Meest kwalijke is dat ze zo openlijk worden verdedigt. Het is sneu dat de KNVB een persbericht naar buiten brengt om even te vertellen dat ene Van Egmond vindt dat de scheidsrechter het goed heeft gedaan. Dat het ECHT geen hinderen was (iets wat de beelden juist niet uitwijzen) en vervolgens geen woord zeggen over de twee pingels + rode kaart.quote:Op woensdag 26 februari 2014 12:54 schreef Happel het volgende:
Vind het overigens niet verkeerd om de scheidsrechter, wie het ook moge zijn, eens onder de loep te nemen. Commentaar geven mag schijnbaar niet, terwijl er meer dan eens verkeerde beslissingen genomen worden bij wedstrijden binnen Nederland.
Neem aan dat die gasten ook gewoon geëvalueerd worden? Niet goed genoeg is wieberen, wat helaas betekent dat het halve scheidsrechterskorps ander werk kan gaan zoeken.
Kongolo centraal, BMI links?quote:Ronald Koeman zou in de wedstrijd tegen Ajax weer kunnen beschikken over Bruno Martins Indi, maar of de trainer van Feyenoord gebruik gaat maken van de verdediger, is nog de vraag. Martins Indi heeft zijn schorsing van drie duels uitgezeten.
"Bruno heeft maandag met de beloften meegespeeld, dat is goed voor zijn ritme. Maar daarna is het helemaal nog niet zeker dat hij automatisch zijn basisplaats terugkrijgt", vertelde Koeman in de nieuwe editie van Voetbal International.
De oefenmeester liet weten dat hij nog na moet denken over zijn basiselftal. De kans is daarbij aanwezig dat Terence Kongolo opnieuw een basisplaats krijgt. "Voor mij telt maar één ding: dat we tegen Ajax met het beste elftal gaan spelen", aldus Koeman.
Ik heb liever Kongolo links, lijkt me ook wat sneller om mee op te komen.quote:
Nu snel je hol weer inquote:Op woensdag 26 februari 2014 12:49 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Recht voor zijn raap knul. Dat zijn ze daar in dat achterbakse 020 niet gewend hé.
Ah, Kongolo links dus. En dan Mathijsen of BMI centraal?quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:14 schreef J.Pistone het volgende:
[..]
Ik heb liever Kongolo links, lijkt me ook wat sneller om mee op te komen.
Deed dat afgelopen zondag ook geweldig waar uiteindelijk ook de 0-2 uit viel. Heb ik BMi vrijwel nooit zien doen.
Natuurlijk altijd lastig aan te tonen, maar hij heeft zeer zeker een groot aandeel gehad in het verdedigende werk ik denk nog wel meer dan een Vilhena. Ik dacht op het begin dat VIlhena een echte Davids was, als een pitbull overal op en tussen maar dat zie ik juist steeds minder bij hem.quote:Op woensdag 26 februari 2014 12:58 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zonder Immers hadden we dit seizoen lager gestaan denk ik.
Dat ik dit nog eens zou zeggen.
BMI, Mathijssen heeft nog best aardige periodes gehad maar ben er nu wel een beetje klaar mee. Ook weer na die goal zondag de schuld proberen te verschuiven..quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:15 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ah, Kongolo links dus. En dan Mathijsen of BMI centraal?
Dacht je dat?quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:15 schreef J.Pistone het volgende:
[..]
Natuurlijk altijd lastig aan te tonen, maar hij heeft zeer zeker een groot aandeel gehad in het verdedigende werk ik denk nog wel meer dan een Vilhena. Ik dacht op het begin dat VIlhena een echte Davids was, als een pitbull overal op en tussen maar dat zie ik juist steeds minder bij hem.
Wat zei hij dan? Want hij was hem inderdaad helemaal kwijtquote:Op woensdag 26 februari 2014 13:17 schreef J.Pistone het volgende:
[..]
BMI, Mathijssen heeft nog best aardige periodes gehad maar ben er nu wel een beetje klaar mee. Ook weer na die goal zondag de schuld proberen te verschuiven..Een echte vedette schuift dat niet af naar de jonkies.
Zeker bij zijn debuut destijds bij Twente uit, eigenlijk heeft hij nog maar zelden het niveau gehaald van zijn debuutwedstrijd.quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:17 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dacht je dat?
Vilhena vergeet juist vaak zijn verdedigende taak. Laatste 2/3 wedstrijden doet hij het wel weer wat beter wat dat betreft.
Hij volgens heeft mij ook gewoon nog niet in de inhoud om dat vol te houden.quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:17 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dacht je dat?
Vilhena vergeet juist vaak zijn verdedigende taak. Laatste 2/3 wedstrijden doet hij het wel weer wat beter wat dat betreft.
Wat hij zei weet ik niet maar hij was in ieder geval op andere (Mulder en/of De Vrij) aan het schelden.quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:17 schreef H.FR het volgende:
[..]
Wat zei hij dan? Want hij was hem inderdaad helemaal kwijt
Ahh, dat ja. Dat vond ik ook een beetje apart. Al mag die bal er in de korte hoek eigenlijk niet in.quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:19 schreef J.Pistone het volgende:
[..]
Wat hij zei weet ik niet maar hij was in ieder geval op andere (mulder en/of De Vrij) aan het schelden.
quote:Vier reuzen, elk een Goliath – De Kuip, ONS huis!
Aan de ene kant je bloed dat kookt vanwege datgene wat recentelijk plaats vond en aan de andere kant de opbouwende spanning voor datgene wat komen gaat. Nog nooit zo veel adrenaline in me lijf gehad als deze dagen.
De KNVB, een organisatie die pretendeert professioneel te zijn, maar in zoveel facetten uitblinkt als regelrechte amateurs. Paraderen met het woord RESPECT, wat direct wordt gedegradeerd tot een inhoudsloze kreet, daar men in Zeist alleen maar graag ontvangt zonder terug te geven met de heer Gözübüyük voorop. Hij was het die zich heel zielig liet kennen door met zijn armband te zwaaien waar het woord respect op stond. En dat is dan de toekomst van het scheidsrechterskorps.
Hij houdt zich in ieder geval aan het gezegde goed voorbeeld doet volgen, aangezien hij de zoveelste scheidsrechter is die dit seizoen publiekelijk door het ijs zakt en daarmee Feyenoord puntverlies aannaaide. Nijhuis bij NAC uit ligt eveneens nog vers in het geheugen, maar wat te denken van Kuipers in de heenwedstrijd van de Klassieker die een gigantische schwalbe beloonde met een strafschop tegen en daarmee bepalend was voor het verdere verloop van de wedstrijd. De week ervoor liet Liesveld zich zien in een aantal dubieuze momenten tijdens de thuiswedstrijd tegen…hey FC Twente. De eerste gele kaart van De Vrij plus de eerste penalty tegen (en rood) deed de nodige wenkbrauwen fronsen.
Nu hoor ik menigeen zeggen dat Feyenoord beter naar zichzelf kan kijken. In een aantal gevallen dit seizoen zeker waar, maar moet niet een drogreden gaan worden om elk falen van een scheidsrechter goed te praten. Want juist door de bepalende factor van de scheidsrechter in de bovengenoemde wedstrijden kan Feyenoord een uitglijder in andere wedstrijden zich eigenlijk niet eens meer permitteren om in de race te blijven. Kuipers, wederom de arbiter in De Klassieker, heeft in ieder geval nog iets goed te maken richting Feyenoord.
Maar laten we vooral kijken naar datgene waar wij al decennia lang om geroemd worden. De Kuip en Het Legioen. Voor iedereen zijn of haar tweede huis, een plek die je koste wat het kost verdedigd en bovenal de plek waar je tegenstanders met huid en haar op vreet. De Kuip en Het Legioen zorgen er voor dat er bijzondere krachten los komen. Een kolkende Kuip die schudt op haar grondvesten laat elke tegenstander met knikkende knietjes het veld betreden.
Laten we de adrenaline, de spanning in combinatie met het onrecht wat Feyenoord is aangedaan vormen tot EEN enorme orkaan van geluid en agressie wat doorwerkt op het veld. Een ieder moet a.s. maandag op het werk verschijnen zonder ook maar een woord te kunnen uitbrengen maar met een gelukzalige grijns op het gezicht die boekdelen spreekt.
Vier reuzen, elke een Goliath…De Kuip ONS huis. Feyenoord thuis GEKKENHUIS!
= Achter het doel =
Gijp heeft zelf een klap van de molen gehad!!quote:Op woensdag 26 februari 2014 12:51 schreef Slobeend het volgende:
Pelle moet nu wel stoppen met zeiken, maar wat Gijp zegt slaat ook nergens op.
Vergis ik mij of is Van der Gijp wel erg vaak anti-Feyenoord?quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:28 schreef Luni het volgende:
Gijp heeft zelf een klap van de molen gehad!!
Nee die is over vrijwel alles negatief wat eredivisieclubs betreft. Je kunt veel van hem zeggen maar objectief is hij in mijn ogen wel.quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:42 schreef kasper het volgende:
[..]
Vergis ik mij of is Van der Gijp wel erg vaak anti-Feyenoord?
En de volgende...quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:42 schreef kasper het volgende:
[..]
Vergis ik mij of is Van der Gijp wel erg vaak anti-Feyenoord?
Volgens mij is hij anti alles.quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:42 schreef kasper het volgende:
[..]
Vergis ik mij of is Van der Gijp wel erg vaak anti-Feyenoord?
Iedereen met verstand van voetbal zal kritisch zijn op dit Feyenoord. In principe hebben ze dit seizoen door eigen falen lang niet het maximale uit de ploeg gehaald. Veel wedstrijden zijn dom en onnodig verloren en eerst werd steeds als excuus gebruikt dat het ligt aan gebrek aan kwaliteit (geld). Terwijl de Feyenoordselectie nagenoeg in tact is gebleven.quote:Op woensdag 26 februari 2014 13:42 schreef kasper het volgende:
[..]
Vergis ik mij of is Van der Gijp wel erg vaak anti-Feyenoord?
Goed verhaal weer.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:01 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Iedereen met verstand van voetbal zal kritisch zijn op dit Feyenoord. In principe hebben ze dit seizoen door eigen falen lang niet het maximale uit de ploeg gehaald. Veel wedstrijden zijn dom en onnodig verloren en steeds wordt als excuus gebruikt dat het ligt aan gebrek aan kwaliteit (geld). Terwijl de Feyenoordselectie nagenoeg in tact is gebleven.
Het ergste is het bijkomstige detail dat Feyenoorders nu ineens de arbitrage de schuld gaan geven, de KNVB, de media en allerlei andere kulargumenten gebruiken om zo te verbloemen dat het eigenlijk 99% aan Feyenoord zelf ligt. Zelfs Ronald Koeman doet er aan mee. Het is een beetje van: "De reden dat wij geen kampioen worden ligt aan verscheidene factoren, maar niet aan ons"
De selectie van Feyenoord heeft genoeg kwaliteit om te winnen van ADO, RKC, NEC, NAC, Heracles en nog meer van die flutclubjes waar Feyenoord zinloos veel punten tegen heeft verloren.
Ja goede verhalen komen vaak niet van de subjectieve emotionele Feyenoorders. Het zou leuk zijn als er meer mensen hier waren zoals Caland die nog enigszins realistisch over de eigen club kunnen praten.quote:
quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:02 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja goede verhalen komen vaak niet van de subjectieve emotionele Feyenoorders. Het zou leuk zijn als er meer mensen hier waren zoals Caland die nog enigszins realistisch over de eigen club kunnen praten.
quote:
Je haalt allerlei dingen door elkaar.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:02 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja goede verhalen komen vaak niet van de subjectieve emotionele Feyenoorders. Het zou leuk zijn als er meer mensen hier waren zoals Caland die nog enigszins realistisch over de eigen ploeg kunnen praten.
Spreek voor je zelf, als het je niet boeit, reageer dan niet, misschien vinden anderen het wel interessantquote:
Nope.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:04 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Spreek voor je zelf, als het je niet boeit, reageer dan niet, misschien vinden het andere wel interessant
Dat Feyenoord geen kampioen wordt ligt puur aan aan het geklootviool van de spelers inderdaad. Wel kunnen we door dit soort grappen straks bijvoorbeeld CL voetbal net mislopen, of EL voetbal als ze zelf nog meer gaan klootviolen.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:01 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Iedereen met verstand van voetbal zal kritisch zijn op dit Feyenoord. In principe hebben ze dit seizoen door eigen falen lang niet het maximale uit de ploeg gehaald. Veel wedstrijden zijn dom en onnodig verloren en eerst werd steeds als excuus gebruikt dat het ligt aan gebrek aan kwaliteit (geld). Terwijl de Feyenoordselectie nagenoeg in tact is gebleven.
Het ergste is het bijkomstige detail dat Feyenoorders nu ineens de arbitrage de schuld gaan geven, de KNVB, de media en allerlei andere kulargumenten gebruiken om zo te verbloemen dat het eigenlijk 99% aan Feyenoord zelf ligt. Zelfs Ronald Koeman doet er aan mee. Het is een beetje van: "De reden dat wij geen kampioen worden ligt aan verscheidene factoren, maar niet aan ons"
De selectie van Feyenoord heeft genoeg kwaliteit om te winnen van ADO, RKC, NEC, NAC, Heracles en nog meer van die flutclubjes waar Feyenoord zinloos veel punten tegen heeft verloren.
Klopt. En Gijp maakte het nooit zo uit of ze wonnen of verloren.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:29 schreef Dr.Mikey het volgende:
Alsof Gijp nooit iets kapot heeft geslagen. Derksen verwoorde het goed dat gebeurde vroeger ook maar toen stonden er geen 40-45 camera's opgericht.
Het gebeurt nog steeds regelmatig, al wordt er dan geen ophef over gemaakt omdat het dan om een speler gaat van pak 'em beet NEC ofzo. Lekker laten gaan joh.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:29 schreef Dr.Mikey het volgende:
Alsof Gijp nooit iets kapot heeft geslagen. Derksen verwoorde het goed dat gebeurde vroeger ook maar toen stonden er geen 40-45 camera's opgericht.
Nee, spelers breuken toewensen wordt meestal verwijderd.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:31 schreef inslagenreuring het volgende:
Lekker bezig. Afkeur wordt al gecensureerd, lekkere mentaliteit.
Kleine clubs zijn moeilijker te bespelen. En zeker als je zelf een tegenstander niet kan doden door bijv. een derde goal te maken.quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:30 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat Feyenoord geen kampioen wordt ligt puur aan aan het geklootviool van de spelers inderdaad. Wel kunnen we door dit soort grappen straks bijvoorbeeld CL voetbal net mislopen, of EL voetbal als ze zelf nog meer gaan klootviolen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |