quote:Op zondag 16 maart 2014 10:55 schreef UnicornFarts het volgende:
Ik snap ook niet dat daten uiteindelijk tot een relatie moet komen, krijg hier een beetje het idee dat dat gelijk "verplicht is.
Weet je wel hoe leuk het is om naar de bios te gaan naar een waardeloze film met drank en een enorme bak popcorn en dan in chill modus alles afkraken
Dit. Lekker ouwehoerenquote:Op zondag 16 maart 2014 10:55 schreef UnicornFarts het volgende:
Ik snap ook niet dat daten uiteindelijk tot een relatie moet komen, krijg hier een beetje het idee dat dat gelijk "verplicht is.
Weet je wel hoe leuk het is om naar de bios te gaan naar een waardeloze film met drank en een enorme bak popcorn en dan in chill modus alles afkraken
Geen, maar ze zullen zeggen natuurlijk van wel om vrouwen het bed in te krijgenquote:Op zondag 16 maart 2014 13:55 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Welke man is er op tinder serieus op zoek naar een relatie dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mannen doen dat ook...quote:Op zondag 16 maart 2014 14:21 schreef -Menn0- het volgende:
Ik vind de "Hey we zijn een match! Wanneer gaan we daten?!" meiden ook echt verschrikkelijkAlsof een match betekend dat je gelijk moet afspreken...
quote:Op zondag 16 maart 2014 14:18 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Geen, maar ze zullen zeggen natuurlijk van wel om vrouwen het bed in te krijgen
Ik ben er altijd vrij snel duidelijk in, genoeg vrouwen die dat waarderen. Niet dat de eerste date perse op seks moet uitdraaien, maar meerdere keren daten betekent niet dat ik ineens wel een relatie wil.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De altijd aanwezige kans als iemand heel leuk blijkt te zijn kan altijd natuurlijk. Maar die kans is er ook als ik boodschappen ga doen, en net als bij tinder is een relatie willen toch echt niet de reden dat ik boodschappen doe
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
Wat zei je?quote:Op zondag 16 maart 2014 16:03 schreef SonicVolcano het volgende:
Ik dacht ik open weer even flauw/luchtig, krijg ik meteen een haat reactie
Sorry, zal de volgende keer vragen of alles goed gaat
Als ik 'schattig' opzoek in het woordenboek staat er een foto van jou bij ter illustratie.quote:
quote:Op zondag 16 maart 2014 16:05 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Als ik 'schattig' opzoek in het woordenboek staat er een foto van jou bij ter illustratie.
Ja, ik weet het![]()
Iets van 'doe normaal, slijmbal'quote:Op zondag 16 maart 2014 16:06 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Ik moest wel lachen, wat kreeg je terug?
Jammer dat het gelijk zo gemeen moetquote:Op zondag 16 maart 2014 16:08 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Iets van 'doe normaal, slijmbal'
Klopt. Meteen geblokkeerd, geen zin in dat soort types.quote:Op zondag 16 maart 2014 16:13 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Jammer dat het gelijk zo gemeen moet
Her lossquote:
Match wel, record voor mij is 40+ gemuteerde interesses.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:17 schreef SonicVolcano het volgende:
Een match met iemand met 39 gedeelde interesses. Voor mij een record
Afsluiten en opnieuw openen? Opnieuw installeren?quote:Op zondag 16 maart 2014 21:17 schreef Fir3fly het volgende:
Ding werkt ineens niet meer. Blijft maar zoeken.
Alles al geprobeerd. Ik geeft het maar op.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:18 schreef donroyco het volgende:
[..]
Afsluiten en opnieuw openen? Opnieuw installeren?
Te weinig krediet.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:26 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Alles al geprobeerd. Ik geeft het maar op.
Ik he bdenk ik geeneens zoveel intresses op facebookquote:Op zondag 16 maart 2014 21:17 schreef SonicVolcano het volgende:
Een match met iemand met 39 gedeelde interesses. Voor mij een record
Dat werkt niet, ik heb hetzelfde probleem en ook alles al geprobeerd. Dat is een of andere rare bug.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:18 schreef donroyco het volgende:
[..]
Afsluiten en opnieuw openen? Opnieuw installeren?
Android- of iPhone-versie?quote:Op zondag 16 maart 2014 21:47 schreef yats het volgende:
[..]
Dat werkt niet, ik heb hetzelfde probleem en ook alles al geprobeerd. Dat is een of andere rare bug.
Androidquote:
Daar heb je het probleem al.quote:
Tja, ik kreeg een HTC via mijn oude werk.quote:
ik heb 2 interesses op facebook waarvan 1 er per ongeluk wasquote:Op zondag 16 maart 2014 21:47 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik he bdenk ik geeneens zoveel intresses op facebook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |