Elk jaar Ja.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 14:24 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Dus hij koopt gewoon steeds een nieuwe frituur?
Gvd vanmiddag voor het eerst in m'n leven flauwgevallen. Wat is dat kut zeg.
Lijkt mij helemaal niks. Heb oud klasgenootje eens in de bus zien flauwvallen tussen de skiuitrusting. Gezellig begin van een dagje skiën..quote:Op vrijdag 7 maart 2014 14:24 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Dus hij koopt gewoon steeds een nieuwe frituur?
Gvd vanmiddag voor het eerst in m'n leven flauwgevallen. Wat is dat kut zeg.
Nee. Ik trok een blik knakworsten open en sneed me in m'n vinger. Flink diepe snee, want dat ding klemde dus ik trok er best hard aan. Dus ik schreeuwen, m'n huisgenoot komt naar boven. Dus toen er flink wat bloed weggelekt was een pleister opgedaan en toen ik ging zitten en m'n ogen dicht deed gleed ik weg.quote:
Huh?quote:Op vrijdag 7 maart 2014 14:36 schreef Sarasi het volgende:
Daarom studeer je geen medicijnen?Wel lullig, lijkt me zeer onprettig.
Bloed, flauwvallen... Nee? Sorry, ik ben een beetje hyper.quote:
Bloedverlies denk ik meer. Bloed is normaliter geen probleem. Het was een flink diepe snee he.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 14:38 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Bloed, flauwvallen... Nee? Sorry, ik ben een beetje hyper.
Ze wilden toch veel meer platleggen?quote:Op vrijdag 7 maart 2014 15:23 schreef trolley het volgende:
Verkeersopstand
Lekker voor de uurtjes voor diegene die nu onderweg zijn voor EW
Trieste actie.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 15:23 schreef trolley het volgende:
Verkeersopstand
Lekker voor de uurtjes voor diegene die nu onderweg zijn voor EW
Dat meende ik ook ja, ook rond de Randstad. Misschien dat dat nog komt ..?quote:
Maar als je dan weer bij bewustzijn kwam, was dat dan ook zo heftig? Ik werd wakker en had werkelijk waar geen idee wat de fuck gaande was. Ik zat ook echt lucht te tanken niet normaal.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 15:57 schreef Kiprollade het volgende:
2 à 3 jaar geleden viel ik een poosje elke maand een keer flauw. Eerste keer was in Walibi in de rijd voor de houten achtbaan, best gênant
Volgens de dokter had ik iets met m'n evenwichtsorgaan ofzo
Dat is normaal, aangezien je hersenen even zonder zuurstof zitten. Dan raak je gedesoriënteerd en moet je alles even opnieuw op je laten inwerken.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 16:07 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Maar als je dan weer bij bewustzijn kwam, was dat dan ook zo heftig? Ik werd wakker en had werkelijk waar geen idee wat de fuck gaande was. Ik zat ook echt lucht te tanken niet normaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |