Jijquote:
Het leger is al net zo verdeeld als het land zelf.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:09 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Het feit dat hij een uitgesproken mening heeft en zich niet houdt aan de propaganda, zegt al veel over het (afgebroken) leiderschap van Oekraïne. Non-existent.
Major Lisovoy geeft aan dat er niks is gebeurd, ondanks het zogenaamde ultimatum. Ze staan echter wel nog steeds klaar om de basis te verdedigen. Geen idee wat je met je post probeerde te zeggen verder.quote:
En de rest van de bevolking op de Krim heeft pech, ofzo?quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:16 schreef schvvmert het volgende:
Oekraine wordt wat kleiner, Rusland groter en daar blijft het bij.
Geen Westers leider die hierom zijn nek gaat uitsteken.
Volksverhuizingen zijn niet vreemd daar.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:18 schreef deadprez het volgende:
[..]
En de rest van de bevolking op de Krim heeft pech, ofzo?
quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:18 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Volksverhuizingen zijn niet vreemd daar.
quote:04:15:
Ukraine's Customs Service is reporting a "gathering of military machines" in the Kharkiv, Luhansk and Donetsk regions just across the Russian border, according to Evhen Perebyinis, a spokesman for the Ukrainian Foreign Ministry
Ik doelde op dit stukjequote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:16 schreef deadprez het volgende:
[..]
Major Lisovoy geeft aan dat er niks is gebeurd, ondanks het zogenaamde ultimatum. Ze staan echter wel nog steeds klaar om de basis te verdedigen. Geen idee wat je met je post probeerde te zeggen verder.
Lijkt alsof er op dit moment geen hogere officier aanwezig is om voor hem te dicteren wat ie wel en niet kan zeggen in tijden van politieke onrust.quote:I want peace and stability and for Ukraine to be a united country."
Ooit woonde er de Tartaren maar die zijn naar Siberie verhuisd.quote:
Het geld wat net voor het gedoe dat land uit is gegaan heeft NL ook een flinke rol in.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:21 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Nederland is wel een strategisch land. Dat treffen we niet.
Gek hè, als hij ergens op de Krim zit.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:20 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Ik doelde op dit stukje
[..]
Lijkt alsof er op dit moment geen hogere officier aanwezig is om voor hem te dicteren wat ie wel en niet kan zeggen in tijden van politieke onrust.
Verhuisdquote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:21 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ooit woonde er de Tartaren maar die zijn naar Siberie verhuisd.
Een klein gedeelte is weer teruggekomen.
Een mening van een militair die onder goede leiding nooit zulke uitspraken zou doen.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:20 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Ik doelde op dit stukje
[..]
Lijkt alsof er op dit moment geen hogere officier aanwezig is om voor hem te dicteren wat ie wel en niet kan zeggen in tijden van politieke onrust.
Houdt dus ook in dat de Krim niet alleen op logistiek vlak afgesloten is van de rest van Oekraïne. Telefoonkabels doorgesneden, e-mails verduisterd, telefoongesprekken afgetapt. Alles wat er in dat rijtje thuishoort én tegelijkertijd Poetin mogelijk afzwakt om in alle rust de Krim over te nemen, zonder enige vorm van represailles afkomstig van de EU en trawanten.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:23 schreef deadprez het volgende:
[..]
Gek hè, als hij ergens op de Krim zit.
Altijd lastig.. was het nou d, t of dt? Op verhuiskaarten worden vaak foutjes gemaakt met dit woord. Daarom zetten wij het nog even voor je op een rijtje. Het is eigenlijk niet moeilijk, kies gewoon een van de volgende oplossingen.quote:
Daar ging het niet om, kneusquote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:27 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Altijd lastig.. was het nou d, t of dt? Op verhuiskaarten worden vaak foutjes gemaakt met dit woord. Daarom zetten wij het nog even voor je op een rijtje. Het is eigenlijk niet moeilijk, kies gewoon een van de volgende oplossingen.
Ik ben verhuisd.
Wij zijn verhuisd.
Piet is verhuisd.
OF:
Ik verhuis naar Amsterdam.
Wij verhuizen naar Groningen.
Frankie verhuist naar Hollywood.
Wil je geen enkel risico nemen dan raden wij je de volgende oplossing aan:
Ik ga verhuizen!
Wij gaan verhuizen!
Kobus gaat verhuizen naar Appelscha.
ga jankenquote:Op dinsdag 4 maart 2014 05:30 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Kneus? Waarom meteen iemand beledigen? Dat is kneuzen gedrag.
swsquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |