Ik snap deze niet zo goed. Er zijn betogers binnen, maar waar komen de schoten vandaan?quote:
Jij claimt dat het volk demonstreert als jij enige kennis had weet je dat het ongeveer 50/50 is..quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:09 schreef DuTank het volgende:
[..]
Maar waarom ga jij niet lekker in een of ander corrupt kutland wonen waar dezelfde ideologien worden nagestreefd als in de landen van jouw helden? Of je bent een troll of je bent een debiel.
Het verschil zit 'm in de definitie 'volk' denk ik. Ik zie dat als mensen die niet bij de overheid werken (in een of andere politie-eenheid of wat dan ook).quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:12 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Jij claimt dat het volk demonstreert als jij enige kennis had weet je dat het ongeveer 50/50 is..
Zie het ook niet goed, ze komen daarna ook met een complete bus aan om het gebouw af te schermen dus mogelijk rijden ze voorbij en schieten ze dan of zo.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:11 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik snap deze niet zo goed. Er zijn betogers binnen, maar waar komen de schoten vandaan?
Ik bedoel dat ongeveer 50 procent de EU steunt en de andere 50% niet. Dus het is onzin om te stellen dat de regering niet luistert naar het volk.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:13 schreef DuTank het volgende:
[..]
Het verschil zit 'm in de definitie 'volk' denk ik. Ik zie dat als mensen die niet bij de overheid werken (in een of andere politie-eenheid of wat dan ook).
Het is nu gewoon volk vs. politie/leger
Kijk, helemaal onschuldig zijn de betogers niet, maar dat claim ik ook helemaal niet. Het is alleen niet echt normaal dat om dit soort dingen er compleet random op betogers geschoten wordt.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:14 schreef Elan het volgende:
[..]
Zie het ook niet goed, ze komen daarna ook met een complete bus aan om het gebouw af te schermen dus mogelijk rijden ze voorbij en schieten ze dan of zo.
Maar goed, meer om te laten zien waar de politie toe in staat is dus, al lijkt het volgens WitteMuur allemaal wel mee te vallen en doen ze alleen hun werk![]()
Maar is dat de enige reden waarom dit nu zo uit de hand gelopen is? Of is het omdat er veel meer achter zit (corrupte regering die alleen aan zichzelf denkt)?quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:15 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Ik bedoel dat ongeveer 50 procent de EU steunt en de andere 50% niet. Dus het is onzin om te stellen dat de regering niet luistert naar het volk.
Ja, de regering is corrupt net als de oppositie. Maar er zijn geen corruptie schandalen geweest, dus dat heeft er niks mee te maken. Toen ze in 2010 op hem stemde wisten ze dat natuurlijk al.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:18 schreef DuTank het volgende:
[..]
Kijk, helemaal onschuldig zijn de betogers niet, maar dat claim ik ook helemaal niet. Het is alleen niet echt normaal dat om dit soort dingen er compleet random op betogers geschoten wordt.
[..]
Maar is dat de enige reden waarom dit nu zo uit de hand gelopen is? Of is het omdat er veel meer achter zit (corrupte regering die alleen aan zichzelf denkt)?
Ook al ben je pro-EU, de president is democratisch gekozen en toen was al bekent dat hij pro-Rusland was.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:18 schreef Elan het volgende:
Vroeg ik me ook af.
Of er bij die politieagenten niet gewoon mensen lopen die ook pro-EU zijn.
Als je thuis gewoon je vrouw en kinderen moet onderhouden weegt dat minstens zo zwaar als je politieke voorkeur.
En waar is het bewijs dat ze van de overheid zijn?quote:
Nee hoor, dat is een opstandeling die met professionele gear is genfiltreerd bij de politie-eenheid om zo de politie een slechte naam te bezorgen.quote:
dit zijn indd opstandelingen, die met maskers en molotov cocktails aan de andere kant van de barricade zijn de politie.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:30 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
En waar is het bewijs dat ze van de overheid zijn?
Erg betrouwbaar, een reactie in een streamquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:27 schreef DuTank het volgende:
Nou, het leger is dus onderweg en in een van de reacties in die stream stond dat een soldaat had gezegd dat ze de opstandelingen vandaag nog zouden afmaken. Maar ja, of dat waar is weet ik niet, want ik spreek geen Russisch.
Ik trek het toch ook in twijfelquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:32 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Erg betrouwbaar, een reactie in een stream
ja zie hoe de politie is genfiltreerd tussen de demonstranten en provocatief molotovs gooien zodat de vermomde demonstranten in politiepakken op ze kunnen schieten zodat het net lijkt of men elkaar bevechtquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:31 schreef t-8one het volgende:
[..]
dit zijn indd opstandelingen, die met maskers en molotov cocktails aan de andere kant van de barricade zijn de politie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |