Sanne's ftw!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:33 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ik ben wel gek op iemand met jouw naam
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 19:40 schreef Hungry_Joe het volgende:
Ja rete interessant allemaal. Het babynamen topic is in OUD.
Stripmuseum?quote:Op zaterdag 22 februari 2014 11:27 schreef rhubarbje het volgende:
Het lijkt mij echt super als iemand mij mee neemt naar een museum als eerste date
Heel subtiel.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 11:27 schreef rhubarbje het volgende:
Het lijkt mij echt super als iemand mij mee neemt naar een museum als eerste date
PUA in wording deze jongenquote:Op zaterdag 22 februari 2014 13:08 schreef rolklem het volgende:
Binnen 24 uur na het eerste gesprek een date hebben, dat is een nieuw persoonlijk record! En hij was nog succesvol ook
Neequote:Op zaterdag 22 februari 2014 13:54 schreef Weissman het volgende:
[..]
PUA in wording deze jongenMark my words!
Er wakker geworden vanmorgen? Leuk is dat altijd he? Die eerste momenten van complete desoriëntatie.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 14:06 schreef rolklem het volgende:
[..]
Neesoms heb je gewoon vanaf het begin een goede klik, hoeft niet alles te zeggen. Plus ik was toevallig in haar stad binnen 24 uur, komt ook niet altijd voor.
Nee, zo snel gaat het bij deze niet.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 14:34 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Er wakker geworden vanmorgen? Leuk is dat altijd he? Die eerste momenten van complete desoriëntatie.
Ik heb niks dood laten bloeden. En met één van de twee was ik zelfs nog erg graag op date gegaan als ze gewoon was blijven reageren. Maar goed, ik vind het ook meer komisch dan dat ik er echt een punt van maak, dus wellicht dat er via RP wel een date in zit.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 19:43 schreef rhubarbje het volgende:
kan zijn ja
of ze vonden dat jij het gesprek dood liet bloeden en zoeken op deze manier weer contact
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |