In principe ben ik weer heel, voor hoever dat gaat. Wel nog gigantisch krachtverlies in rechter kuit. En m'n botten kunnen geen belasting meer aan. Althans, veel minder dan voorheen.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:24 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ah okee, dus alles is weer okee nu? Dan zou ik inderdaad cube of 531 BBB gaan beginnen. Desnoods zet je je begin gewicht expres wat te laag de eerste cycle en ga je vanuit daar werken.
Als er nu niks meer aan de hand is is het een kwestie van weer rustig opbouwen. Botten worden sterker door krachttraining. Maar dus niet kijken naar wat je kon,maar uitgaan van waar je nu staat.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:33 schreef Push. het volgende:
[..]
In principe ben ik weer heel, voor hoever dat gaat. Wel nog gigantisch krachtverlies in rechter kuit. En m'n botten kunnen geen belasting meer aan. Althans, veel minder dan voorheen.
Vanaf morgen met 5/3/1 BBB beginnen tot ik weer respectabele nummers terug heb.
True. Probleem was dat ik te snel weer te veel kon trekkenquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:37 schreef Snakey het volgende:
[..]
Als er nu niks meer aan de hand is is het een kwestie van weer rustig opbouwen. Botten worden sterker door krachttraining. Maar dus niet kijken naar wat je kon,maar uitgaan van waar je nu staat.
Dat maakt niet uit, Het is gewoon een systeem om sterker te worden en spier op te bouwen. Misschien juist wel goed omdat het redelijk rustig opbouwt. En als je het gevoel hebt dat een cycle veel te makkelijk gaat kan je de volgende cycle altijd wat hoger inzetten.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:47 schreef Push. het volgende:
[..]
True. Probleem was dat ik te snel weer te veel kon trekkenYay voor muscle memory.
Is 5/3/1 trouwens niet voor gevorderden? Krijg er nu wel vrij ielige gewichten uit.
Mm true. Heb denk ik gewoon last van m'n ego, aldus Wendler zelf.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:51 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit, Het is gewoon een systeem om sterker te worden en spier op te bouwen. Misschien juist wel goed omdat het redelijk rustig opbouwt. En als je het gevoel hebt dat een cycle veel te makkelijk gaat kan je de volgende cycle altijd wat hoger inzetten.
Lijkt me inderdaad eigenlijk meer iets om plateau's mee te doorbreken voor gevorderde lifters. Maar ik ga het gewoon proberen. Kan altijd nog na 3 maanden overschakelen.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:59 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Rubish is wel een baasje. Nu ook off roids iirc.
Ik heb zes maanden 5/3/1 gedaan. Heb wel wat progress gemaakt, maar voor mijn gevoel te weinig en het voelde alsof ik te weinig deed. Het is maar net wat je ligt.Ik raakte ook een plateau op de SQ en BP trouwens, ook een reden dat ik gestopt ben, wss door te weinig eten en sws door de gym switch.
Verbo maakt er volgens mij hele goede progress mee.
Dat ego heb je niet zoveel aan inderdaad.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:59 schreef Push. het volgende:
[..]
Mm true. Heb denk ik gewoon last van m'n ego, aldus Wendler zelf.
Ik ben zelf ook geen gevorderde volgens mij hoor. 5/3/1 zal imo wel een goed schema voor je zijn. Ik denk dat vergevorderde lifters juist meer naar high frequency/high volume neigen zoals Smolov bijv. Niets voor niets dat hen deze ook vaak doen.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:03 schreef Push. het volgende:
[..]
Lijkt me inderdaad eigenlijk meer iets om plateau's mee te doorbreken voor gevorderde lifters. Maar ik ga het gewoon proberen. Kan altijd nog na 3 maanden overschakelen.
Mm ja. Heb zelf ook wel flinke gains gemaakt op SS. Maar vind het vrij saai. En mis zoveel size ermee. Wil eigenlijk een hybride schema met wekelijkse kracht gains maar wel ietwat hypertrofiequote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:09 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik ben zelf ook geen gevorderde volgens mij hoor. 5/3/1 zal imo wel een goed schema voor je zijn. Ik denk dat vergevorderde lifters juist meer naar high frequency/high volume neigen zoals Smolov bijv. Niets voor niets dat hen deze ook vaak doen.
Ik was toevallig net met een PL'er in de gym over schema's aan het praten en hij zei dat voor de beginner SS gewoon het beste is, daar had hij zelf ook supergoede gains in een relatief korte periode mee gemaakt.
Yeah, ik heb zelf ook nooit SS gedaan. Wel heel kort SL, maar ook zo saai.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:11 schreef Push. het volgende:
[..]
Mm ja. Heb zelf ook wel flinke gains gemaakt op SS. Maar vind het vrij saai. En mis zoveel size ermee. Wil eigenlijk een hybride schema met wekelijkse kracht gains maar wel ietwat hypertrofie
Kan geen cube doen omdat ik geen explosief werk mag doen ivm blessurequote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Yeah, ik heb zelf ook nooit SS gedaan. Wel heel kort SL, maar ook zo saai.Het moet ook leuk zijn. Maar 5/3/1 en the Cube zijn redelijk hybride. Je kan ook the Cube gaan doen.
Brandon Lily zei dat de explosieve dag vaak niet goed geïnterpreteerd wordt, maar dat is ook zijn eigen fout.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:14 schreef Push. het volgende:
[..]
Kan geen cube doen omdat ik geen explosief werk mag doen ivm blessureThanks though
Ah zo. Dan kan ik het eventueel een kans geven. Denk dat ik maar gewoon SS ga doen met laag gewicht en veel assistance, en daarna assistance afbouwen als het zwaarder wordt.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:17 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Brandon Lily zei dat de explosieve dag vaak niet goed geïnterpreteerd wordt, maar dat is ook zijn eigen fout.In een filmpje legde hij uit dat hij met explosive day voornamelijk bedoelt dat je erg op je techniek/vorm moet focussen.
Wel minder van de blessure. Wat voor blessure?
Ja, je moet gewoon even kijken wat je het beste kan doen met je blessure. Flinke blessure. Komt wel goed man.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:21 schreef Push. het volgende:
[..]
Ah zo. Dan kan ik het eventueel een kans geven. Denk dat ik maar gewoon SS ga doen met laag gewicht en veel assistance, en daarna assistance afbouwen als het zwaarder wordt.
Gebroken enkel, binnenste en buitenste enkelbanden gescheurd en pees van enkel naar scheenbeen gescheurd.
Vind t gewoon kut dat ik wéét dat ik 90kg (en meer) kan squatten nu, na 2 maanden, maar het bottechnisch niet aankan. Echt het gevoel dat ik alles voor niks doequote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ja, je moet gewoon even kijken wat je het beste kan doen met je blessure. Flinke blessure. Komt wel goed man.
Denk long-term man, dat is ontzettend belangrijk. Geef het de rust en binnen no-time kan je weer richting je max. Ik weet trouwens niet of het nut heeft, maar misschien kan je je enkel intapen?quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:29 schreef Push. het volgende:
[..]
Vind t gewoon kut dat ik wéét dat ik 90kg (en meer) kan squatten nu, na 2 maanden, maar het bottechnisch niet aankan. Echt het gevoel dat ik alles voor niks doe. >>> R&P
Heeft geen nut. Gaat om de maximale botbelasting. En daar ga je al snel overheen. Kost gewoon tijd dit soort grappen. Maar belasting is juist goed, omdat dat het bot weer opbouwt. Is ook een deel van de revalidatie bij breuken. Enige probleem is nu dus dat m'n spiergestel meer aankan dan m'n botstructuur, waardoor ik me dus een lamme zak voel in de gymquote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:30 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Denk long-term man, dat is ontzettend belangrijk. Geef het de rust en binnen no-time kan je weer richting je max. Ik weet trouwens niet of het nut heeft, maar misschien kan je je enkel intapen?
Ah oké. Maarre je hoeft trouwens niet veel gewicht te liften om sterker te worden heur. Er zijn genoeg PL'ers die in de 60-75% range blijven en enkel op meets richting de max loads gaan. Gewoon even slim plannen.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:44 schreef Push. het volgende:
[..]
Heeft geen nut. Gaat om de maximale botbelasting. En daar ga je al snel overheen. Kost gewoon tijd dit soort grappen. Maar belasting is juist goed, omdat dat het bot weer opbouwt. Is ook een deel van de revalidatie bij breuken. Enige probleem is nu dus dat m'n spiergestel meer aankan dan m'n botstructuur, waardoor ik me dus een lamme zak voel in de gym
Serieus? Dacht altijd dat je richting de 80%+ moest gaan voor myofribilliare groei en CNS adaptatiequote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:46 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ah oké. Maarre je hoeft trouwens niet veel gewicht te liften om sterker te worden heur. Er zijn genoeg PL'ers die in de 60-75% range blijven en enkel op meets richting de max loads gaan. Gewoon even slim plannen.
Mwah, Sheiko bijv. blijft redelijk laag.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:56 schreef Push. het volgende:
[..]
Serieus? Dacht altijd dat je richting de 80%+ moest gaan voor myofribilliare groei en CNS adaptatie
Net wat schema's van m opgezocht. Zieke shit. Ga misschien dit wel doen. Stuk motiverender dan SS.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 01:01 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Mwah, Sheiko bijv. blijft redelijk laag.
Yeah, onthoudt wel dat je af en toe wel zwaarder gaat en het is erg uitdagend, dus het is wellicht niet zwaar, maar wel belastend.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 01:38 schreef Push. het volgende:
[..]
Net wat schema's van m opgezocht. Zieke shit. Ga misschien dit wel doen. Stuk motiverender dan SS.
Ik weet niet of die correct is though. Volgens Boris Sheiko himself is er maar 1 template terwijl op 't internet iets van zeven templates in één excel bestand aanwezig zijn. Nummer 29 is als het goed is de 'beginner' cycle van Sheiko. Wat je moet doen is dus even de excel sheet opzoeken. Het handige is dat je enkel je 1RM in hoeft te voeren en alles wordt voor je berekend.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 01:48 schreef Push. het volgende:
Holy shit. http://www.t-nation.com/p(...)ko13weekworkout.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 2:48 snapt die.![]()
Kan iemand mij uitleggen waarom zo een groot gedeelte verkleurd?
[ Bericht 7% gewijzigd door Snakey op 08-03-2014 15:40:42 ]If not now, then when.
Veel onderhuids bloed, dat kan er niet uit dus verspreid het zich. Gescheurde pec bloed blijkbaar hard als die zo groot is.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 03:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Scott Mendelson after he tore his pec breaking the world record bench press
[ afbeelding ]
Op 2:48 snapt die.![]()
Kan iemand mij uitleggen waarom zo een groot gedeelte verkleurd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |