quote:
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 19:06 schreef BasEnAad het volgende:
Dat kanker is ook alleen maar leuk omdat je anderen kwetst.
En hoe ga JIJ je daarvoor inzetten?quote:Op vrijdag 21 februari 2014 19:10 schreef Spongeboss het volgende:
Jongens met alle respect maar in plaats van hier terechte klacht te roepen. Kunnen jullie je beter massaal inzetten om de verhuftering van de samenleving te stoppen. Dit is namelijk het gevolg hiervan...
Kreeg hetzelfde bericht.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 19:04 schreef BlauweTijger het volgende:
Deze pagina is niet verwijderd
Details
Bedankt dat je de tijd hebt genomen iets te rapporteren waarvan jij denkt dat het wellicht in strijd is met de richtlijnen voor de Facebook-community. Rapporten zoals die van jou zijn belangrijk om Facebook een veilige en prettige omgeving te maken. We hebben de pagina gecontroleerd die je hebt gerapporteerd vanwege haatdragende taal of symbolen, maar zijn niet van mening dat de inhoud in strijd is met onze Richtlijnen voor de community.
Opmerking: als je problemen hebt met iets op de pagina, moet je de inhoud rapporteren (bijvoorbeeld een foto), niet de hele pagina. Op deze manier kunnen we je rapport beter beoordelen.
We begrijpen dat je de pagina misschien nog steeds niet wilt zien. Dit zijn een paar dingen die je kunt doen: Kankerpatiëntjes be like vragen deze pagina te verwijderen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Door kinderen erop aan te spreken. In plaats van hier terechte klacht neer te zetten. Niet aanspreken over het gebruik van het woord kanker, maar over alles wat verhuftering is.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 19:11 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
En hoe ga JIJ je daarvoor inzetten?
Je in vreemde bochten wringen om deze onzin goed te pratenquote:Op vrijdag 21 februari 2014 19:07 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]![]()
Je begrijpt de essentie van een bijvoeglijk naamwoord niet.
Goedzo. Succes!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 19:12 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Door kinderen erop aan te spreken. In plaats van hier terechte klacht neer te zetten. Niet aanspreken over het gebruik van het woord kanker, maar over alles wat verhuftering is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |