Oke ik wist niet dat dit standaard wasquote:Op donderdag 20 februari 2014 08:59 schreef _NIKKI_ het volgende:
Fazz die groeiecho doen ze elke 4 weken omdat tweeling. En ze hebben afgelopen maandag een poging gewaagd, maar beide babies wilden tot twee keer toe niet meewerken.Daarom moest ik vandaag toch weer.
goedzoquote:Op donderdag 20 februari 2014 10:19 schreef RunForrestRun het volgende:
Meld zonder nieuws. Het gaat al weer wat beter na mijn dipje van gisteravond.
Staat er los van verderquote:Op donderdag 20 februari 2014 10:28 schreef Burdie het volgende:
Hier ook nog weinig actie, dus maar weer afwachten... Had eigenlijk wel heel erg op vandaag gehoopt
Mignonne, mijn mk kwam destijds ook niet vanzelf op gang, zegt dat mogelijk iets over de bevalling, of maak ik me dan onnodig druk/ongerust?
Dit was mijn eerste haakprojectje, alleen maar vasten en heen en weer voor het lijf en in rondjes voor de pootjes. Prima te doen om mee te beginnen en binnen een paar dagen wel afquote:Op donderdag 20 februari 2014 10:39 schreef Burdie het volgende:
Dank je voor je uitgebreide antwoord.
De baby vindt het dus nog te gezellig daarbinnen. Lijkt op mij, ik liep vroeger altijd onder de rok van mijn moeder.
Haken of breien staat inderdaad op de planning om me eens in te verdiepen, ik heb laatst een paar boekjes daarover gekocht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maarrr we gaan stug door, binnenkort via oranje en rood ein-de-lijk naar roze en paars. Ben benieuwd hoe ie uiteindelijk wordt.
En dit is die simple collection waar ik het over had: http://tincanknits.com/thesimplecollection.html:)
oh crap! zie had k wel de goeie naam aan het goeie project gehangen xD maar van vilt dus meh. ik weet wel nog dat ik em leuk vondquote:Op donderdag 20 februari 2014 10:45 schreef Burdie het volgende:
Die mobiel was van vilt.
Ik ga zo eens kijken, bedankt.
Joepie!quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:48 schreef Spees_Eend het volgende:
Ladies and gentlemen... We've got a heartbeat.
[ afbeelding ]
Nieuwe voorlopige UD is 4-10.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:45 schreef mignonne het volgende:
ik haak een stokjes-regenboogdekenik ben alleen niet zo snel want ik ben stiekem niet zo'n haak-fan
breien is meer mijn ding, daar ben ik 20 keer sneller mee
Ja, wat wil je ook met zo'n priegelnaaldSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maarrr we gaan stug door, binnenkort via oranje en rood ein-de-lijk naar roze en paars. Ben benieuwd hoe ie uiteindelijk wordt.
En dit is die simple collection waar ik het over had: http://tincanknits.com/thesimplecollection.htmlMijn meeste projecten zijn minimaal 3,5 mm, maar liever nog 5 mm.
Spees met een knipper!![]()
![]()
ook met een grote naald ben ik in staat om na een kwartier iemand de ogen ermee uit te stekenquote:Op donderdag 20 februari 2014 10:54 schreef Dot. het volgende:
[..]
Ja, wat wil je ook met zo'n priegelnaaldMijn meeste projecten zijn minimaal 3,5 mm, maar liever nog 5 mm.
Spees met een knipper!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |