Onder demonstratie valt ook leu die ergens op een geplande dag op een vredig pleintje koffie staan te drinkenquote:
Ja klopt, die eenheid deed mee. In 2008 overigens opgeheven onder druk van Kadyrov blijkbaar.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 22:59 schreef expans het volgende:
[..]
NjH misschien niet alleen maar had foto's gezien. Chechnya - Vostok (oost?) batallion. Witte lintjes om hun armen.
Oh ja, de rode lijnen van Obama...quote:Op vrijdag 28 februari 2014 23:10 schreef Perrin het volgende:
Zo, dat was een korte toespraak. Obama leek nogal geïrriteerd en moe.
Verder een obligaat verhaal, hij trok nergens de rode lijn iig.
Alsof Rusland daar naar luistert :")quote:Op vrijdag 28 februari 2014 23:21 schreef Westerling het volgende:
Jezus wat zit die Hans van Baalen bij P&W te bazelen. Rode lijnen trekken werkt niet, dan loop je altijd vast. Je moet gewoon zeggen dat ze het niet moeten doen.
Hij is inderdaad een schrijnend voorbeeld van een totaal inhoudsloze politicus. Keer op keer dat ik hem zie lult ie maar wat raak. Exemplarisch voor de intellectuele armoede van de VVD op dit moment. Of het niveau daar nou echt zo laag is, of dat het gemakzucht is ben ik nog niet over uit.quote:
De afgelopen jaren heeft Rusland juist heel veel geïnvesteerd in het leger.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 22:52 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Onjuist. Het Russische leger is hevig verouderd, lijdt aan een slecht moraal onder haar troepen en heeft bij lange na niet dezelfde stootkracht als de Sovjets dat hadden. Destijds met Georgie leken het wel een stel dronkaards op tanks.
Bron?quote:Op vrijdag 28 februari 2014 23:39 schreef DeParo het volgende:
[..]
De afgelopen jaren heeft Rusland juist heel veel geïnvesteerd in het leger.
Is echt zo. Alleen wilt het nog niet echt vlotten.quote:
Nog steeds niet doorgevoerd volgens mij. Proces is nog gaande, maar het wilt nog niet vlotten.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 23:46 schreef DeParo het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)Russisch-leger.dhtml
Misschien ik dacht dat het recent wel goed ging met het leger, maar goed, wellicht dat ze binnenkort kunnen sparren om te kijken hoe ver ze zijn.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 23:54 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Nog steeds niet doorgevoerd volgens mij. Proces is nog gaande, maar het wilt nog niet vlotten.
Dit geeft voornamelijk de slechte staat aan waarin het 3 jaar geleden nog verkeerde. Zal nog niet heel veel veranderd zijn vermoed ik.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 23:46 schreef DeParo het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)Russisch-leger.dhtml
Dat is een van de dingen die ze wel kunnen gebruiken inderdaad. Westerse legers (en dan met name de VS) hebben vooral een schat aan praktijkervaring opgedaan de afgelopen 25 jaar in vergelijking met Rusland.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 23:56 schreef DeParo het volgende:
[..]
Misschien ik dacht dat het recent wel goed ging met het leger, maar goed, wellicht dat ze binnenkort kunnen sparren om te kijken hoe ver ze zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |