Op wat voor manier was jij fout?quote:Op donderdag 6 maart 2014 20:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Een half jaar terug las ik op Joop.nl een verhaal over iemand die door een groepje Marokkanen was staande gehouden en door hen (letterlijk!) was ondergezeken. Die kreeg alle bijval dat hij dit 'incident' niet had laten escalleren. Alleen was het jammer dat hij vermeldt had dat het Marokkanen waren, want dat was nergens voor nodig.
Ik zei toen dat als je je laat onderzeiken en niks terugdoet, je fout bezig bent, want je geeft die jongens het signaal dat ze alles ongestraft kunnen doen. Volgende keer gaan ze (bij iemand anders) weer een stapje verder. Bovendien vond ik het je laten onderzeiken door een groepje jongens een vernederend iets.
Was ik volgens de andere bezoekers 'fout', 'facist' et cetera.
Relatief gezien worden de Marokkanen oververtegenwoordigd ja. Maar veruit het meeste anti-homogeweld is afkomstig van roomblanken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:24 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja en hoeveel roomblanke Nederlanders zijn er, zelfhater? Het gaat niet om absolute, maar relatieve aantallen. Absoluut zegt geen reet als veruit de grootste bevolkingsgroep in dit land Nederlands is.
Er is net een onderzoek gepost.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, daar moeten we dan maar eens een studie tegenaan gooien, ik weet wel dat je het woord "homo" niet eens kunt noemen of je krijgt al gejoel van tokkie Marokkanen, zeg maar... en andere lieden buiten Nederland...
En dat zegt dus geen reetquote:Op donderdag 6 maart 2014 22:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Relatief gezien worden de Marokkanen oververtegenwoordigd ja. Maar veruit het meeste anti-homogeweld is afkomstig van roomblanken.
Voor een cultuurgerichte aanpak word je al vrij snel op je vingers getikt. Terecht ook.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:30 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En dat zegt dus geen reet. Het zegt dus dat er minder homofobie onder Nederlanders dan Marokkanen is en dat een cultuurgerichte aanpak nodig is.
Op basis van de cijfers blijkt dat het nodig is. Willen we Nederland veiliger of willen we ontkennen dat er een probleem is. Schreeuwen zoals Wilders kan iedereen. Gerichte aanpak is effectiever. Je gaat toch ook geen bejaarden targetten?quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:32 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Voor een cultuurgerichte aanpak word je al vrij snel op je vingers getikt. Terecht ook.
Een gerichte aanpak is helemaal niet effectiever, want het merendeel van de daders bestaat uit roomblanke tokkies. Als je homogeweld aan wil pakken pak je homogeweld aan. Een gerichte aanpak op Marokkanen is helemaal niet effectief omdat het om een minderheid van al het geweld gaat. Zelfs als de meerderheid van de daders Marokkaans is, dan nog zou een aanpak gericht op Marokkanen niet effectiever zijn dan het aanpakken van homogeweld.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Op basis van de cijfers blijkt dat het nodig is. Willen we Nederland veiliger of willen we ontkennen dat er een probleem is. Schreeuwen zoals Wilders kan iedereen. Gerichte aanpak is effectiever. Je gaat toch ook geen bejaarden targetten?
Ik denk helemaal niet dat het merendeel bestaat uit roomblanke tokkies, kun je dat staven met cijfers?quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:40 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een gerichte aanpak is helemaal niet effectiever, want het merendeel van de daders bestaat uit roomblanke tokkies. Als je homogeweld aan wil pakken pak je homogeweld aan. Een gerichte aanpak op Marokkanen is helemaal niet effectief omdat het om een minderheid van al het geweld gaat. Zelfs als de meerderheid van de daders Marokkaans is, dan nog zou een aanpak gericht op Marokkanen niet effectiever zijn dan het aanpakken van homogeweld.
http://www.politie.nl/bin(...)eld-in-nederland.pdfquote:Op donderdag 6 maart 2014 22:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk helemaal niet dat het merendeel bestaat uit roomblanke tokkies, kun je dat staven met cijfers?
Ik denk ook dat xa1pt niet zo goed is in wiskunde. Zijn redenatie is dat er geen probleem is, want het meerendeel (een nipte 60 procent) van de daders heeft alleen de NL nationaliteit. Dat het dan ook allemaal NL'ers zijn qua afkomst is maar de vraag. Het percentage onder Mocro's is echter veel hoger, gecorrigeerd naar bevolkingsaantal zo'n 6 keer zo hoog. Dat is dermate schrikbarend hoog dat je met recht van een probleem kan spreken. Een probleem dat extra attentie verdient.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk helemaal niet dat het merendeel bestaat uit roomblanke tokkies, kun je dat staven met cijfers?
Het wordt tijd dat we de stigmas van ons afwerpen en maatregelen gaan nemen. Niet alleen hier, ook in Belgie, Frankrijk, Zweden, Duitsland en Engeland.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:48 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Inteelt is ook een groot probleem in de noord-afrikaanse gemeenschap. Dat verklaard ook een hoop.
Paragraaf 4.1 dat kunnen ze dus niet bepalen.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:45 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
http://www.politie.nl/bin(...)eld-in-nederland.pdf
Ah, dus je kunt tegenwoordig alleen een Nederlands paspoort hebben maar tegelijkertijd geen Nederlander zijn. Die heb ik nog niet eerder gehoord. Interesting.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:50 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik denk ook dat xa1pt niet zo goed is in wiskunde. Zijn redenatie is dat er geen probleem is, want het meerendeel (een nipte 60 procent) van de daders heeft alleen de NL nationaliteit. Dat het dan ook allemaal NL'ers zijn qua afkomst is maar de vraag.
Gewoon je vingers in je oren stoppen en heel hard "nanananaaa" roepen inderdaad.quote:Het percentage onder Mocro's is echter veel hoger, gecorrigeerd naar bevolkingsaantal zo'n 6 keer zo hoog. Dat is dermate schrikbarend hoog dat je met recht van een probleem kan spreken. Een probleem dat extra attentie verdient.
Het probleem ligt in de cultuur. Dit plaatje spreekt boekdelen:quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:50 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik denk ook dat xa1pt niet zo goed is in wiskunde. Zijn redenatie is dat er geen probleem is, want het meerendeel (een nipte 60 procent) van de daders heeft alleen de NL nationaliteit. Dat het dan ook allemaal NL'ers zijn qua afkomst is maar de vraag. Het percentage onder Mocro's is echter veel hoger, gecorrigeerd naar bevolkingsaantal zo'n 6 keer zo hoog. Dat is dermate schrikbarend hoog dat je met recht van een probleem kan spreken. Een probleem dat extra attentie verdient.
Ik pak m'n klapstoeltje er alvast bij.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:52 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het wordt tijd dat we de stigmas van ons afwerpen en maatregelen gaan nemen.
Ik zei je net al dat Marokkanen inderdaad oververtegenwoordigd zijn. Jij doet alleen net alsof dat een aanpak puur gericht op Marokkanen daarmee is te rechtvaardigen, want het zou effectiever zijn. Dat is een onzinnige claim. En dan kom je weer terug op het PDF'je en dat ik niet zo goed in wiskunde zou zijn.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:56 schreef Richestorags het volgende:
Volgens mij ben jij degene die de problemen niet wil aanhoren?
Ook goed, het zijn allemaal homo's die Marokkanen met hun tasjes, bontkraagjes en mooie kleertjes.quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:55 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik pak m'n klapstoeltje er alvast bij.
Ach gut, er komen weer persoonlijke, opgekropte frustraties om de hoek. Zal ik je dagboek er maar alvast even bij pakken?quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:58 schreef Ryan3 het volgende:
Ook goed, het zijn allemaal homo's die Marokkanen met hun tasjes en mooie kleertjes..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |