie heeft Isa nu op dit moment gevoelens dan? .... Kees![]()
ja hij speelt alle aanvragen lachennnnnquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:04 schreef LekkerSimpel het volgende:
Vanessa heeft het over de 3-j's.
En mevrouw kent iemand die alles op verzoek speelt........ OP ACCORDEON!!!!!!!!!!!!
En morgenochten wéér....quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:02 schreef Grunge. het volgende:
Bill Murray speelt toch nog de hoofdrol. En hij heeft Vanassa aan het huilen gemaakt. Ik heb hem onderschat.
quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:03 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Wat dacht je van een lekker uitgebreid ontbijtje?
Jij maakt kei lekkere uitsmijtersquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:04 schreef Toverheks het volgende:
[..]
en ik ben ook geen keuken prinses maar best liefen mijn eten kook ik ook tot snot en jet liefst uit een pakkie
snel klaar vlug thuis
En een paar extra aardappelenquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:03 schreef pullup het volgende:
[..]
In ieder geval zullen deze gasten geen zwarte pannenkoekjes meer krijgen denk ik.
quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:03 schreef pullup het volgende:
[..]
In ieder geval zullen deze gasten geen zwarte pannenkoekjes meer krijgen denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |