Nee, niet voor de olie. Omdat de oorlog meer geld kost dan de opbrengst van de olie, maar mensen zoals jij snappen dat niet. En nu kappen met de Irak discussie aubquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:40 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Ik zie jezelf niet verdedigen dus je geeft toe dat de Irakinvasie bedoelt was voor de olie? Ja of nee aub
Je mag toch niet zomaar op militair terrein lopen met je eigen geweer of milities?quote:
Ja, wij waren de eerste. Even later was over en uit voor Khadaffi.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:39 schreef xzaz het volgende:
[..]
Weten we dit nog? http://nl.wikipedia.org/w(...)ehelikopter_in_Sirte
Waar ging het dan over? En zeg nou alsjeblieft niet om de Iraakse bevolking te bevrijdenquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:42 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Nee, niet voor de olie. Omdat de oorlog meer geld kost dan de opbrengst van de olie, maar mensen zoals jij snappen dat niet. En nu kappen met de Irak discussie aub
Onze zaken niet? Het is praktisch onze achtertuin.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:42 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Niks, helemaal niks. Dit zijn onze zaken niet.
98 is zeker je geboortedatum?quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:43 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Waar ging het dan over? En zeg nou alsjeblieft niet om de Iraakse bevolking te bevrijden
Idd, maar eigenlijk geboortejaar niet gebiortejaar als we toch gaan mierenneukenquote:
Het is inderdaad nogal een door de Westerse media verdraaid éénrichtingsverhaalquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:29 schreef Northside het volgende:
Schaam me een beetje om onderdeel van Europa te zijn, hypocriete bende. Het was gewoon een ordinaire staatsgreep in de Oekraine, alleen omdat het nu pro-Westers is is niemand kritisch en gaat er zelfs steun die kant op. Bah.
Als je consequent bent doet Europa wat het altijd doet in dit soort gevallen; oproepen tot zo snel mogelijke verkiezingen en het volk daar zelf laten bepalen wat het wil. En als ze dan zelfstandig willen worden, dan is dat oke. Maar omdat wel duidelijk is welke kant het kwartje dan opvalt hoor je daar nu opeens niemand over uit Brussel.
Er valt heel wat te zeggen voor het Russische verhaal en bitter weinig voor de Westerse versie...
Onze achtertuin? Jij moet wat meer topografie leren manquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:43 schreef xzaz het volgende:
[..]
Onze zaken niet? Het is praktisch onze achtertuin.
quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:47 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Onze achtertuin? Jij moet wat meer topografie leren man
[ afbeelding ]
Maar twee landen door, net als Zweden, Zwitserland en Spanje.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:47 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Onze achtertuin? Jij moet wat meer topografie leren man
[ afbeelding ]
Jongetje uit 1998, een paar honderd kilometer is niets voor raketten en straaljagers. Het is inderdaad onze achtertuin. Ik ga niet met je discussieren over Irak hierzoquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:47 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Onze achtertuin? Jij moet wat meer topografie leren man
[ afbeelding ]
2 relatieve grote landenquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:48 schreef DeJori het volgende:
[..]
Maar twee landen door, net als Zweden, Zwitserland en Spanje.
Dat is dus idd praktisch onze achtertuin, als je het op globale schaal bekijkt.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:47 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Onze achtertuin? Jij moet wat meer topografie leren man
[ afbeelding ]
2.686 km van de 40.075 km Dus ja, onze achtertuin.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:47 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Onze achtertuin? Jij moet wat meer topografie leren man
[ afbeelding ]
Als de NAVO en de EU maar uitgebreid blijven worden dan wordt inderdaad praktisch de gehele wereld je achtertuin.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:43 schreef xzaz het volgende:
[..]
Onze zaken niet? Het is praktisch onze achtertuin.
Ditquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:51 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Als de NAVO en de EU maar uitgebreid blijven worden dan wordt inderdaad praktisch de gehele wereld je achtertuin.
Het verschil is democratie of met je leger de bevolking dwingenquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:51 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Als de NAVO en de EU maar uitgebreid blijven worden dan wordt inderdaad praktisch de gehele wereld je achtertuin.
quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:51 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Als de NAVO en de EU maar uitgebreid blijven kijken dan wordt inderdaad praktisch de gehele wereld je Putins achtertuin.
precies. Dus opbokken uit onze achtertuinquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:51 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Als de NAVO en de EU maar uitgebreid blijven worden dan wordt inderdaad praktisch de gehele wereld je achtertuin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |