Laten we zeggen dat je verliefd raakt op een vrome moslima waarvan je weet dat ze zich aangetrokken voelt tot een bepaald type man (gespierd laten we zeggen), zou jij dan niet gaan trainen?quote:Op zondag 2 maart 2014 22:50 schreef Arcadia het volgende:
Ik ben dan inderdaad vreemd zoals je zei Börte.
*kuch*quote:Op zondag 2 maart 2014 22:44 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Als puber had ik deze visie wel, maar ik dacht dat zowat de meeste mensen eroverheen groeien?
Ik vind lelijk zijn inderdaad prima, voor een vrouw vind ik persoonlijk het innerlijk veel en veel belangrijker dan het uiterlijk, sterker nog, als een vrouw teveel pronkt met haar schoonheid dat stoot mij eerder af dan ik me erdoor getrokken voel.
Ik zal niet ontkennen dat ik curves in proportie met de rest van het lichaam inderdaad vrouwelijker vind, maar ik vind je motivatie niet goed. Hoewel Borte gelijk heeft wanneer ze zegt dat je zelfbeeld deels gevormd wordt op basis van reacties van anderen (vooral wanneer je zelf niet sterk in je schoenen staat), sport ik zelf in de eerste plaats voor mijn eigen gezondheid en niet zozeer om aantrekkelijk gevonden te worden door het andere geslacht. Maar ik ontken ook niet dat het een eerste aandachtstrekker is, wel een oppervlakkige.quote:Op zondag 2 maart 2014 22:27 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Mag ik dan aannemen dat je ook naar vrouwen staart (als ze een mooi lichaam bv)....?
Oh die krijg ik sowieso never nooit, mits ik onder het mes ga.quote:Op zondag 2 maart 2014 22:53 schreef Unlabeled het volgende:
[..]
Dit is heel mooi. Maar ik hou persoonlijk niet van zulke gepushte tieten.
god has spokenquote:Op zondag 2 maart 2014 22:53 schreef Unlabeled het volgende:
[..]
Dit is heel mooi. Maar ik hou persoonlijk niet van zulke gepushte tieten.
Ja en nee. Als zij dat vooropstelt als eis dan niet. Maar in het huwelijk zal ik zoveel mogelijk mijn best doen insha'Allah om mijn partner te ontdoen van enige twijfels en haar zo gelukkig mogelijk te maken, zoals elke goede partner betaamt. Maar goed, beetje persoonlijk nuquote:Op zondag 2 maart 2014 22:51 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Laten we zeggen dat je verliefd raakt op een vrome moslima waarvan je weet dat ze zich aangetrokken voelt tot een bepaald type man (gespierd laten we zeggen), zou jij dan niet gaan trainen?
quote:Op zondag 2 maart 2014 22:52 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Ik zal niet ontkennen dat ik curves in proportie met de rest van het lichaam inderdaad vrouwelijker vind, maar ik vind je motivatie niet goed. Hoewel Borte gelijk heeft wanneer ze zegt dat je zelfbeeld deels gevormd wordt op basis van reacties van anderen (vooral wanneer je zelf niet sterk in je schoenen staat), sport ik zelf in de eerste plaats voor mijn eigen gezondheid en niet zozeer om aantrekkelijk gevonden te worden door het andere geslacht. Maar ik ontken ook niet dat het een eerste aandachtstrekker is, wel een oppervlakkige.
De motivatie moet zijn om een gezonde levensstijl aan te willen houden als aanvulling op een persoonlijke/intellectuele ontwikkeling. Als een man of een vrouw, maakt niet uit, het vertrouwen voornamelijk uit het uiterlijk haalt en dit ook laat blijken (wat niet een uitzonderlijk iets is), vind ik dit alleen maar afstotend. Maar goed, volgens mij zeg ik voor velen ook niets wereldschokkends nu.
Nee, duh. Het gaat erom dat jij het weet zonder dat zij het tegen jou heeft gezegd. Ik zou never nooit proberen aan een eis van een man te voldoen. Wanneer een man tegen mij zegt 'Jij moet er zus en zo uitzien wil ik met je daten' dan zeg ik byeeee. Maar als ik weet dat hij iets mooi vindt wat ik zelf makkelijk kan veranderen, dan zou ik dat best doen..quote:Op zondag 2 maart 2014 22:56 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Ja en nee. Als zij dat vooropstelt als eis dan niet. Maar in het huwelijk zal ik zoveel mogelijk mijn best doen insha'Allah om mijn partner te ontdoen van enige twijfels en haar zo gelukkig mogelijk te maken, zoals elke goede partner betaamt. Maar goed, beetje persoonlijk nu
quote:Op zondag 2 maart 2014 22:59 schreef Crip het volgende:
Dat jullie zin hebben om zulke scriptie's te schrijven hier junne.
Minste topquote:
Ik zeg alleen hhhh <3quote:Op zondag 2 maart 2014 23:00 schreef Arcadia het volgende:
Sommigen zeggen hhh.
Sommigen zeggen zinnige dingen.
Ja wat heeft dat met scriptie's schrijven te maken?quote:
Hmm nee. Ik laat nu een baard staan terwijl mensen om mij heen dat liever niet hebben. Ik kleed me altijd wel netjes en formeel, maar dat is om representatief te zijn voor mijn principes à la Malcolm X. Parfum(hac kokusu) doe ik ook bijna niet op, tenzij ik naar de moskee ga of ik moet samengepakt zitten in een college waar het erg warm en verstikkend is.quote:Op zondag 2 maart 2014 23:02 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nee, duh. Het gaat erom dat jij het weet zonder dat zij het tegen jou heeft gezegd. Ik zou never nooit proberen aan een eis van een man te voldoen. Wanneer een man tegen mij zegt 'Jij moet er zus en zo uitzien wil ik met je daten' dan zeg ik byeeee. Maar als ik weet dat hij iets mooi vindt wat ik zelf makkelijk kan veranderen, dan zou ik dat best doen..
Tenzij ik het zelf echt godsgruwelijk vind, dat ook weer niet.
Maar goed dit heeft weinig te maken met eigenbeeld, maar vroeg me af of uiterlijk je helemaaaaal niks deed en of je er uberhaupt iets aan zou veranderen.
Hac kokusu...quote:Op zondag 2 maart 2014 23:06 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Hmm nee. Ik laat nu een baard staan terwijl mensen om mij heen dat liever niet hebben. Ik kleed me altijd wel netjes en formeel, maar dat is om representatief te zijn voor mijn principes à la Malcolm X. Parfum(hac kokusu) doe ik ook bijna niet op, tenzij ik naar de moskee ga of ik moet samengepakt zitten in een college waar het erg warm en verstikkend is.
Makam ibrahim ruikt zóóóó lekker, de laatste echte parfum die ik had was acqua di gio - heerlijk geurtje btw - en die werd gestolen in een van die dershanes toen ik in Turkije zatquote:
Stop...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction~
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |