Het hele punt is dat dat vervaardigde werk in Italië vaak ook in zo'n sweatshop wordt gemaakt door letterlijk geïmporteerde Chinezen, en dat je jezelf dus voor de gek houdt als je denkt dat je per definitie vakmanschap koopt als het uit Italië komt. Wel een slimme truc van die gasten, daar niet van.quote:Op zondag 9 maart 2014 09:32 schreef Jonathon het volgende:
[..]
Dat klopt ook in China kan men vakwerk leveren.
Het punt is dat ik best wil betalen voor kwaliteit en vakmanschap, als ik een shirt koop van een groot Italiaans merk en wat gemaakt is in Italie dan betaal ik daar een bepaald bedrag voor.
Als dat zelfde merk nu ineens zijn kleding in China laat vervaardigen door een sweatshop voor 1/10e van het bedrag wat het kost om dat in Italie te laten doen maar mij wel hetzelfde bedrag doorberekend dan vind ik dat onterecht.
In dat geval betaal je dus puur de merknaam.
Daar heb je een punt.quote:Op zondag 9 maart 2014 10:14 schreef Push. het volgende:
[..]
Het hele punt is dat dat vervaardigde werk in Italië vaak ook in zo'n sweatshop wordt gemaakt door letterlijk geïmporteerde Chinezen, en dat je jezelf dus voor de gek houdt als je denkt dat je per definitie vakmanschap koopt als het uit Italië komt. Wel een slimme truc van die gasten, daar niet van.
Over welk merk heb jij het specifiek? Want veel labels (en dus niet de goedkope spinoffs daarvan zoals emporio armani) produceren wel vakwerk.quote:Op zondag 9 maart 2014 10:14 schreef Push. het volgende:
Het hele punt is dat dat vervaardigde werk in Italië vaak ook in zo'n sweatshop wordt gemaakt door letterlijk geïmporteerde Chinezen, en dat je jezelf dus voor de gek houdt als je denkt dat je per definitie vakmanschap koopt als het uit Italië komt. Wel een slimme truc van die gasten, daar niet van.
Zoals eerder aangegeven alle 'low-end' merkkleding. Dus inderdaad spul als Armani. Ik geloof echt dat de echte top(designer)merken wel kwaliteit leveren. En allicht sommige afdelingen van mindere merken ook. Maar het overgrote deel is gewoon echt niet zoveel beter dan het spul gemaakt in China.quote:Op zondag 9 maart 2014 12:15 schreef DS4 het volgende:
[..]
Over welk merk heb jij het specifiek? Want veel labels (en dus niet de goedkope spinoffs daarvan zoals emporio armani) produceren wel vakwerk.
Zou toch pottedimme wat zijn, voor dat geld h&m kwaliteit... Dan is dat sprookje snel voorbij hoor. De massa trapt daar wel in, maar mensen die wel verstand van zaken hebben zien het meteen en dan is het zo ook bij de massa bekend.
Met alle respect, maar Armani heeft dus ook kwaliteitsspul. Ze zijn alleen gaan cashen met b.v. Emporio Armani, hetgeen wel wat afbreuk doet aan de rest.quote:Op zondag 9 maart 2014 12:42 schreef Push. het volgende:
Zoals eerder aangegeven alle 'low-end' merkkleding. Dus inderdaad spul als Armani. Ik geloof echt dat de echte top(designer)merken wel kwaliteit leveren. En allicht sommige afdelingen van mindere merken ook. Maar het overgrote deel is gewoon echt niet zoveel beter dan het spul gemaakt in China.
onzin italiaanse kleding is de beste die er isquote:
jij niet danquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:11 schreef fathank het volgende:
[..]
Jij gooit een shirt na 1 dag dragen in de was?
Wel zo fris hèquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:11 schreef fathank het volgende:
[..]
Jij gooit een shirt na 1 dag dragen in de was?
Lees : 'in de eerste plaats'quote:Op zaterdag 8 maart 2014 21:43 schreef Push. het volgende:
[..]
Dan maakt het dus niet uit in Italië is gemaakt of China.
Wat doen jullie dat je shirt na een dag in de was moet?quote:
Hoe lang duurde het voordat deze poloshirts arriveerden? (Ik ga er van uit dat je ze bij de officiële site hebt gekocht). Dank jequote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:27 schreef Susteren het volgende:
Uiteindelijk een paas Massimo Dutti polo's (gemaakt in Turkije, opzich prima) gekocht.
Zaten mooi!
Heb ze in Utrecht gekocht. Je hebt er ook een in Maastricht.quote:Op zondag 9 maart 2014 22:29 schreef Squalus het volgende:
[..]
Hoe lang duurde het voordat deze poloshirts arriveerden? (Ik ga er van uit dat je ze bij de officiële site hebt gekocht). Dank je
Bedankt, ze bevallen nog steeds goed?quote:Op zondag 9 maart 2014 22:30 schreef Susteren het volgende:
[..]
Heb ze in Utrecht gekocht. Je hebt er ook een in Maastricht.
Zeker, mooie polo's!quote:
400+ voor een polotje, dan mag je dat ook wel verwachten hequote:Op zondag 9 maart 2014 12:48 schreef Susteren het volgende:
Was laatst bij Loro Piana geweest, dát is kwaliteit.
Ja dat wel.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:22 schreef Jonathon het volgende:
[..]
400+ voor een polotje, dan mag je dat ook wel verwachten he
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |