abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_137179774
Dreigende taal VS richting Rusland

De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken John Kerry heeft laten weten dat de VS bereid zijn Oekraïne bovenop een lening van een miljard dollar (zo’n 730 miljoen euro) ook begrotingssteun te geven, zo bericht persbureau Reuters vanavond. Kerry maakte ook van de gelegenheid gebruik Rusland te waarschuwen dat militair ingrijpen in Oekraïne een “grote fout” zou zijn.

http://www.rtlnieuws.nl/n(...)-vs-richting-rusland

http://www.nrc.nl/nieuws/(...)ls-premier-oekraine/
pi_137180245
quote:
0s.gif Op woensdag 26 februari 2014 22:11 schreef Skillsy het volgende:

[..]

Daar hebben we het al eerder over gehad over deze cijfers die puur leugens zijn. Geen énkele Hongaar vergeet 1956. De opstand kostte duizenden het leven en meer dan 200.000 Hongaren werden gedwongen om Hongarije te verlaten. In Hongarije werden ook ruim dertienduizend mensen gevangengezet. Daarvan zijn er naar schatting 350 geëxecuteerd.

Hongaren zijn niet dol op bezetters en Rusland al helemaal niet, en laten dit telkens opnieuw horen en weten. Ik zeg niet dat communisme verkeerd is . Rusland heeft voor die opstand Hongarije altijd goed behandeld. Dat vergeten we niet. Maar we houden niet zo van bezetting. Ik geloof niet in je cijfers, dat is propaganda. ;)

Ben benieuwd hoe dit ontwikkeld in de Ukraïne, ook voor de Magyaren en andere minderheden aldaar. Het is uiteraard diep triest wat daar gebeurd. In 2008 liep ik nog door deze straten voor promotie werk waar nu mensen doodgeschoten worden.
Propaganda _O-
Dat onderzoek is gewoon uitgevoerd door een goed bureau, al die onderzoeken uitgevoerd in oostblok landen hebben de zelfde uitkomst: het leven voor 1989 was beter.

Nog meer bronnen:
Hungary, June 2008 (Gfk Piackutato): 62% said thing were better under János Kádár in the period before 1990 than they are now. 14% said that the period since 1990 had been the happiest time of their lives, while 60% said it had been the most miserable time of their lives.
https://robertlindsay.wor(...)-and-eastern-europe/
http://www.freerepublic.com/focus/f-news/1282816/posts
https://wiki.leeds.ac.uk/(...)ary_and_East_Germany
https://nl.wikipedia.org/wiki/Val_van_het_communisme
Helden die het hun leven kostte: Che Guevara (1928-1967), Thomas Sankara (1949-1987), Moammar Gadaffi (1942-2011), Nicolae Ceaușescu (1918-1989), Salvador Allende (1908-1973), Slobodan Milo¨ević (1941-2006)
pi_137180292
quote:
Zo, weten we dat ook weer.
pi_137188395
quote:
0s.gif Op woensdag 26 februari 2014 22:29 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Zo, weten we dat ook weer.
een Goed stuk! Inderdaad Poetin heeft alleen maar geduld nodig en met economische maatregelen en het beinvloeden van de krachten in Oekraine zal het land gewoon onder Russische invloedsferen blijven. De huidige regering heeft een dusdanig onmogelijke taak, dat dit snel weer tot onvrede en protesten zal leiden. Militair ingrijpen zal de Russische belangen op termijn meer schade toebrengen. Oekraine is tot Rusland veroordeeld en dat weet Poetin maar al te goed. Bovendien kan Rusland met het aanleggen van de South stream het gas in Oekraine afsluiten zonder dat de rest van Europa er last van heeft, hier hebben de Russen een nieuw machtsmiddel mee in handen.
  donderdag 27 februari 2014 @ 09:05:23 #155
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_137189374
Een opsplitsing behoort ook nog tot de mogelijkheden.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_137189503
LBCI_News_EN twitterde op donderdag 27-02-2014 om 09:02:40 Russian Defense Ministry says has put fighter jets on combat alert on its western borders - INTERFAX REUTERS | #Russia reageer retweet
pi_137189530
Rusland zal landgenoten op de Krim ‘compromisloos’ verdedigen

http://www.nrc.nl/nieuws/(...)omisloos-verdedigen/
pi_137189551
ajamazing twitterde op donderdag 27-02-2014 om 09:10:23 Large military forces seen near #Simferopol. Also #Russian military activity reported near #Yalta.http://t.co/gtTX9OWXjh reageer retweet
AmDefNews twitterde op donderdag 27-02-2014 om 09:05:52 BREAKING: Picture of APCs in #Simferopol, #Ukraine. Unconfirmed reports say they are #Russian. http://t.co/aiC3ijYVTD reageer retweet
pi_137189573
MiddleEast_BRK twitterde op donderdag 27-02-2014 om 09:13:37 #BreakingNews The Ukrainian secret service reports, Russian military forces are located in #Ukrome, some 5 km north of #Simferopol. reageer retweet
pi_137190104
Gezellige boel daar.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_137190322
Die (smerige) russen vallen gewoon oekraine binnen onder het mom van een oefening. Daar zie ik ze wel voor aan.
pi_137190492
quote:
Scherpe taal Moskou over Russen in Oekraine
Rusland zal alles doen om de rechten van de landgenoten in Oekraïne te beschermen en zal in actie komen als die rechten worden geschonden. Deze mededeling stuurde het ministerie van Buitenlandse Zaken in Moskou donderdag de wereld in.

Rusland zegt zich zorgen te maken om de schending van de mensenrechten van etnische Russen in Oekraïne en met name op het schiereiland de Krim. Daar raakten etnische Russen, die fel gekant zijn tegen de nieuwe regering in Kiev, slaags met aanhangers.

Het Russische ministerie van Defensie liet donderdag weten gevechtsvliegtuigen in paraatheid te hebben gebracht aan de westelijke grens, waarvan een deel langs Oekraïne loopt. "Er worden constant patrouilles door gevechtsvliegtuigen uitgevoerd,'' aldus het departement.

De Russische president Vladimir Poetin liet woensdag weten 'met spoed' te testen of het Russische leger in het westen en midden van het land gevechtsklaar is.
pi_137190816
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 09:13 schreef Automatisch het volgende:
Rusland zal landgenoten op de Krim ‘compromisloos’ verdedigen

http://www.nrc.nl/nieuws/(...)omisloos-verdedigen/
:X
  donderdag 27 februari 2014 @ 10:05:41 #164
104871 remlof
Europees federalist
pi_137190854
Het escaleert nu wel heel snel.
Yankee go home!
pi_137190883
Wat een psychopathische en achterlijke macho mentaliteit hangen de Russen nu aan zeg....
  donderdag 27 februari 2014 @ 10:08:19 #166
104871 remlof
Europees federalist
pi_137190911
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 10:07 schreef theunderdog het volgende:
Wat een psychopathische en achterlijke macho mentaliteit hangen de Russen nu aan zeg....
Zo waren ze voordat Gorbachov aan de macht kwam altijd.
Yankee go home!
pi_137190923
tombermanap twitterde op donderdag 27-02-2014 om 10:06:22 Witness to storming of #Crimea parliament: "They were professionals. ... It's about 50-60 people, fully armed.": http://t.co/GZXhvpMHw1 reageer retweet
False Flag uitgevoerd door de russen?
pi_137190929
quote:
7s.gif Op donderdag 27 februari 2014 10:08 schreef remlof het volgende:

[..]

Zo waren ze voordat Gorbachov aan de macht kwam altijd.
Weet ik, maar kom op... een land als "Oekraïne"....

Laat ze gewoon met rust.
  donderdag 27 februari 2014 @ 10:09:07 #169
367511 HD9
Nivelleren ;)
pi_137190932
quote:
13s.gif Op donderdag 27 februari 2014 09:46 schreef theNull het volgende:
Die (smerige) russen vallen gewoon oekraine binnen onder het mom van een oefening. Daar zie ik ze wel voor aan.
ze hhebn gewoon vliegtuigen extra russen ingevlogen om te protesteren
Nivelleren, als je het erg vaak doet, ga je het steeds leuker vinden :)
pi_137191123
quote:
Dreigende taal Oekraïense president

Waarnemend president Toertsjinov heeft in Kiev dreigende taal geuit aan het adres van Rusland. In het parlement zei hij dat alle bewegingen van de Russische vloot in Sebastopol beschouwd zullen worden als agressie. In de stad op de Krim is de Zwarte Zee-vloot van Rusland gestationeerd.

Rusland noemt "het vandalisme en de schending van de mensenrechten" op de Krim een bron van zorg. Moskou houdt een legeroefening in het westen van het land, waarbij gevechtsvliegtuigen steeds in de lucht zullen zijn.

De oefening staat volgens de Russen los van de situatie in Oekraïne.
pi_137191157
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 10:17 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Stoere praat of meer dan dat?
pi_137191208
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 10:18 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Stoere praat of meer dan dat?
Geen idee... maar vanaf het begin van dit conflict kon ik me niet voorstellen dat de Russen stilzwijgend zouden toekijken hoe de EU hun achtertuin bewandeld. Zolang ze de Oekraine kunnen beïnvloeden met een marionet aan het roer die hun belangen behartigd ging het prima, maar nu die weg is zal het me niet verbazen dat ze zelf orde op zaken gaan/willen stellen, zeker in het pro-Russische deel.
Rusland zit niet te wachten op wat voor verwestering dan ook van hun voormalige staten.... Georgie heeft dat ook ondervonden.
pi_137191272
quote:
15s.gif Op donderdag 27 februari 2014 10:21 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Geen idee... maar vanaf het begin van dit conflict kon ik me niet voorstellen dat de Russen stilzwijgend zouden toekijken hoe de EU hun achtertuin bewandeld. Zolang ze de Oekraine kunnen beïnvloeden met een marionet aan het roer die hun belangen behartigd ging het prima, maar nu die weg is zal het me niet verbazen dat ze zelf orde op zaken gaan/willen stellen, zeker in het pro-Russische deel.
Rusland zit niet te wachten op wat voor verwestering dan ook van hun voormalige staten.... Georgie heeft dat ook ondervonden.
Dus dan gaan ze maar een land binnenvallen.... :')

Helemaal psycho die gasten.
pi_137191310
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 10:23 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dus dan gaan ze maar een land binnenvallen.... :')

Helemaal psycho die gasten.
Het is/was hun eigen land... :P
En zo zien ze "ons" ook... het Westen valt ook zomaar landen binnen...

Het Oosten van de Oekraine is pro-Russisch, dus ja, onder het mom van het beschermen van de Russische burgers (en belangen) lossen we dat daar wel ff op... :P
pi_137191329
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 10:25 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Het is/was hun eigen land... :P
En zo zien ze "ons" ook... het Westen valt ook zomaar landen binnen...

Het Oosten van de Oekraine is pro-Russisch, dus ja, onder het mom van het beschermen van de Russische burgers (en belangen) lossen we dat daar wel ff op... :P
En daar gaan dan misschien wel heel wat mensenlevens aan verloren (als ze militair ingrijpen )...

Enkel en alleen omdat het zogenaamd "hun land" zou zijn, een stukje fucking grond ! ...
pi_137191626
MiddleEast_BRK twitterde op donderdag 27-02-2014 om 10:19:10 160 heavily - "for months" - armed men insode #Crimea Parliament, says they are NOT AUTHORIZED TO NEGOTIATE with Ukrainian administration. reageer retweet
MiddleEast_BRK twitterde op donderdag 27-02-2014 om 10:31:05 #BreakingNews The Russian Army 31st Guards landing assault brigade from #Ulyanosk is on its way to #Ukraine. http://t.co/FDKArA4s3t reageer retweet
Dit zou de bron zijn:
http://73online.ru/readnews/28031/

Google Translate komt dan op:
quote:
"Now is loading . Guys moved to the Crimea "- just rang from a senior source of the 31st Guards separate air assault brigade. Our guys today fly to guard strategic installations belonging to Russia . According 73online.ru, currently at the airport "East" is loading personnel and equipment .

Recall , 73online.ru wrote that Ulyanovsk paratroopers this week is likely to fly to Ukraine. Previously, there has already been sent Tolyatti separate brigade of the GRU . assumed that the commandos will serve in the Crimea until complete stabilization of the situation in Ukraine.

All week in Ulyanovsk brigade was reinforced preparation for a possible trip to Ukraine. Predictions were confirmed . Just what 73online.ru learned that now is the loading of personnel and equipment on the plane that will fly from the airport today , " East " in Ukraine. Our guys will be to guard strategic sites .

73online.ru will follow developments .
Geen idee hoe betrouwbaar dit soort onbekende bronnen zijn
  Redactie Frontpage donderdag 27 februari 2014 @ 10:43:27 #179
145738 superworm
is erbij
pi_137191750
Mocht de hel (met betrouwbare bron) losbarsten qua Russische militaire bemoeienis, dan mogen Philosocles, MPG, ik of andere FP-crew meteen gedm'd worden (als dat enigszins mogelijk is.) Schrijven we direct een bericht voor op de FP. Ik houd het zelf ook in de gaten maar ben op het werk en kan altijd iets missen of pas te laat zien.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_137191787
quote:
'Voortvluchtige ex-president Oekraïne is in Moskou'
De voortvluchtige afgezette president van Oekraïne, Viktor Janoekovitsj, is in Rusland.

Dat meldt persbureau AP op basis van Russische media. Janoekovitsj zou in een "sanatorium" van het Kremlin verblijven, net buiten Moskou.
pi_137191806
newsgon twitterde op donderdag 27-02-2014 om 10:39:35 BREAKING NEWS / Gunmen in #Crimea put up a sign saying "Crimea is Russia", are carrying sniper rifles and rocket-propelled grenade launchers reageer retweet
newsgon twitterde op donderdag 27-02-2014 om 10:44:17 #BREAKING NEWS / #Ukraine police reportedly ready to storm the #Crimea parliament building after it is seized by 50+ heavily-armed gunmen reageer retweet
pi_137191845
quote:
The number of those injured during demonstrations near the building of the Supreme Council of Crimea in Simferopol, Ukraine, has grown to 35, six of whom have been hospitalized, and two have died, the Health Ministry of the Autonomous Republic of Crimea in Ukraine has reported.

"Two people have died. The injuries include cranio-cerebral injuries, concomitant injuries, and blunt abdominal injuries," it said.

The injured are being provided with all necessary medical aid.

Earlier reports put the number of injured at 30.
http://en.interfax.com.ua(...)d&utm_medium=twitter
pi_137191881
Russische troepen maken zich klaar voor 'dringende drill'

Enkele Russische troepen begeven zich in het kader van een dringende drill naar hun oefenplaatsen, zo heeft het Russische ministerie van Defensie vandaag meegedeeld.

Matrozen van de Baltische en Noordelijke vloot schepen in op grote landingsschepen. Tegelijkertijd begeven groepen van de luchtmacht in Pvosk zich naar een vliegveld om aan boord te gaan van een vliegtuig dat op geplande plaatsen moet landen. De landingsplaatsen worden pas bekend eenmaal de vliegtuigen zijn opgestegen en op weg zijn, aldus het ministerie.

Gisteren heeft de Russische president Vladimir Poetin het Russische leger een dringende drill bevolen om de paraatheid van de troepen in het westen en het centrum van het land te testen.

http://www.hln.be/hln/nl/(...)ringende-drill.dhtml
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_137191925
De propaganda is in ieder geval lekker bezig.
pi_137192160
Lol:

newsgon twitterde op donderdag 27-02-2014 om 10:57:46 #BREAKING NEWS / Armed men inside #Crimea's parliament are not interested in negotiating, have made no demands, PM says. #Ukraine #Russia reageer retweet
pi_137192203
Reactie Rasmussen:

AndersFoghR twitterde op donderdag 27-02-2014 om 10:22:24 I'm concerned about developments in #Crimea. I urge #Russia not to take any action that can escalate tension or create misunderstanding reageer retweet
pi_137192270
Ook een mooie, ondertussen vanuit Rusland:

lemasabachthani twitterde op donderdag 27-02-2014 om 11:01:34 UKRAINE'S YANUKOVICH SAYS HE IS STILL PRESIDENT OF UKRAINE - RUSSIAN NEWS AGENCIES reageer retweet
  donderdag 27 februari 2014 @ 11:03:01 #189
416284 Maargoed.
Zakelijkheid pur sang.
pi_137192280
Verplaatst het epicentrum van de onrust zich nu naar de Krim?
☭☭ You are a traitor to the motherland ☭☭
pi_137192293
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 11:03 schreef Maargoed. het volgende:
Verplaatst het epicentrum van de onrust zich nu naar de Krim?
Is al een kleine week het geval.
  donderdag 27 februari 2014 @ 11:05:46 #191
416284 Maargoed.
Zakelijkheid pur sang.
pi_137192346
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 11:03 schreef theNull het volgende:

[..]

Is al een kleine week het geval.
Is er al sprake van leegloop in Kiëv?
☭☭ You are a traitor to the motherland ☭☭
pi_137192397
Andere livestream: http://atr.ua/misc/page05
pi_137192690
Niet verrassend, wel interessant:

russian_market twitterde op donderdag 27-02-2014 om 11:14:36 RUSSIA AGREED TO PROVIDE SECURITY TO YANUKOVICH reageer retweet
Ontwikkelingen gaan hard nu.
  donderdag 27 februari 2014 @ 11:18:38 #194
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_137192693
Zat er natuurlijk aan te komen dit. Rusland heeft een heel klein pikkie wat dat betreft.

Maar nooit gedacht dat ze zo snel zouden handelen.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_137192732
De Oekraïense hryvnja:

pi_137192754
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 11:18 schreef Ketchupcurry het volgende:
Niet verrassend, wel interessant:

russian_market twitterde op donderdag 27-02-2014 om 11:14:36 RUSSIA AGREED TO PROVIDE SECURITY TO YANUKOVICH reageer retweet
Ontwikkelingen gaan hard nu.
In dat geval zullen ze oekraine wel binnen gaan vallen.
  donderdag 27 februari 2014 @ 11:22:50 #197
416284 Maargoed.
Zakelijkheid pur sang.
pi_137192823
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 11:20 schreef theNull het volgende:

[..]

In dat geval zullen ze oekraine wel binnen gaan vallen.
Dat is nu afwachten?
☭☭ You are a traitor to the motherland ☭☭
pi_137192878
DarthPutinKGB twitterde op donderdag 27-02-2014 om 11:22:44 People of #Ukraine! I am prepared to make a trade. #Yanukovych for #Crimea. Think it over & msg me via MySpace. reageer retweet
pi_137192906
Rusland heeft zeker iedereen die het wou Russische papieren gegeven, waardoor ze dat wel zullen gebruiken om in te vallen? Beetje het 2008 verhaal?
pi_137193024
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2014 11:19 schreef Ketchupcurry het volgende:
De Oekraïense hryvnja:

[ afbeelding ]
Sinds 7 februari is de koppeling van de Hryvnja met andere munten losgelaten, en nu komt dus de reële waarde tot uitdrukking.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')