Het is eerder Simcity in de middeleeuwen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:20 schreef DjUntzUntz het volgende:
Ik volg dit topic nu al een tijdje maar de vraag die voor mij toch continu op de achtergrond blijft spelen is: In hoeverre lijkt dit spel op spellen zoals anno 2070 en soortgelijke strategy games? het lijkt mij een toffe game, maar dat is anno 2070 ook wel, en daar besteed ik ook 'te' weinig aandacht aan...
hmm...oké, duidelijkquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:28 schreef jogy het volgende:
[..]
Het is eerder Simcity in de middeleeuwen.
Oh dat zeker maar geen gevechten of wat dan ook. simcity gecombineerd met settlers dan en als je geen voedsel en warmte hebt in de winter gaat iedereen dood.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:29 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
hmm...oké, duidelijkHad wel begrepen dat het niveau een stuk hoger lag in banished.
denk dat stalen langer meegaat dan ironquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:35 schreef BlaZ het volgende:
Scheelt het veel om stalen in plaats van ijzeren tools te produceren?
Maar hoeveel langer precies? Iemand een idee?quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:37 schreef prefix1 het volgende:
[..]
denk dat stalen langer meegaat dan iron
Steel tools gaan twee keer zolang mee als Iron tools. Wel opletten als je coal gaat mijnen: ze verwarmen er ook hun huizen mee, dus ik zat regelmatig ook zonder coal... Had dan ook een blacksmith op iron, en een andere op steel.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:35 schreef BlaZ het volgende:
Scheelt het veel om stalen in plaats van ijzeren tools te produceren?
Herbalists.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:37 schreef prefix1 het volgende:
En hoe houden jullie health omhoog? bij mij zakt ie alleen maar en mensen blijven dood gaan grrr
Volgens mij is Herbalist alles wat je nodig hebt voor health, Hospital is voor als je ziektes krijgt.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:43 schreef prefix1 het volgende:
[..]
Dan gaat health omhoog niet alleen hospital?!
wat heeft de market daarmee te maken?quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:27 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
Bouw geen market, in één winter 100 man dood, de winter daarvoor met evenveel inwoners eten over.
ik dacht gegeven moment toen ik rond de 38 inwoners zat dat hij best steady bleef, maar ook dan blijf je niet steady en gaan er uiteindelijk meer dood dan er geboren worden...quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:21 schreef JCPepino het volgende:
Krijg het nu ook aardig onder de knie. Alleen wacht ik wel een eeuwigheid voordat de holland 8 eens wat koeien meeneemt. Ik hoor alleen gekakel en geblaat, en die jagers maar zoeken naar hertjes.
Hoop overigens wel dat ik de populatie eens hetzelfde kan houden. Nu groeit ie nog steeds, wat wel uitdagend is, maar wil ook wel eens op adem komen
Die verdeelt het eten 'efficiënter', nou echt niet. Met meer eten minder lang gedaan.quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:30 schreef Furdinand het volgende:
[..]
wat heeft de market daarmee te maken?
de market zou dat moeten voorkomen (die doen als het goed is een 'eerlijke' verdeling van het voedsel)quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:30 schreef Furdinand het volgende:
[..]
wat heeft de market daarmee te maken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |