Tsja, enige wat je daar tegen kan doen is polsbeschermers kopen en weer gaan.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:34 schreef Ynske het volgende:
[..]
vallen, en daarmee je polsen beschadigen
dan durf je echt niet meer
Als je 'goed' valt heb je meer schade met polsbescherms dan zonderquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:02 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Tsja, enige wat je daar tegen kan doen is polsbeschermers kopen en weer gaan.
Zijn er dan geen polsbeschermerbeschermers om dat wat te beperkenquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:20 schreef Uncle het volgende:
[..]
Als je 'goed' valt heb je meer schade met polsbescherms dan zonder
Oh. Ik heb er geen verstand van. Maar hoezo dan? Je gaat er vanuit dat ze je polsen beschermen...quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:20 schreef Uncle het volgende:
[..]
Als je 'goed' valt heb je meer schade met polsbescherms dan zonder
Ja dat klopt, maar dan breekt de arm vaak net boven de polsbeschermer en daar is het meestal een veel lelijkere breukquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:28 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Oh. Ik heb er geen verstand van. Maar hoezo dan? Je gaat er vanuit dat ze je polsen beschermen...
Mogen skeelers wel binnen staanquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:29 schreef Uncle het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar dan breekt de arm vaak net boven de polsbeschermer en daar is het meestal een veel lelijkere breuk![]()
Maar verder skeeleren
We hebben een heuze skeeler/shaatskast waar alles in staat :p al liggen de schaatsen meestal op een andere kast omdat ze nog moeten drogen na de trainingquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:30 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Mogen skeelers wel binnen staan
Ik zal mijne wel weer zo ongeveer moeten invetten. 1 hele keer geskaatst dit jaarquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:32 schreef Uncle het volgende:
[..]
We hebben een heuze skeeler/shaatskast waar alles in staat :p al liggen de schaatsen meestal op een andere kast omdat ze nog moeten drogen na de training
Schaatsen door een ander laten slijpen is als je RAW file aan de klant leveren en zelf laten nabewerkenquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:35 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Schaatsen slijpen goed dat je het zegt. Ze van het weekend even weg brengen. Had ineens een flinke braam op mijn schaats.
Ik heb daar zelf niet de spullen voor, zou niet weten hoe het moet, het boeit me niet, vind het wel lekker makkelijk zo en daarbij ligt het schaatsen me niet zo aan het hart als fotograferen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:44 schreef Uncle het volgende:
[..]
Schaatsen door een ander laten slijpen is als je RAW file aan de klant leveren en zelf laten nabewerken![]()
ofzo..
Dan doe je het niet goed, moet je vaker afwisselenquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
3x is een mooi aantal. Bij teveel gaat het je tegenstaan. Tenminste bij mij wel.
Ik wissel ook wel af dat zal het probleem niet zijn. Maar heb gewoon geen zin om iedere dag te sporten. Bij 3 keer in de week blijft het leuk. En het gebeurt ook met regelmaat dat ik bijv. Eerst ga squashen en daana ga zwemmen en dat als 1 keer tel.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:03 schreef Timmos het volgende:
[..]
Dan doe je het niet goed, moet je vaker afwisselen
Als jij er goed een ronding in kan slijpen wil ik de kunst er wel een keer vanaf kijkenquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:44 schreef Uncle het volgende:
[..]
Schaatsen door een ander laten slijpen is als je RAW file aan de klant leveren en zelf laten nabewerken![]()
ofzo..
Ik fiets nu elke dag 30 min naar mijn werk en 30 terug en af en toe nog een rondje om terug. Elke dag fietsenquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:12 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik wissel ook wel af dat zal het probleem niet zijn. Maar heb gewoon geen zin om iedere dag te sporten. Bij 3 keer in de week blijft het leuk. En het gebeurt ook met regelmaat dat ik bijv. Eerst ga squashen en daana ga zwemmen en dat als 1 keer tel.
Als je goed slijpt dan hoef je dat maar 1x per seizoen te laten doenquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als jij er goed een ronding in kan slijpen wil ik de kunst er wel een keer vanaf kijken
Is bij mij alweer 5 seizoenen geleden denk ik. Laat ik het zo zeggen, ik heb ze nog nooit weggebracht en ik denk ook niet dat opa dat toendertijd gedaan heeftquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:55 schreef Uncle het volgende:
[..]
Als je goed slijpt dan hoef je dat maar 1x per seizoen te laten doen![]()
Geen reden om zelf een machine voor te kopen dus
Ja maar dat deed ik ook altijd. Vind dat toch weer anders dan iedere avond naar het zwembad, schaatsbaan of de squashbaan gaan haha.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik fiets nu elke dag 30 min naar mijn werk en 30 terug en af en toe nog een rondje om terug. Elke dag fietsenKan niet wachten tot het weer mooi weer is
Je moet zorgen dat het leuk is. Voorheen trainde ik 3 keer per week bij de kanovereniging, in het weekend vaak een rondje varen en later dan wielrennen erbij. Moet ook wel zeggen dat ik van sporten houquote:Op donderdag 20 februari 2014 18:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja maar dat deed ik ook altijd. Vind dat toch weer anders dan iedere avond naar het zwembad, schaatsbaan of de squashbaan gaan haha.
Oh ik ben gek op sporten. Maar heb ook nog andere dingen die ik ook heel erg leuk vind.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:03 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Je moet zorgen dat het leuk is. Voorheen trainde ik 3 keer per week bij de kanovereniging, in het weekend vaak een rondje varen en later dan wielrennen erbij. Moet ook wel zeggen dat ik van sporten hou
ronding is ook voor amateurs die op vlakke schaatsen niet vooruit komenquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:56 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Is bij mij alweer 5 seizoenen geleden denk ik. Laat ik het zo zeggen, ik heb ze nog nooit weggebracht en ik denk ook niet dat opa dat toendertijd gedaan heeft
Huh? Hoe bedoel je?quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:04 schreef Uncle het volgende:
[..]
ronding is ook voor amateurs die op vlakke schaatsen niet vooruit komen
Ik hou van eten en bier drinken. geen handige combiquote:Op donderdag 20 februari 2014 18:04 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oh ik ben gek op sporten. Maar heb ook nog andere dingen die ik ook heel erg leuk vind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |