SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor verdere info:
[OS 2014] Curling: het schaken op ijsGéén kloon van tvlxd!
Volgens mij vindt hij haar gewoon vervelend.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:05 schreef Van_Poppel het volgende:
Stomphorst heeft niet heel veel affiniteit met deze sport.
Lekker Schots commentaar ook.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:05 schreef Zorro het volgende:
Op de BBC is het 3e end al weer aan de gang.
Valt mee dat ze niet gaan kreunen tijdens het vegen net als Sharapova.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:05 schreef Stiggie het volgende:
Dat gegil van die wijven godverdomme
quote:
Ze zullen die dure projecties bij Sotsji Vandaag er toch op een manier uit moeten halenquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:06 schreef DeLuna het volgende:
Wel commercieel aangelegd voor een publieke omroep
En het is nog een leuk end ook.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:09 schreef Szura het volgende:
Ze missen gewoon de helft van een end
quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:13 schreef JohnDDD het volgende:
BBC2: beter commentaar, geen reclame, +Schots
Er was ook geen tijd voor reclame. Deden ze toch.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:13 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Er was dus geen tijd om met die chick te praten. Lekker gedaan.
Wilden hem afdekken, achter die guard leggenquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:17 schreef JohnDDD het volgende:
Waarom veegden de Canadezen nu bij die ene steen aan de achterkant? Dan komt ie toch juist verder van het huis?
Kimberley heeft zojuist uitgelegd.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:17 schreef Dagoduck het volgende:
Waarom veegden die Canadezen om hun eigen steen uit de ring te krijgen?
Ik kijk BBCquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:18 schreef Falco het volgende:
[..]
Kimberley heeft zojuist uitgelegd.
Ja dan is het rust en gaan ze eerst naar de reclame, dan komen ze terug in de studio om te zeggen hoeveel het staat en wie er scoorde en dat ze naar de reclame gaanquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:17 schreef Nober het volgende:
[..]
Gaan ze dat bij het WK voetbal ook doen?
Wat zei ze dan?quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:19 schreef Szura het volgende:
Oh nee, ik haal de stenen weer door de war.
Wat die chick zegt is het antwoord.
Leuk spelletje. Komt veel tactiek bij kijken.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:22 schreef Falco het volgende:
Stiekem he, stiekem vind ik het toch wel een geinige sport
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |