Ik heb Chizu ook gewaarschuwd. Daarnaast, omdat hij jou niet serieus neemt neem jij mij niet serieus? Zo werkt het niet.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:23 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
kan best zo zijn dat je me waarschuwt. heb meneer ook uitgelegd dat hij dan kon beginnen met stoppen door niet op mij te reageren, dit neemt hij niet serieus dus ik jouw waarschuwing ook niet
mooiquote:
Ik pleit dat ik onschuldig ben.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:25 schreef wietparkiet het volgende:
hihi sinds kano in het topic is 3 nieuwe notes
quote:Op maandag 24 februari 2014 20:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
mooi
maar ik heb zo'n verschrikkelijke indruk achtergelaten dat je niet meer met mij wilt praten merk ik
Zo zat ik tot kwart voor zes in de ochtendquote:Op maandag 24 februari 2014 20:29 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]Precies. Dat en het feit dat ik mobiel zit en vecht tegen inslaap vallen.
niet.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:28 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik pleit dat ik onschuldig ben.
Waarom is iedereen zo geobsedeerd door notesaantallen?
zo werkt het wel. hij kan blijkbaar niet voor zichzelf opkomen en roept er een modje bijquote:Op maandag 24 februari 2014 20:26 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik heb Chizu ook gewaarschuwd. Daarnaast, omdat hij jou niet serieus neemt neem jij mij niet serieus? Zo werkt het niet.
Ik ben duidelijk geweest. Doe er mee wat je wilt.
quote:2 f. Gebruiker verklaart bij het aanmaken van een profiel tenminste de leeftijd van zestien jaren te hebben bereikt, danwel toestemming te hebben van ouders of wettelijke voogd om op FOK! een profiel aan te maken. Indien blijkt dat een gebruiker bij aanmaak van het profiel deze leeftijd niet had bereikt en geen toestemming van ouders of voogd had kan, kan het account onmiddellijk worden geblokkeerd en ingevorderd en kan de user worden uitgesloten van FOK!
Hoe weet jij of Chizu toestemming heeft gekregen van zijn ouders of niet? Verder lezen dan je neus lang is.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:35 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
zo werkt het wel. hij kan blijkbaar niet voor zichzelf opkomen en roept er een modje bij
dat modje waarschuwt mij dat ik moet opdonderen of dat er consequenties volgen, prima MITS dat wederzeids is. ik ga natuurlijk niet leuk doen als meneertje denkt alles wat hem niet aan staat te emo.giffen zo werkt het niet
en daarbij mag hij officieel niet eens op FOK! zitten.
[..]
lijkt me sterk dat zijn moeder weet wat hij op het internet doet, anders had zij hem de toegang al lang ontzegdquote:Op maandag 24 februari 2014 20:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
Hoe weet jij of Chizu toestemming heeft gekregen van zijn ouders of niet? Verder lezen dan je neus lang is.
quote:Op maandag 24 februari 2014 20:41 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
lijkt me sterk dat zijn moeder weet wat hij op het internet doet, anders had zij hem de toegang al lang ontzegd
leuk voor jequote:Op maandag 24 februari 2014 20:43 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik vind jou juist infantieler gedragen van Chizu.
Zo is het niet gegaan. En als jij bewijs hebt dat hij geen toestemming van zijn ouders/voogd heb kan je mailen naar forum@fok.nl. Ik ben er nu klaar mee. Het is duidelijk genoeg en als je er verder over wilt praten kan dat in het feedbacktopic van GCquote:Op maandag 24 februari 2014 20:35 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
zo werkt het wel. hij kan blijkbaar niet voor zichzelf opkomen en roept er een modje bij
dat modje waarschuwt mij dat ik moet opdonderen of dat er consequenties volgen, prima MITS dat wederzeids is. ik ga natuurlijk niet leuk doen als meneertje denkt alles wat hem niet aan staat te emo.giffen zo werkt het niet
en daarbij mag hij officieel niet eens op FOK! zitten.
[..]
van mij mocht je blijvenquote:Op maandag 24 februari 2014 20:47 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
En dan durf je mij raar te noemen, enkel omdat ik een omhelzing eis nadat je mij wegstuurt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |