geen bloot mes..quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:47 schreef mschol het volgende:
[..]
was hij niet van het mes? Nee dank, ik zet niet graag vrijwillig een 'bloot' mes aan mijn keel....
De eerste weken had ik net zo goed dagelijks bloed naar de bloedbank kunnen brengen, nu gaat het beter.quote:
Heb je nog met je Zweedse deerne?quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:26 schreef TJV het volgende:
[..]
De eerste weken had ik net zo goed dagelijks bloed naar de bloedbank kunnen brengen, nu gaat het beter.
heb je er ook eentje? Nice.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:26 schreef TJV het volgende:
[..]
De eerste weken had ik net zo goed dagelijks bloed naar de bloedbank kunnen brengen, nu gaat het beter.
quote:
Klopt niet want Tim gebruikt geen kwast maar graafmachines en scheppen.quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:05 schreef Timwonnacott het volgende:
Die is pas 335 keer gepost in verband met mij in dit topic, zet hem dan gewoon in de OP
awh, vertelquote:
Grapjequote:
Yeeyquote:
insanequote:Op vrijdag 7 maart 2014 18:59 schreef Mender het volgende:
http://www.ebay.com/itm/M(...)&hash=item3f31988444
Haha ja met een I jaquote:Op zaterdag 8 maart 2014 13:00 schreef Ame_thyst het volgende:
http://www.youtube.com/user/OfficalNerdCubed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop