En anders schuift Bojan op naar rechts en zakt Schone in. Met deze aanval kan het nog wel. Wat mij betreft in de huidige situatie de best mogelijke opstelling. Ik zie Kishna nog wel invallen voor Bojan waarna Siem in de spits gaat spelen en Schone rechtshalfquote:Op donderdag 20 februari 2014 12:45 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Met Bojan in de spits kan dat wel, die zakt toch altijd in.
Dit is geen investering meer, sowieso verkoopt Real zijn spelers altijd voor een stuk minder dan het inkoopt, filosofie is het wel maar ze moeten zich toch wel een beetje schamen dat ze met zoveel geld erin pompen zo weinig prijzen hebben gewonnen de laatste jaren.quote:Op donderdag 20 februari 2014 12:28 schreef Dven het volgende:
[..]
Gewoon slimme investeringen. Als je het kan maken en het bij je filosofie hoort, lekker doen.
Buiten dat een zeer discutabele bron
Dat laatste is ontegenzeggelijk waar. Maar dat Real Madrid zo'n zware schuldenlast heeft valt verhoudingsgewijs nog redelijk mee. Zeker met de waarde die er op het veld staat. En op de bank en tribune zitquote:Op donderdag 20 februari 2014 12:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dit is geen investering meer, sowieso verkoopt Real zijn spelers altijd voor een stuk minder dan het inkoopt, filosofie is het wel maar ze moeten zich toch wel een beetje schamen dat ze met zoveel geld erin pompen zo weinig prijzen hebben gewonnen de laatste jaren.
Ik teken er voor.quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:08 schreef handboek het volgende:
ik voorspel een 3 - 0
23 - bojan
51 - fischer
86 - kishna
Met volledige beschikking over Bojan hadden we al 9 punten los gestaanquote:
20 punten voor minimaal!quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:11 schreef Dven het volgende:
[..]
Met volledige beschikking over Bojan hadden we al 9 punten los gestaan
Met Derk hadden we nu gevochten tegen degradatiequote:
Nee dan hadden we de EL al binnenquote:Op donderdag 20 februari 2014 13:18 schreef Dven het volgende:
[..]
Met Derk hadden we nu gevochten tegen degradatie
Niet CL?quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:19 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee dan hadden we de EL al binnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |