Ja.........maar Poetin is stoerder...der...derquote:
Maar wel een VN resolutie. En een geschiedenis van genocide. Weet je nog die gifgas-aanvallen op de Koerden?quote:Op maandag 3 maart 2014 23:38 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Nogmaals internationale wetten boeien niet voor grootmachten.
In Irak was er ook geen genocide.
RT...Geloof er geen snars van.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:33 schreef SadPanda het volgende:
[..]
http://rt.com/news/russia-dismiss-ultimatum-ukraine-644/
quote:Op maandag 3 maart 2014 23:38 schreef Bensel het volgende:
[..]
blijkbaar boeit dat wel, want anders was er niet zo gereageerd met allerlei dreigingen van sancties etc.
In de Krim woonden Krim-Tarteren. Toen kwam Stalin, die deporteerde alle Krim-Tartaren naar strafkampen in Siberie en plantte daarvoor in de plaats etnische Russen neer zodat hij een marinebasis aan de Zwarte Zee kon hebben.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:32 schreef Lagrinta het volgende:
Kan iemand wellicht mij kort uitleggen wat onder 'etnische Russen' wordt verstaan? Wat is het verschil tussen een Oekraïner en en etnische Rus in Oekraïne?
Ik vind het zo opvallend omdat je in Nederland of Duitsland het nooit hebt over etnische Duitsers in NL of etnische Nederlanders in Duitsland. Dat noemen wij gewoon immigranten.
Bij voorbaat dank!
Ook Frankrijk en Nederland.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:37 schreef vigen98 het volgende:
[..]Er werden geen chemische wapens gevonden, en als ze werden gevonden zouden Amerika Duitsland medeschuldig zijn omdat zij het verkocht hebben aan de Irakezen
Volgens mij heeft Poetin wellicht niet nu maar in het verleden toch zeker wel paspoorten uitgedeeld in de voormalige Sovjetstaten. Ik blijf het fascinerend vinden hoeveel invloed die Sovjetunie nog heeft op het dagelijkse leven.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:39 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Wie deelt paspoorten uit? Poetin deelt nog geen paspoorten uit hoor, dat was een voorstel van een Russische oppositie partij.
Geen reden om het goed te praten natuurlijk.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:36 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Nogmaals internationaal recht boeit niet voor grootmachten.
Ik snap niet wat de tweede zin met de eerste zin te maken heeft? De Russische populatie krijgt niet meer gewicht in het referendum hoor.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:39 schreef bombmannl het volgende:
[..]
En dat referendum is lekker eerlijk wou je zeggen? Rusland heeft daar nu al een week Russische paspoorten lopen uitdelen om de Russische populatie groter te doen overkomen. Je zegt over internationale regels dat die hier niet belangrijk zijn, raar....
Daar kun je over discussiëren.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:40 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Nee, want het klopt niet. De Irakoorlog was illegaal.
wellicht. Dat is open ter discussie. Maar het lijstje van resoluties geeft aan dat het veel meer verantwoord was, dan wat er nu gebeurt door Rusland in de Krimquote:Op maandag 3 maart 2014 23:40 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Nee, want het klopt niet. De Irakoorlog was illegaal.
Naar de ondemocratische regering ja.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:39 schreef Bensel het volgende:
[..]
slaat als een tang op een varken. Rusland luistert niet naar Oekraine.
Dat is achteraf gepraat. Op dat moment vond Amerika (en haar coalition) het VN gesanctioneerd. Rusland heeft het sowieso nooit geprobeerd legitiem te doen. Dat is op het moment illegaal.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:40 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Nee, want het klopt niet. De Irakoorlog was illegaal.
Nee, naar de interim regering. Er komen nieuwe verkiezingenquote:Op maandag 3 maart 2014 23:42 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Naar de ondemocratische regering ja.
Dat is mij bekend hoe het met de Krim-Tartaren is gegaan. Maar dan zijn er dus Russen naar de Krim gebracht in de tijd van Stalin.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:40 schreef speknek het volgende:
[..]
In de Krim woonden Krim-Tarteren. Toen kwam Stalin, die deporteerde alle Krim-Tartaren naar strafkampen in Siberie en plantte daarvoor in de plaats etnische Russen neer zodat hij een marinebasis aan de Zwarte Zee kon hebben.
Toen ging Stalin dood en vond Chroetsjev dat wel wat barbaars, hij liet de Krim-Tartaren die het overleefd hadden weer terugkomen. Dat was niet erg, want het merendeel was nu toch Russisch.
De Soviet-Unie viel uit elkaar en de Krim werd bij Oekraine gevoegd. De Krim-Tartaren waren eindelijk vrij van de Soviet onderdrukking.
Poetin vindt dat Russen onderdrukt worden en onderwerpt de Krim.
Toen werd Irak nog gesteund door de VS. De oorlog was gewoon illegaal daar is iedereen het mee eens.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:40 schreef capricia het volgende:
[..]
Weet je nog die gifgas-aanvallen op de Koerden?
Dat rechtvaardigt deze inval nog steeds niet.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:43 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Toen werd Irak nog gesteund door de VS. De oorlog was gewoon illegaal daar is iedereen het mee eens.
Maar wel een goede reden waarom het veel landen weinig meer uitmaakt, bijna elk land doet het.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:41 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Geen reden om het goed te praten natuurlijk.
Rusland heeft evenveel oppositiepartijen als dat Nederland tanks heeft.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:39 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Wie deelt paspoorten uit? Poetin deelt nog geen paspoorten uit hoor, dat was een voorstel van een Russische oppositie partij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |