Hier. Zonder SC wachtende op Capuchon_Boy, Bojan, Zwaaien hun nieuwe topicsquote:Op woensdag 26 februari 2014 17:49 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waar moet ik dan fappen op m'n postcount?
Dat is toch geen ziekte.quote:
Jij post een link van dat andere forum. Lefgozerquote:
Ja dat is kut voor je.quote:Op woensdag 26 februari 2014 17:57 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Kut is een stopwoordje van mij.
Is geen porno ofzoquote:Op woensdag 26 februari 2014 17:57 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Jij post een link van dat andere forum. Lefgozer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Potverdikkeme vind ik al grensoverschrijdend. Het is overduidelijk dat je hier op 'Godverdomme' hint.quote:Op woensdag 26 februari 2014 18:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
potverdikkeme
Jij akelige gladiool
loltwitter:julianpater twitterde op zondag 23-02-2014 om 12:19:06Vrij aparte foto uit het supportershonk van #fctwente #twefey http://t.co/lVRkJVnWXo reageer retweet
Je bent een vreselijke dakhaas,quote:Op woensdag 26 februari 2014 18:01 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Potverdikkeme vind ik al grensoverschrijdend. Het is overduidelijk dat je hier op 'Godverdomme' hint.
quote:Beleefd schelden is een manier van praten om vloekwoorden die de moderators liever niet horen. Het beleefd schelden behoort tot de Noors-Hollandse taal waar men standaard beleefd scheldt en praat. Noors-Hollands stamt ook af van het Bekakt Nederlands wat niet zo heel vaak meer gesproken wordt.
Mijn zus werkt op het gemeentehuis in een of ander zwartekousendorp, daar zijn serieus al mensen die zich eraan storen als iemand "jeetje" roept.quote:Op woensdag 26 februari 2014 18:01 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Potverdikkeme vind ik al grensoverschrijdend. Het is overduidelijk dat je hier op 'Godverdomme' hint.
Och och, stoer hoor. Ipv geld uit te geven aan een Feyenoordshirtje en een papier mache pop kunnen jullie misschien beter sparen voor de enveloppe voor de scheids van de volgende wedstrijd.quote:Op woensdag 26 februari 2014 18:01 schreef TwenteFC het volgende:
loltwitter:julianpater twitterde op zondag 23-02-2014 om 12:19:06Vrij aparte foto uit het supportershonk van #fctwente #twefey http://t.co/lVRkJVnWXo reageer retweet
lolquote:Op woensdag 26 februari 2014 18:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Och och, stoer hoor. Ipv geld uit te geven aan een Feyenoordshirtje en een papier mache pop kunnen jullie misschien beter sparen voor de enveloppe voor de scheids van de volgende wedstrijd.
Niet doen.quote:Op woensdag 26 februari 2014 18:22 schreef charmed_angel het volgende:
Dat was een net scheldwoord Don, hij stond tussen de nette scheldwoorden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |