Hahahahaha ik hoop echt dat Andrea ook een stem krijgtquote:Op maandag 17 februari 2014 10:26 schreef bull1966 het volgende:
[..]
ik kon ook nomineren
maar ik zag nergens vuile rat staan
dus heb maar op hakom gestemd (dat gezicht leek er heel veel op)
Ze deed het heel aardig. Goed neerbuigend doen. Zeggen dat er honderd anderen zijn. En op arrogant toontje vragen of hij zelf nog ideëen heeft.quote:Op maandag 17 februari 2014 10:26 schreef oma-Nijn het volgende:
Erg professioneel om te gaan zitten vreten als je in gesprek bent met iemand die werk voor je gaat doen. Wat een bosmongool is die Aike toch
Dat is niet fronsen dat is verbazen ;-)quote:
Dat jij het niet boeiend vind, zeg dan lekker niks, maar er vragen al meerdere personen hoe ze elite kunnen worden en daar geef ik antwoord opquote:Op maandag 17 februari 2014 10:25 schreef Pocher-a-gogo het volgende:
[..]
oh wat boeiend. geeee. -eeeuw. knik. ke. bol
Hoezo? Het is toch geen klant?quote:Op maandag 17 februari 2014 10:26 schreef oma-Nijn het volgende:
Erg professioneel om te gaan zitten vreten als je in gesprek bent met iemand die werk voor je gaat doen. Wat een bosmongool is die Aike toch
kim. altijd kim. dré is gewoon randdebiel die het vast wel een keer opgeeft.quote:
Hoogstens als proefkonijn voor listige medicijnenquote:Op maandag 17 februari 2014 10:27 schreef goldenoldie het volgende:
[..]
die ga je na Utopia als bedrijf toch echt niet meer aannemen??
Haikim asjeblief! Die moet ff schrikken. Dre is irritant maat irrelevant in het geheel..laat haar nog ff lekker door de mand vallen volgende maand.quote:
Wedden dat de Elite stem weer geen zak uit gaat maken!quote:Op maandag 17 februari 2014 10:28 schreef Jian het volgende:
Een elite-stem op Hakim is een verloren stem, hij gaat toch niet weg want de bewoners houden van Happie.Emil daarentegen kon wel een aan zijn laatste dagen in Utopia bezig zijn
verbazen. o ja, als je van de ene baas naar de andere gaat? ver-bazen?quote:Op maandag 17 februari 2014 10:28 schreef Voxs het volgende:
[..]
Dat is niet fronsen dat is verbazen ;-)
ik weet dat met mijn hersensquote:Op maandag 17 februari 2014 10:28 schreef Jian het volgende:
Een elite-stem op Hakim is een verloren stem, hij gaat toch niet weg want de bewoners houden van Happie.Emil daarentegen kon wel een aan zijn laatste dagen in Utopia bezig zijn
spot onquote:Op maandag 17 februari 2014 10:29 schreef Voxs het volgende:
[..]
Haikim asjeblief! Die moet ff schrikken. Dre is irritant maat irrelevant in het geheel..laat haar nog ff lekker door de mand vallen volgende maand.
Elite stem op Bil vorige keer was toch genoeg om der op 't bankje te krijgen?quote:Op maandag 17 februari 2014 10:29 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Wedden dat de Elite stem weer geen zak uit gaat maken!
quote:Op maandag 17 februari 2014 10:29 schreef Pocher-a-gogo het volgende:
[..]
verbazen. o ja, als je van de ene baas naar de andere gaat? ver-bazen?
Maakt toch niet uit. Dus als jij visite krijgt ga je ook alleen zitten vreten en zuipenquote:Op maandag 17 februari 2014 10:28 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Hoezo? Het is toch geen klant?
Hoe poëtisch :-) Dank voor je stem. Ook al gaat Hakim niet weg ik hoop dat hij weer flink schrikt.quote:Op maandag 17 februari 2014 10:29 schreef bull1966 het volgende:
[..]
ik weet dat met mijn hersens
maar mijn hart stuurde mijn vingers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |