Ik snap dat je aan dat liedje denkt, maarquote:Op maandag 3 maart 2014 12:10 schreef El_Thijs het volgende:
De TT zou nog veel epischer zijn als er Feeling voor had gestaan.
Het is maandag lieverd.quote:Op maandag 3 maart 2014 12:13 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik snap dat je aan dat liedje denkt, maar
Balen man. Eigenlijk had je een willekeurige moeten pakken en die ook even moeten tongverkennen. Dat zal d'r leren!quote:Op maandag 3 maart 2014 12:59 schreef yats het volgende:
Ik weet niet of ik me vereerd moet voelen of juist niet met deze topictitel en jullie interesse in mijn date.
Maar vooruit, gezien jullie interesse even een kort verslag. Na enig aandringen van een dame die ik al vaag kende ben ik 20 kilometer verderop met haar en haar broer carnaval gaan vieren. Op zich was het begin van de avond meer dan prima, was er klik waarbij we de hele tijd intiem aan het dansen waren, maar naarmate de avond vorderde werd het er niet beter op. Het zal wel aan mij liggen, maar ik begrijp de logica niet dat iemand je de hele avond aan het opgeilen/half berijden is, je vervolgens haar wilt zoenen en dan keihard afgewezen word, om haar een uurtje later met een of andere gozer wel te zien zoenen. Ja sorry, maar dan houd het voor mij op. Dan steek ik daar ook geen verdere moeite meer in en ga ik richting huis.
Not yet, but you will.quote:Op maandag 3 maart 2014 12:16 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ken ik je btw? Waarom noem je me lieverd?
Voor haar ookquote:
Dat zou de beste optie zijn ja, ware het niet dat ik als me zoiets gebeurd het me aantrek (dan denk ik dat het aan mij ligt) en vrouwen dat merken. Ik begin een avond uitgaan meestal positief en spreek een aantal vrouwen aan, maar als dat nergens toe leid raak ik gedemotiveerd en ga aan mezelf twijfelen. De enige optie die er dan nog is, is gewoon gaan zuipen en er dan nog een leuke avond van proberen te maken.quote:Eigenlijk had je een willekeurige moeten pakken en die ook even moeten tongverkennen.
Ik kreeg net wat appjes van haar dat haar hele huis nog steeds draait en hoe het met mij gaat. Ik mag toch hopen dat mijn niet-antwoorden genoeg antwoord is voor haar.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:18 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Voor haar ook
Je was haar back up plan vrees ik
of je zit al in de friendzone
Tsja, 2 mogelijkheden:quote:Op maandag 3 maart 2014 12:59 schreef yats het volgende:
Ik weet niet of ik me vereerd moet voelen of juist niet met deze topictitel en jullie interesse in mijn date.
Maar vooruit, gezien jullie interesse even een kort verslag. Na enig aandringen van een dame die ik al vaag kende ben ik 20 kilometer verderop met haar en haar broer carnaval gaan vieren. Op zich was het begin van de avond meer dan prima, was er klik waarbij we de hele tijd intiem aan het dansen waren, maar naarmate de avond vorderde werd het er niet beter op. Het zal wel aan mij liggen, maar ik begrijp de logica niet dat iemand je de hele avond aan het opgeilen/half berijden is, je vervolgens haar wilt zoenen en dan keihard afgewezen word, om haar een uurtje later met een of andere gozer wel te zien zoenen. Ja sorry, maar dan houd het voor mij op. Dan steek ik daar ook geen verdere moeite meer in en ga ik richting huis.
Je zat al in de friendzone voordat de avond begon.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:20 schreef yats het volgende:
[..]
Ik kreeg net wat appjes van haar dat haar hele huis nog steeds draait en hoe het met mij gaat. Ik mag toch hopen dat mijn niet-antwoorden genoeg antwoord is voor haar.
Na zo'n voorval zijn er voor mij twee opties : ofwel flink gaan zuipen, ofwel naar huis gaan. De beste optie zou zijn zelf iemand anders te versieren, maar ik zit niet voor niets in de versieren topics natuurlijk. Zuipen zat er helaas niet in (ik was met de auto), blijft optie 2 over ook omdat ik niemand daar kende.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:20 schreef Godshand het volgende:
[..]
Tsja, 2 mogelijkheden:
-ze wilde aandacht van andere mannen en laten zien dat ze gewild is, dus flirten met jou
-je hebt te laat gezoend..
En waarom ga je naar huis door zo'n voorval? Lekker in haar sop gaar laten koken en verder feesten
Dat betwijfel ik. De eerste vier uur had ze alleen oog voor mij, maar eigenlijk vanaf het moment dat ik wat wilde proberen veranderde dat langzaam. Mocht ik nu in die zone zitten kan ze het wat mij betreft lekker zelf uitzoeken. Ik heb al genoeg 'gewone vriendinnen'.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:21 schreef Rickario het volgende:
[..]
Je zat al in de friendzone voordat de avond begon.
Nuchter kan je ook feesten hoorquote:Op maandag 3 maart 2014 13:24 schreef yats het volgende:
[..]
Na zo'n voorval zijn er voor mij twee opties : ofwel flink gaan zuipen, ofwel naar huis gaan. De beste optie zou zijn zelf iemand anders te versieren, maar ik zit niet voor niets in de versieren topics natuurlijk. Zuipen zat er helaas niet in (ik was met de auto), blijft optie 2 over ook omdat ik niemand daar kende.
Zonder drank carnaval vieren?quote:Op maandag 3 maart 2014 13:24 schreef yats het volgende:
[..]
Na zo'n voorval zijn er voor mij twee opties : ofwel flink gaan zuipen, ofwel naar huis gaan. De beste optie zou zijn zelf iemand anders te versieren, maar ik zit niet voor niets in de versieren topics natuurlijk. Zuipen zat er helaas niet in (ik was met de auto), blijft optie 2 over ook omdat ik niemand daar kende.
Niet gaan twijfelen. De aanhouder wint en op een moment lig je er een te doppen die wel de moeite waard was die avond.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:18 schreef yats het volgende:
[..]
Dat zou de beste optie zijn ja, ware het niet dat ik als me zoiets gebeurd het me aantrek (dan denk ik dat het aan mij ligt) en vrouwen dat merken. Ik begin een avond uitgaan meestal positief en spreek een aantal vrouwen aan, maar als dat nergens toe leid raak ik gedemotiveerd en ga aan mezelf twijfelen. De enige optie die er dan nog is, is gewoon gaan zuipen en er dan nog een leuke avond van proberen te maken.
Ook een goed punt.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:33 schreef Silenus het volgende:
[..]
Zonder drank carnaval vieren?Ja, dan is het eigenlijk vooraf al gedoemd te mislukken. Zij wordt steeds meer bezopen en jij komt nooit echt 'los'. Tsja, dan lopen de verhoudingen scheef.
Ik heb aan het begin van de avond wel wat weggetikt, en als de avond dusdanig was verlopen dat je er vanuit mag gaan dat je later mee naar huis mag was ik waarschijnlijk wel verder gegaan qua drinken. Alhoewel ik helaas het nadeel heb een vrij hoge tolerantiegrens te hebben qua alcohol. Dus voordat ik 'los' kom door drank ben je al wel even verder.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:33 schreef Silenus het volgende:
[..]
Zonder drank carnaval vieren?Ja, dan is het eigenlijk vooraf al gedoemd te mislukken. Zij wordt steeds meer bezopen en jij komt nooit echt 'los'. Tsja, dan lopen de verhoudingen scheef.
Tja, dat is dus mijn grootste probleem. Ik ga juist wel aan mezelf twijfelen. Ik ben helaas niet zo zelfverzekerd als sommige posters hier en dat werkt tegen mij bij het versieren. Ik weet ook dat de kans dat het uiteindelijk een keer lukt groter is als je door blijft gaan, maar na x keer een afwijzing heb ik het wel gehad met die afwijzingen.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:35 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Niet gaan twijfelen. De aanhouder wint en op een moment lig je er een te doppen die wel de moeite waard was die avond.
Fixedquote:Op maandag 3 maart 2014 14:58 schreef yats het volgende:
[..]
Tja, dat is dus mijn grootste probleem. Ik ga juist wel aan mezelf twijfelen. Ik ben helaas niet zo zelfverzekerd als sommige posters hierals sommige posters je doen laten geloven en dat werkt tegen mij bij het versieren. Ik weet ook dat de kans dat het uiteindelijk een keer lukt groter is als je door blijft gaan, maar na x keer een afwijzing heb ik het wel gehad met die afwijzingen.
Ik denk dat carnaval sowieso niet echt een feest is wat je met een date (en nota bene haar broer erbij) moet gaan vieren.quote:Op maandag 3 maart 2014 14:53 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb aan het begin van de avond wel wat weggetikt, en als de avond dusdanig was verlopen dat je er vanuit mag gaan dat je later mee naar huis mag was ik waarschijnlijk wel verder gegaan qua drinken. Alhoewel ik helaas het nadeel heb een vrij hoge tolerantiegrens te hebben qua alcohol. Dus voordat ik 'los' kom door drank ben je al wel even verder.
Spreid je kansen zodat een van hun haar benen zal spreiden...quote:Op maandag 3 maart 2014 15:16 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik denk dat carnaval sowieso niet echt een feest is wat je met een date (en nota bene haar broer erbij) moet gaan vieren.
Er zijn een paar basisregels met carnaval:
- Doe dit met je vrienden
- Drink veel alcohol
- Richt je niet op één persoon
Zo kun je lekker ongeforceerd gaan tanken met je maten, en als die vrouwen allemaal 10 bier op hebben is het paradijs. Echt, in het midden van de dansvloer staan, ogen dicht en mond open...en binnen een paar seconden staat er een chick tegenaan. En dat geldt echt niet alleen voor 'mooie' mensen met een vlotte babbel, want met carnaval kan iedereen versieren.
Je bent naar het casino gegaan met slechts 10 euro, bent gereserveerd aan de roulette-tafel gaan zitten en hebt je fiche op nummer 26 ingezet. Gegokt en verloren. Volgende keer neem je 100 euro mee, drink je 10 shotjes weg, spreid je je winstkansen en dans je daarna op tafel. Succes gegarandeerd.
(Oh Silenus wat een schitterende beeldspraak toch weer, dat jij nog geen poëet bent geworden)
Drank zal ook wel meegespeeld hebben. Leuk he, dat carnaval.quote:Op maandag 3 maart 2014 13:27 schreef yats het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. De eerste vier uur had ze alleen oog voor mij, maar eigenlijk vanaf het moment dat ik wat wilde proberen veranderde dat langzaam. Mocht ik nu in die zone zitten kan ze het wat mij betreft lekker zelf uitzoeken. Ik heb al genoeg 'gewone vriendinnen'.
Wel waarheid dit ja...quote:Op maandag 3 maart 2014 15:16 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik denk dat carnaval sowieso niet echt een feest is wat je met een date (en nota bene haar broer erbij) moet gaan vieren.
Er zijn een paar basisregels met carnaval:
- Doe dit met je vrienden
- Drink veel alcohol
- Richt je niet op één persoon
Zo kun je lekker ongeforceerd gaan tanken met je maten, en als die vrouwen allemaal 10 bier op hebben is het paradijs. Echt, in het midden van de dansvloer staan, ogen dicht en mond open...en binnen een paar seconden staat er een chick tegenaan. En dat geldt echt niet alleen voor 'mooie' mensen met een vlotte babbel, want met carnaval kan iedereen versieren.
Je bent naar het casino gegaan met slechts 10 euro, bent gereserveerd aan de roulette-tafel gaan zitten en hebt je fiche op nummer 26 ingezet. Gegokt en verloren. Volgende keer neem je 100 euro mee, drink je 10 shotjes weg, spreid je je winstkansen en dans je daarna op tafel. Succes gegarandeerd.
(Oh Silenus wat een schitterende beeldspraak toch weer, dat jij nog geen poëet bent geworden)
Leuke theorie, maar de praktijk is helaas anders.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:16 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik denk dat carnaval sowieso niet echt een feest is wat je met een date (en nota bene haar broer erbij) moet gaan vieren.
Er zijn een paar basisregels met carnaval:
- Doe dit met je vrienden
- Drink veel alcohol
- Richt je niet op één persoon
Zo kun je lekker ongeforceerd gaan tanken met je maten, en als die vrouwen allemaal 10 bier op hebben is het paradijs. Echt, in het midden van de dansvloer staan, ogen dicht en mond open...en binnen een paar seconden staat er een chick tegenaan. En dat geldt echt niet alleen voor 'mooie' mensen met een vlotte babbel, want met carnaval kan iedereen versieren.
Je bent naar het casino gegaan met slechts 10 euro, bent gereserveerd aan de roulette-tafel gaan zitten en hebt je fiche op nummer 26 ingezet. Gegokt en verloren. Volgende keer neem je 100 euro mee, drink je 10 shotjes weg, spreid je je winstkansen en dans je daarna op tafel. Succes gegarandeerd.
(Oh Silenus wat een schitterende beeldspraak toch weer, dat jij nog geen poëet bent geworden)
Hoezo?quote:Op maandag 3 maart 2014 15:26 schreef yats het volgende:
[..]
Leuke theorie, maar de praktijk is helaas anders.
dat sowiesoquote:Op maandag 3 maart 2014 15:28 schreef perro. het volgende:
neemt niet weg dat het onbeschoft is om je date zo te behandelen. kinderachtige spelletjes zijn dat.
Haha, dit is wel een goed punt ja.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:30 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Vond zij het ook een date, of een avondje stappen met iemand die ze kent? Want wie gaat er nou daten en neemt een broer mee.
Dat ja. Daar wil je niks mee te maken hebben volgens mij...quote:Op maandag 3 maart 2014 15:29 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dat sowieso
Dus dan weet je ook weer genoeg over wat voor type dat meisje is
Nee dit was geen date (denk ik)quote:Op maandag 3 maart 2014 15:30 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Vond zij het ook een date, of een avondje stappen met iemand die ze kent? Want wie gaat er nou daten en neemt een broer mee.
Goed puntquote:Op maandag 3 maart 2014 15:30 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Vond zij het ook een date, of een avondje stappen met iemand die ze kent? Want wie gaat er nou daten en neemt een broer mee.
Ik heb het jaren in Brabant en Limburg gevierd en nog nooit meegemaakt dat het zo simpel was om iemand te versieren, laat staan dat ik versierd werd.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:28 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Hoezo?
Dat is echt carnaval in een notendop
Ook toen nuchter geweest? Of dan weer te dronken om uberhaupt uit je woorden te komen?quote:Op maandag 3 maart 2014 15:35 schreef yats het volgende:\
Ik heb het jaren in Brabant en Limburg gevierd en nog nooit meegemaakt dat het zo simpel was om iemand te versieren, laat staan dat ik versierd werd.
Ik vind wel dat het er op wijst, maar het is wel handig om te zorgen dat zij er hetzelfde over dachten.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:33 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nee dit was geen date (denk ik)
Alles wijst daar toch op?
Ze heeft hem gewoon mee gevraagd en hij las daar van alles in
Zij hield dat graag in stand
Misschien merk je het gewoon niet opquote:Op maandag 3 maart 2014 15:35 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb het jaren in Brabant en Limburg gevierd en nog nooit meegemaakt dat het zo simpel was om iemand te versieren, laat staan dat ik versierd werd.
Ze heeft me drie dagen aan mijn kop gezeurd of ik alsjeblieft carnaval met haar wilde komen vieren. Vlak voordat ik vertrok hoorde ik pas dat haar broer er ook bij zou zijn omdat ze hem met mij kennis wilde laten maken. Het begin van de avond werd uiteindelijk een soort 'keuring' door haar vrienden waarbij ze eigenlijk allemaal positief waren. Achteraf gezien kun je het beter geen date noemen, maar het is ook zeker niet zo dat ik daar eigenlijk alleen als 'aanhangsel' uitgenodigd ben.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:33 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nee dit was geen date (denk ik)
Alles wijst daar toch op?
Ze heeft hem gewoon mee gevraagd en hij las daar van alles in
Zij hield dat graag in stand
Nee, de tussenvorm. Te dronken om te mogen rijden, te nuchter om niet te weten wat ik deed.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:36 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ook toen nuchter geweest? Of dan weer te dronken om uberhaupt uit je woorden te komen?
Ik merk interesse in mij zelden op helaas. En als ik het merk is dat vaak achteraf en te laat.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:39 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Misschien merk je het gewoon niet op
Dat verklaard dan ook gewoon alles. Dus het was wel simpel enkel zag je het niet.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:42 schreef yats het volgende:
ewoon niet op
Ik merk interesse in mij zelden op helaas. En als ik het merk is dat vaak achteraf en te
Dan kun je toch niet stellen dat het niet zo werkt?quote:Op maandag 3 maart 2014 15:42 schreef yats het volgende:
[..]
Ik merk interesse in mij zelden op helaas. En als ik het merk is dat vaak achteraf en te laat.
Je moet het ook maar willen...quote:Op maandag 3 maart 2014 15:45 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Dan kun je toch niet stellen dat het niet zo werkt?
Het werkt namelijk wel zo, alleen jij kunt er niks mee
Als iemand mij een snelcursus 'signalen begrijpen' kan geven hou ik me aanbevolen. Op dit moment is zoiets voor mij dus niet simpel.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat verklaard dan ook gewoon alles. Dus het was wel simpel enkel zag je het niet.
Ja, maar dan nog werkt het zoquote:
Ik zie het probleem niet.quote:
Een van de redenen dat ik niet echt iets te maken wil hebben met vrouwen die carnaval vieren.... en dat is niet handig als je in Brabant woontquote:Op maandag 3 maart 2014 15:48 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja, maar dan nog werkt het zo
Dat kun je niet ontkennen
Jij zocht geen relatie nee...quote:
Volgens mij zoekt Yats echt wel een relatie. Alleen zou ie ook graag een ONS willen hebben. Omdat ie dat nog niet kent.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:50 schreef Faxie het volgende:
[..]
Jij zocht geen relatie nee...
Maar voor iemand die dat niet zoekt, vind ik je veel te afwachtend.
Nou zegquote:Op maandag 3 maart 2014 15:49 schreef Faxie het volgende:
[..]
Een van de redenen dat ik niet echt iets te maken wil hebben met vrouwen die carnaval vieren.... en dat is niet handig als je in Brabant woont
Moet je zelf wetenquote:Op maandag 3 maart 2014 15:53 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nou zegalsof er iets mis is met een avondje lekker tongen met een vreemde, als je single bent
Dan heeft ze je gewoon een beetje gebruikt. Dat is laag.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:40 schreef yats het volgende:
[..]
Ze heeft me drie dagen aan mijn kop gezeurd of ik alsjeblieft carnaval met haar wilde komen vieren. Vlak voordat ik vertrok hoorde ik pas dat haar broer er ook bij zou zijn omdat ze hem met mij kennis wilde laten maken. Het begin van de avond werd uiteindelijk een soort 'keuring' door haar vrienden waarbij ze eigenlijk allemaal positief waren. Achteraf gezien kun je het beter geen date noemen, maar het is ook zeker niet zo dat ik daar eigenlijk alleen als 'aanhangsel' uitgenodigd ben.
Ja maar jij schrijft meteen hele bevolkingsgroepen af omdat ze carnaval vierenquote:
Ik eigenlijk ook wel. Net als pabo'ersquote:Op maandag 3 maart 2014 15:58 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja maar jij schrijft meteen hele bevolkingsgroepen af omdat ze carnaval vieren
Wel een beetje ja, mag ik toch ook zelf weten...quote:Op maandag 3 maart 2014 15:58 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja maar jij schrijft meteen hele bevolkingsgroepen af omdat ze carnaval vieren
Ik vind al die uitdagende pakjes wel geil hoorquote:Op maandag 3 maart 2014 16:00 schreef Silenus het volgende:
En Faxie, ga nou niet net doen alsof jij niet gewoon zin hebt om op zo'n avond met allerlei meisjes te zoenen.
Dat is namelijk supermooi en geweldig.
Ik zoek geen relatie inderdaad, maar dat kun je nooit uitsluiten natuurlijk. Mijn vorige relaties waren ook niet iets dat ik zocht, maar meer dingen die gewoon zo gegroeid zijn. En ja, ik ben inderdaad best afwachtend, maar dat is deels een vertrouwenskwestie en deels een soort angst om weer gekwetst te raken. Als je jezelf indekt voel je de pijn na een afwijzing immers niet he?quote:Op maandag 3 maart 2014 15:50 schreef Faxie het volgende:
[..]
Jij zocht geen relatie nee...
Maar voor iemand die dat niet zoekt, vind ik je veel te afwachtend.
Dat is een zelfstudiequote:Op maandag 3 maart 2014 15:48 schreef yats het volgende:
[..]
Als iemand mij een snelcursus 'signalen begrijpen' kan geven hou ik me aanbevolen. Op dit moment is zoiets voor mij dus niet simpel.
Daar is niets mis mee. Al heb je daar eigenlijk de carnavalspakjes niet voor nodig als excuus.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:53 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nou zegalsof er iets mis is met een avondje lekker tongen met een vreemde, als je single bent
Er is sowieso nooit een excuus voor nodig. Je kunt van carnaval vinden wat je wilt, maar het is bij uitstek een feest waarbij je NIETS serieus moet nemen (dus ook niet hoe je erbij loopt en wat je zegt tegen vrouwen) en gewoon lekker eens met je verstand op nul kunt ontspannen.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:07 schreef yats het volgende:
[..]
Daar is niets mis mee. Al heb je daar eigenlijk de carnavalspakjes niet voor nodig als excuus.
Alle onderdelen heb ik meerdere malen doorlopen. Ik kan prima signalen voor vrienden van me inschatten (als we uit gaan lukt het me minimaal 8 van de 10 keer om een van hen te laten scoren), maar voor mezelf schat ik ze eigenlijk vrijwel altijd verkeerd in. Ik tref vaak vrouwen die ofwel bezet zijn, of geen interesse hebben. Dus waar het dan aan ligt? Of zou ik onbewust de verkeerde vrouwen opzoeken?quote:Op maandag 3 maart 2014 16:07 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Dat is een zelfstudiebestaande uit de volgende onderdelen (minimaal):
- Veel proberen en veel op je bek gaan
- Zelfreflectie WAAROM je op je bek bent gegaan. En zelfreflectie is wat anders dan zelfmedelijden
- Kijk naar anderen
- Kijk nog meer naar anderen hoe ze het doen... kijk ook naar de mensen die op hun bek gaan en vraag je zelf af: waarom mislukt zijn poging?
Huh, wat? Dankzij jou scoren je vrienden maar zelf lukt het niet?quote:Op maandag 3 maart 2014 16:12 schreef yats het volgende:
(als we uit gaan lukt het me minimaal 8 van de 10 keer om een van hen te laten scoren),
je denkt er teveel bij na...quote:Op maandag 3 maart 2014 16:12 schreef yats het volgende:
[..]
Alle onderdelen heb ik meerdere malen doorlopen. Ik kan prima signalen voor vrienden van me inschatten (als we uit gaan lukt het me minimaal 8 van de 10 keer om een van hen te laten scoren), maar voor mezelf schat ik ze eigenlijk vrijwel altijd verkeerd in. Ik tref vaak vrouwen die ofwel bezet zijn, of geen interesse hebben. Dus waar het dan aan ligt? Of zou ik onbewust de verkeerde vrouwen opzoeken?
Ja, dat klinkt heel raar misschien, maar daar komt het wel op neer.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:13 schreef Silenus het volgende:
[..]
Huh, wat? Dankzij jou scoren je vrienden maar zelf lukt het niet?
Heel leuk, maar je bent niet Yats. #nextquote:Op maandag 3 maart 2014 15:57 schreef wc-eend het volgende:
Woensdagavond een date met een Pepper-meisje, sushi eten, zin in
Af en toe een succesverhaal tussendoor houd het topic wel fris natuurlijk.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:17 schreef Buffell het volgende:
[..]
Heel leuk, maar je bent niet Yats. #next
Wel in de algemene stroming blijven hier.
dat vind ik altijd zo'n raar idee dat vriendinnen bezig moeten worden gehouden ;?quote:Op maandag 3 maart 2014 16:15 schreef yats het volgende:
[..]
Ja, dat klinkt heel raar misschien, maar daar komt het wel op neer.
Even een kleine verduidelijking, dat komt omdat ik ze meestal op een vrouw afstuur die duidelijk interesse in hen heeft en zelf in de tussentijd de (vaak bezette) vriendin van dat meisje aan de praat hou zodat mijn vrienden rustig een gesprek kunnen hebben.
dan scoren ze nog altijd zelf. Jij ziet miss wat sneller dat een meisje naar een maar van je kijkt.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:15 schreef yats het volgende:
[..]
Ja, dat klinkt heel raar misschien, maar daar komt het wel op neer.
Even een kleine verduidelijking, dat komt omdat ik ze meestal op een vrouw afstuur die duidelijk interesse in hen heeft en zelf in de tussentijd de (vaak bezette) vriendin van dat meisje aan de praat hou zodat mijn vrienden rustig een gesprek kunnen hebben.
Geloof me, het vergroot wel degelijk de kansen voor iemand die aan het versieren is.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:28 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dat vind ik altijd zo'n raar idee dat vriendinnen bezig moeten worden gehouden ;?
We zijn geen 3 of zo
Anders komt de jaloezie bovendrijven. Vrouwen, hè.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:28 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dat vind ik altijd zo'n raar idee dat vriendinnen bezig moeten worden gehouden ;?
We zijn geen 3 of zo
echt, normale vrouwen zijn niet zo raarquote:Op maandag 3 maart 2014 16:33 schreef Fascination het volgende:
[..]
Anders komt de jaloezie bovendrijven. Vrouwen, hè.
Nee, dat is niet het enige. Ik heb ook weleens voor een uber-verlegen vriend van me een telefoon-nummer (en later een date omdat hij het zelf niet durfde te vragen) geregeld. Inmiddels is hij al drie jaar samen met dat meisje en zover ik weet zijn ze nog steeds gelukkig met elkaar. Of zoals een week of drie terug een nummer geregeld voor een vriend van me, vervolgens toen hij niet oplette met zijn telefoon haar een bericht gestuurd waar we waren waarna zij daar 5 minuten later ook was en beiden weer 5 minuten later ineens verdwenen waren.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
dan scoren ze nog altijd zelf. Jij ziet miss wat sneller dat een meisje naar een maar van je kijkt.
Maar fat is dus t enige wat je doet voor ze?
Ja okr en bezigheidstherapie voor de vriendin van. Maar daarmee vermaak jij jezelf ook mee neem ik ana.
Inderdaadquote:Op maandag 3 maart 2014 16:37 schreef Cue_ het volgende:
Tis natuurlijk wel zo dat als de 'veiendin van' zich verveeld dat ze wneller geneigd is die vriendin van de versierpoging weg te halen of zoch mwe te bemoeien dan wanneer zij zich ook vermaakt.
Maar ook dat is allemaal afhanlelijk van de sooet vrouw, de kroeg etc.
Dat is inderdaad het geweldige aan carnaval. Je kan op de meest kansloze manieren een gesprek beginnen. Een blauwtje lopen is simpelweg onmogelijk tijdens carnavalquote:Op maandag 3 maart 2014 16:12 schreef Silenus het volgende:
[..]
Er is sowieso nooit een excuus voor nodig. Je kunt van carnaval vinden wat je wilt, maar het is bij uitstek een feest waarbij je NIETS serieus moet nemen (dus ook niet hoe je erbij loopt en wat je zegt tegen vrouwen) en gewoon lekker eens met je verstand op nul kunt ontspannen.
En ja, elk jaar zijn er weer honderdduizenden zuurpruimen die het maar 'dom' vinden en zichzelf veel te serieus nemen...maar die paar miljoen mensen die het wel vieren hebben echt een geweldige toptijd.
En als je ergens de 'fuck wat andere mensen van me denken'-houding aan kunt leren, dan is het wel met carnaval. Het is één grote lucide droom, je kunt alles uitproberen en niemand kan zich er de dag erna meer ene reet van herinneren. En je hebt tijd zat he, het is niet dat je van 01u snachts tot 3.30u snachts moet presteren omdat het feest daarna stopt. Nee, gewoon lekker van 14u smiddags tot midden in de nacht.
Hoe slapper je lult, en hoe meer schijt je hebt aan de vraag of je haar eigenlijk wel goed zit, hoe meer vrouwen je kunt krijgen. En je hoeft er niet eens naar op zoek, gewoon meegaan in de polonaise, ergens uitstappen, praten en actie.
Dit is pas de derde vrouw in bijna 1,5 jaar tijd waar ik een date mee gehad heb. Het lijkt misschien meer omdat het (op de blind date van vorige week na) tot nu toe altijd tot meer dan 1 date geleid heeft en het een relatief kort tijdspanne is qua dates. Voor januari stond de teller nog op 0 dates. Ik zal vast 'iets' hebben wat sommige vrouwen aantrekt, maar andersom zijn er ook genoeg vrouwen die mij niets vinden (o.a twee foksters die een foto gezien hebben). Het probleem zit hem bij mij er vooral in om de 'geïnteresseerden' te vinden.quote:Op maandag 3 maart 2014 17:00 schreef habitue het volgende:
En Yats, kutactie van haar hoe dan ook. Geen aandacht meer aan schenken.
Trouwens voor iemand die klaagt over vrouwelijke aandacht heb je verrassend vaak dates.
En wat precies bracht jou op het lumineuze idee dat het haar na je straal te negeren op een datingsite wel erg fijn zou lijken om met je appen?quote:Op maandag 3 maart 2014 17:29 schreef Ypmaha het volgende:
Het een en ander via PM met een meisje uitgewisseld op een datingsite. Steeds antwoordde ze binnen een half uur weer terug. Nou ok, dan maar is via chat een gesprek aangaan. Radiostilte, terwijl ze wel online was. 3 dagen later nog steeds geen bericht, dus stuurde een PM of een appje versturen misschien handiger was (m.a.w wat is je 06).
Nog steeds niks terug
De lappen tekst die ze steeds in elk bericht stuurde toen we PM'den. Het klopt gewoon niet, wel hele verhalen houden als we PM'en, en dan me compleet negeren als ik een chatbericht verstuur.quote:Op maandag 3 maart 2014 17:43 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
En wat precies bracht jou op het lumineuze idee dat het haar na je straal te negeren op een datingsite wel erg fijn zou lijken om met je appen?
Het antwoord is dat je haar interessant leek maar ze later een nog interessanter iemand tegenkwam. De concurrentie is nu eenmaal moordend, overkomt de beste. Eer aan jezelf houden, niet meer achteraan blijven berichten verder. Balletje ligt bij haar nu.quote:Op maandag 3 maart 2014 17:47 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
De lappen tekst die ze steeds in elk bericht stuurde toen we PM'den. Het klopt gewoon niet, wel hele verhalen houden als we PM'en, en dan me compleet negeren als ik een chatbericht verstuur.
Net als 99% van alle mannen. En een maand geen date hebben is geen ramp hoor.quote:Op maandag 3 maart 2014 17:26 schreef yats het volgende:
Ik zal vast 'iets' hebben wat sommige vrouwen aantrekt, maar andersom zijn er ook genoeg vrouwen die mij niets vinden
Een maand stelt weinig voor, dat is voorbij voordat je het weet. Daar zit ik ook niet zo mee. Maar ik merk wel dat ik toch de hoop heb dat een date eens op wat meer dan zoenen uitdraait.quote:Op maandag 3 maart 2014 18:15 schreef habitue het volgende:
[..]
Net als 99% van alle mannen. En een maand geen date hebben is geen ramp hoor.
Misschien dat je die hoop te erg laat blijken?quote:Op maandag 3 maart 2014 18:19 schreef yats het volgende:
Maar ik merk wel dat ik toch de hoop heb dat een date eens op wat meer dan zoenen uitdraait.
En ondertussen is ze al behang aan het utizoeken voor de nieuwe babykamer.quote:Op maandag 3 maart 2014 18:25 schreef Hungry_Joe het volgende:
Geeft ze aan dat dat geen probleem is en dat ze nu toch nog niet klaar is om wat vasts aan te gaan. Maar het gewoon leuk vindt om af en toe samen eens wat te ondernemen. Wink wink nudge nudge x 1001.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |