Nee, van de Krim.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:42 schreef DeJori het volgende:
[..]
Een Oekraïense bezetting van Oekraïne?
Hoe groot is de kans dat dat gebeurt zonder slag of stoot?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die niet en als ze die met rust laten zal er verder ook niets aan de hand zijn. Behalve dat Oekraine dan dus een beetje kleiner wordt.
Je kunt altijd een vuile bom maken met kleine stukjes tsjernobylquote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Mja, dat wisten ze in de Oekraine niet zeker of ze alles mee hadden genomen.
Alleen de Russische kolonisten.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:42 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Wel voor de overgrote meerderheid van de bevolking. Die zien niks in de Oekraïense bezetting.
Daar ben ik het met je mee eens. VS is een soort Rusland maar dan beter in windowdressing. Ik denk dat in dit conflict ook de bal veel meer bij de EU ligt. Test om te zien of er nou echt eenheid en ruggengraat is..quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:41 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat kan wel degelijk, de VS doet in principe niet anders.
Ik geloof er alleen niets van dat Poetin het laat bij de Krim.quote:
Vrij groot. Alsof de EU en de VS een militair conflict met de Russen op gaan zoeken omwille van dat schiereilandje... Alleen maar omdat een of andere corrupte bende in Kiev vindt dat het bij Oekraine moet blijven horen.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:43 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Hoe groot is de kans dat dat gebeurt zonder slag of stoot?
De bevolking moet zelf kunnen zeggen waarbij ze horen. De bevolking daar ziet het wel als een bezetting.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:42 schreef DeJori het volgende:
[..]
Een Oekraïense bezetting van Oekraïne?
Daar wilde ik eigenlijk niet aan, maar je hebt gelijk. Op nummer 8.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat?
Turkije staat zeker in de top 10 qua beste leger ter wereld.
Het zou niet de eerste keer zijn.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vrij groot. Alsof de EU en de VS een militair conflict met de Russen op gaan zoeken omwille van dat schiereilandje... Alleen maar omdat een of andere corrupte bende in Kiev vindt dat het bij Oekraine moet blijven horen.
Geen idee wat hij verder nog van plan is. Gaat hij verder dan is dat wsl. wel tegen de wil van de lokale bevolking van die gebieden die hij nog gaat annexeren. Da's een heel ander verhaal dan Krim annexeren.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:44 schreef DeJori het volgende:
[..]
Ik geloof er alleen niets van dat Poetin het laat bij de Krim.
En daarmee laten zien dat afspraken met het westen niets waard zijn?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vrij groot. Alsof de EU en de VS een militair conflict met de Russen op gaan zoeken omwille van dat schiereilandje... Alleen maar omdat een of andere corrupte bende in Kiev vindt dat het bij Oekraine moet blijven horen.
Daar ben ik uiteindelijk nog het meest benieuwd naar. De EU is tot nu toe redelijk passief.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vrij groot. Alsof de EU en de VS een militair conflict met de Russen op gaan zoeken omwille van dat schiereilandje... Alleen maar omdat een of andere corrupte bende in Kiev vindt dat het bij Oekraine moet blijven horen.
Ook de EU doet allemaal maar dingen uit eigen belang. Kijk, ik vind het heel goed dat jij zo moralistisch bent, maar dat is niet hoe het werkt.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:43 schreef Roarzcorp. het volgende:
[..]
Daar ben ik het met je mee eens. VS is een soort Rusland maar dan beter in windowdressing. Ik denk dat in dit conflict ook de bal veel meer bij de EU ligt. Test om te zien of er nou echt eenheid en ruggengraat is..
Komt omdat ze goed hebben kunnen oefenen met schieten op de Armeniërsquote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:45 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Daar wilde ik eigenlijk niet aan, maar je hebt gelijk. Op nummer 8.
http://www.globalfirepower.com/
RT is gewoon net zo (on)afhankelijk als CNN, BBC en Al Jazeera dat zijn.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:44 schreef remlof het volgende:
Dat rt.com is niets meer dan Russische staatspropaganda, dat zou ik niet al te serieus nemen.
De NAVO zal toch steun moeten gaan bieden,quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vrij groot. Alsof de EU en de VS een militair conflict met de Russen op gaan zoeken omwille van dat schiereilandje... Alleen maar omdat een of andere corrupte bende in Kiev vindt dat het bij Oekraine moet blijven horen.
Dat betwijfel ik. Zoveel persvrijheid is er niet in het Rusland van Putin.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:46 schreef chroestjov het volgende:
[..]
RT is gewoon net zo (on)afhankelijk als CNN, BBC en Al Jazeera dat zijn.
Ja, wat moet je dan? Morgen even Moskou veranderen in een grote parkeerplaats?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:45 schreef Henno het volgende:
[..]
En daarmee laten zien dat afspraken met het westen niets waard zijn?
Dat is prima, dan kunnen ze dat toch in lokale verkiezingen ook laten merken. Het is in het internationaal recht gewoon niet de norm om landen binnen te vallen omdat toevallig mensen van jouw etniciteit(wat op zichzelf al redelijk normatief is) te 'redden'. Een autonoom gebied binnen Oekraïne had op zich ook wel volstaan. Maar dat wil Rusland blijkbaar niet..quote:Op zaterdag 1 maart 2014 17:44 schreef SadPanda het volgende:
[..]
De bevolking moet zelf kunnen zeggen waarbij ze horen. De bevolking daar ziet het wel als een bezetting.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |