ik kreeg nooit kleedgeldquote:Op zondag 9 maart 2014 13:15 schreef Salatrel het volgende:
like deze post als je je kleedgeld nog in guldens kreeg!
Iehlquote:
En datquote:
Melk over je cruesli gieten en dan eerst een vocht zien gevolgd door wat cottage cheesequote:Op zondag 9 maart 2014 13:18 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Iehl
Zure melkbrokken dan
Melk die in vaste vorm uit een pak komt rollen
En dit, spoiled brat enigst kindquote:
verwend nestquote:Op zondag 9 maart 2014 13:19 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
En dat
Ook nooit zakgeld
Kreeg gewoon wat ik wilde
Hahahaquote:Op zondag 9 maart 2014 12:50 schreef LudoSanders het volgende:
Wel goed dat ze doorheeft dat haar ass in een spoiler moet.
quote:
Rome is inderdaad echt hele mooie stad. Veel beter dan het altijd geroemde Barcelona.quote:Op zondag 9 maart 2014 13:37 schreef Robophatt het volgende:
Vorig jaar in Rome was de eerste dag echt bewolkt en regenachtig en ik snapte niet wat iedereen zo geweldig vond aan die stad. De volgende dag scheen de zon en ik was meteen verkochtVeel beter.
Ik waardeer je creatieve uitspattingen. Laat niemand je er van weerhouden.quote:
Ja vond het echt prachtig. Vol verrassingen ook, soms had je van die kerken in steegjes die er aan de buitenkant gewoon kansloos uitzagen en dan binnen een grote uitbarsting van schilderingen en allesquote:Op zondag 9 maart 2014 13:39 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Rome is inderdaad echt hele mooie stad. Veel beter dan het altijd geroemde Barcelona.
zou raken hoorquote:Op zondag 9 maart 2014 12:45 schreef Robophatt het volgende:
US / [V S&G] FOK!sters Sexy & Gewaagd #96
Die reacties, mijn god.
Ja, alle toeristische trekpleisters liggen echt op steenworp afstand van elkaar. Is heel goed binnen een dag te doen. De rest van de dagen dat je er bent kun je dan gewoon lekker verdwalen in de stad zonder een echte bestemming.quote:Op zondag 9 maart 2014 13:41 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ja vond het echt prachtig. Vol verrassingen ook, soms had je van die kerken in steegjes die er aan de buitenkant gewoon kansloos uitzagen en dan binnen een grote uitbarsting van schilderingen en alles![]()
Klein ook trouwens, ben een dag gewoon overal te voet gekomen omdat het zo dicht op elkaar lag allemaal dat het de moeite niet was om de metro te pakken.
Die herinner ik mij nog.quote:Op zondag 9 maart 2014 13:45 schreef ntm het volgende:
ONZ / je oorharen wegbranden Helemaal stuk om dit oude topic ineens
Bizar vond ik dat, had een veel grotere stad verwacht eigenlijk.quote:Op zondag 9 maart 2014 13:48 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ja, alle toeristische trekpleisters liggen echt op steenworp afstand van elkaar. Is heel goed binnen een dag te doen. De rest van de dagen dat je er bent kun je dan gewoon lekker verdwalen in de stad zonder een echte bestemming.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |