abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 18 februari 2014 @ 01:40:27 #241
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_136836294
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 01:37 schreef Tchock het volgende:

[..]

Leuk, quoteje van de wikipedia. En een blaadje. Er zijn ook al die jaren extreemrechtste groepen geweest, is antisemitisme dan ook 'vrij normaal'?
Kan me zelf de tijd nog herinneren dat in de seksshops het blaadje Lolita in de etalage lag, zonder dat iemand daar ophef over maakte.. Dan kan je het wel vrij normaal noemen ja.
pi_136836375
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 01:38 schreef Tchock het volgende:

[..]

Ik probeerde juist te zeggen dat het daar niet om draait. En er zijn vast docu's over hoe leven in een gevangenis in Nederland gaat, dat weet ik verder niet.
Ik begreep jouw punt wel hoor. Ik zeg er los bij dat wanneer 5 jaar gevangenisstraf écht zo verschrikkelijk is dat iemand er zijn hele leven wakker van ligt en God (bij wijze van spreke natuurlijk) op de knietjes smeekt dat hij die ene fout nooit had begaan, dan kan ik mijn mening uiteraard herzien. Ik vermoed echter dat dit niet zo is :P

Dit klinkt vast sadistisch voor sommige mensen? Maar het wraak/karma/oog-om-oog-concept vind ik eerlijker dan wat er nu in uitvoering wordt gebracht.

Wat zijn voor jou eigenlijk die "meest uitzonderlijke" gevallen?

quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 01:40 schreef Tchock het volgende:

[..]

Psychisch dood? Wat moet ik daar onder verstaan?

En het klonk eerder alsof je vergelding enkel lijfstraffen vond. Dat heb ik dan verkeerd begrepen.
Daar is dan iets misgegaan in de communicatie inderdaad ;)

Psychisch dood vind ik moeilijk te omschrijven. Maar wanneer iemand bijvoorbeeld 24/7 zwaar depressief is, en alleen maar kan denken aan wat er is gebeurd en hoe kut het leven is (even HEEL erg kort door de bocht dit natuurlijk, want het is veel ingewikkelder dan hoe ik dit beschrijf), iedere nacht nachtmerries heeft en die momenten weer herbeleeft, dan benoem ik dat als net niet dood ja.

Mensen grappen hier op FOK!, maar ook "IRL" heb ik gemerkt, over "dat het nooit ophoudt" en zulke dingen, maar het is natuurlijk wel echt zo: Ik ben één van de gelukkigen, maar je hebt er heel veel die er echt heel erg slecht aan toe zijn... En dan hebben ze er weliswaar geen directe baat bij dat die hufters dan de rest van hun leven in de bak zitten, en sommige zal het zelfs niet heel veel uitmaken zeg ik er eerlijk bij, maar zonder serieuze represailles kun je ook niet verwachten dat anderen er een les van leren. Inderdaad: het moet ook afschrikwekkend werken voor eventuele toekomstige daders vind ik. Maar voor mij is dat gewoon vanzelfsprekend, ik snap dat dit voor andere mensen weer compleet anders is.
  dinsdag 18 februari 2014 @ 01:59:49 #243
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_136836459
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 00:11 schreef Woelwater het volgende:

[..]

Ik kom liever die Benno elke dag tegen dan die figuren van net uit P&W.
Dit.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_136836609
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 01:39 schreef Maxerazzi het volgende:

[..]

Hier heb je wat meer aan, denk ik.

http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1080553
Wow......... Dat is een heftige reportage... Uhm ja, ik vond dit wel heel erg schokkend. Ik wist wel dat in de jaren 60 en 70 er anders werd gekeken naar seks met minderjarigen, en in een bepaalde mate ook met kinderporno, maar dat het zó vrij, zó openlijk en zó acceptabel was had ik dus echt geen idee van.

Dat dit dan door sommige mensen naar voren wordt geschoven als "hoe het ook kan" vind ik dan echt ontzettend, maar dan ook ontzettend triest, aangezien we dit juist als een zeer donkere periode moeten zien. Het kwam zeer spontaan tot stand, en er is een reden waarom het weer veranderd moest worden. En laten we het alsjeblieft lekker zo houden.
  dinsdag 18 februari 2014 @ 04:25:47 #245
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_136836838
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 00:27 schreef Tchock het volgende:

[..]

Ja, leuk, maar hij mag geen zwembaden in. Totaal niet aan de orde dus.
Waar het om gaat is dat xa1pt beweert dat Benno L bijna gwen gevaar voor kinderen is. Een nogal vreemde uitspraak als je het mij vraagt.
  dinsdag 18 februari 2014 @ 07:13:53 #246
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_136837093
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 01:39 schreef Maxerazzi het volgende:

[..]

Hier heb je wat meer aan, denk ik.

http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1080553
maar dat was in een tijd dat alle taboes doorbroken moesten worden, men was steeds op zoek naar taboes die nog niet openlijk besproken waren , en alles MOEST kunnen , dat was modern gedurfd denken, maar dat het geaccepteerd was O NEE, never

Maar seks, met kleine meisjes, ja dan was je wel heel erg in de flowerpower, met bloemen en liefde enzo
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_136837933
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 01:08 schreef Tchock het volgende:

[..]

En om terug te komen op dat castratie-element: lichamelijke straffen worden als extreem immoreel gezien. Je ontneemt iemand permanent een van zijn diepste en belangrijkste rechten - namelijk het recht om voort te planten. Ik begrijp niet helemaal waar je vandaan haalt dat het seksleven van pedofielen toch al verpest is - daar heb ik (gelukkig) nog nooit iets over gelezen. Het vrijlaten van een pedofiel is niet immoreel omdat ons strafsysteem gegrond is op twee dingen: genezen van daders en demotiveren van mensen die nog niet (weer) iets fout hebben gedaan. Dat dat niet altijd lukt, dat blijkt, maar dat maakt het vrijlaten van mensen wiens straf er op zit niet immoreel.
Immorreel ? Ja ! Maar is het niet bizar gesteld met de wet als iemand van geslacht wil veranderen WEL verplicht is om chemisch gecastreerd te worden?

Iemand met een kinderwens, maar in de rol van het andere geslacht, mag van de staat geen kinderen hebben/voortplanten. Zelfs over adoptie word enorm moeilijk gedaan. 2 homo's nemen een kind, adoptie of draagmoeder, dat kan, maar een transgender en een kind.. nee echt niet. I

Waarom is een straf als chemische castratie dan nog immoreel ? Het zou juist eerder een geschenk kunnen zijn aan de pedoseksueel dan een straf. Minder lust gevoelens, meer rust in je kop... maar nee dan mag het niet ?
pi_136838902
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 01:39 schreef Drxx het volgende:

[..]

Nee, zeer zeker niet. Maar in sommige gevallen is de grens zeer vaag. Ik geloof dat psychisch dood, net niet dood betekent.

En vergelding zit wel in celstraf, daarom vind ik de huidige celstraffen absurd: ik vind dat namelijk geen eerlijke vergelding, maar eerder veel te zwak.
Vergelding zit er natuurlijk wel in maar slechts voor een klein deel. De reden dat dit aspect niet zwaar weegt is omdat het tegenstrijdig is met de belangen van iedereen op de lange termijn. Of we vergelding nu wel of geen zwaardere rol toekennen, zolang je de veroordeelde zelf bent merk je daar nauwelijks iets van. Want zeg nu zelf, als Benno L. 15 jaar had gekregen had je daar volgende week al niet meer bij stil gestaan of iets aan gehad. Het brengt vooral dus iets kortstondigs en iets gevoelsmatigs. Op de lange termijn hebben veroordeelde en de samenleving er juist baat bij om te straffen vanuit legitieme motieven omdat het de samenleving bijvoorbeeld veiliger maakt.
pi_136838923
quote:
15s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 02:29 schreef Drxx het volgende:

[..]

Wow......... Dat is een heftige reportage... Uhm ja, ik vond dit wel heel erg schokkend. Ik wist wel dat in de jaren 60 en 70 er anders werd gekeken naar seks met minderjarigen, en in een bepaalde mate ook met kinderporno, maar dat het zó vrij, zó openlijk en zó acceptabel was had ik dus echt geen idee van.

Dat dit dan door sommige mensen naar voren wordt geschoven als "hoe het ook kan" vind ik dan echt ontzettend, maar dan ook ontzettend triest, aangezien we dit juist als een zeer donkere periode moeten zien. Het kwam zeer spontaan tot stand, en er is een reden waarom het weer veranderd moest worden. En laten we het alsjeblieft lekker zo houden.
Ik denk niet dat er zo heel veel mensen nu nog zullen zeggen: "Kijk, zo kan het ook." Daarvoor is voortaan wel duidelijk dat de gevolgen voor het kind zeer heftig dan wel desastreus zijn. Andere uiterste is natuurlijk het huidige publieke debat dat pedoseksualiteit en kindermisbruik niet uit elkaar kan houden, waardoor je alleen wat heftig geschreeuw krijgt over en weer. Even zoeken, daar heb ik een tijdje terug ook een documentaire van Brandpunt over zitten kijken.

http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1322742
pi_136839087
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 09:43 schreef Maxerazzi het volgende:

[..]

Ik denk niet dat er zo heel veel mensen nu nog zullen zeggen: "Kijk, zo kan het ook." Daarvoor is voortaan wel duidelijk dat de gevolgen voor het kind zeer heftig dan wel desastreus zijn. Andere uiterste is natuurlijk het huidige publieke debat dat pedoseksualiteit en kindermisbruik niet uit elkaar kan houden, waardoor je alleen wat heftig geschreeuw krijgt over en weer. Even zoeken, daar heb ik een tijdje terug ook een documentaire van Brandpunt over zitten kijken.

http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1322742
Deze reportage heeft ook wel mijn ogen nog verder geopend. Vooral het feit dat slechts 3% van de pedofielen in de fout gaat en dat de overgrote meerderheid van de kindermisbruikers andere achtergronden heeft, voornamelijk in de relationele sferen.
pi_136839244
quote:
Vertrouwensarts A. Koers hoorde halverwege de jaren’80 op een bijeenkomst in Amerika dat Nederland een belangrijke rol speelde bij het maken en distribueren van kinderporno. “Er was een man van de FBI die vreselijke plaatjes liet zien. Hij zei: ‘Het wordt gemaakt in Nederland. Waarom doet u er niets aan?’” Koers adviseerde de FBI zich te melden bij de Minister van Justitie in Den Haag. In de zomer van 1984 stond de Nederlandse regering op het punt om alle pornografie vrij te geven, ook kinderporno. Het voorstel haalde het toch niet. Het was dezelfde zomer dat het Amerikaanse Congres klaagde over de enorme toevloed van kinderporno vanuit Nederland. Maar in politieke kring was er weinig belangstelling. Krol: “Iedereen vond in die tijd porno zoiets privé's, dat moesten mensen zelf weten.” Toenmalige Minister van Justitie, Korthals Altes, wilde er ook niet aan. Tegen Koers zei Korthals Altes: ‘Ach kom, dokter Koers, Nederland is toch altijd al een handelsland geweest.
http://www.geschiedenis24(...)oor-de-pedofiel.html
Helden die het hun leven kostte: Che Guevara (1928-1967), Thomas Sankara (1949-1987), Moammar Gadaffi (1942-2011), Nicolae Ceaușescu (1918-1989), Salvador Allende (1908-1973), Slobodan Milo¨ević (1941-2006)
pi_136840179
Cultuurdingetje?
[bekijk vooral ook het einde van het filmpje]

pi_136840208
quote:
Toch weer die VOC-mentaliteit.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  dinsdag 18 februari 2014 @ 12:03:10 #254
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_136843320
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 10:29 schreef Chazr het volgende:
Cultuurdingetje?
[bekijk vooral ook het einde van het filmpje]

Wat heeft dit met pedofilie te maken?
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_136850074
quote:
NRC erkent op site fout Benno L.

NRC Handelsblad geeft nu ook op de eigen website toe dat de krant een fout heeft gemaakt in de berichtgeving over de veroordeelde pedoseksueel Benno L. Eerder had adjunct-hoofdredacteur Stellinga dat al toegegeven tegenover de Volkskrant.

"De redactie heeft in deze kwestie verkeerde inschattingen gemaakt. Wij zien het niet als onze taak de woonplaats van delinquenten die hun straf hebben uitgezeten, te onthullen", schrijft de krant bij een artikel over huisvesting voor pedoseksuelen.

Misverstand
De boetedoening volgt op een artikel in de Volkskrant van vanochtend over de bekendmaking van de woonplaats van zwemleraar Benno L. Hij werd onder voorwaarden vervroegd vrijgelaten en woont in Leiden.

Burgemeester Lenferink van Leiden had dit liever stilgehouden, maar zag zich zaterdag gedwongen een persconferentie te geven omdat de NRC dit nieuws die ochtend naar buiten had gebracht.

Uit de reconstructie in de Volkskrant blijkt dat de NRC-redactie in de veronderstelling was dat de burgemeester sowieso van plan was om bekend te maken dat L. in Leiden onderdak had gekregen. De NRC schrijft nu op zijn website dat het inderdaad zo gegaan is.

Ombudsman
Na het verschijnen van het NRC-artikel en de persconferentie van de gemeente ontstond de onrust die de burgemeester juist had willen voorkomen. De advocaat van L. zegt nu dat zijn cliënt in Nederland nergens meer kan wonen.
Stukje op de NRC site:
quote:
NRC Handelsblad publiceerde in de krant van zaterdag jongstleden de woonplaats van Benno L.

Dat gebeurde omdat de redactie signalen had gekregen dat de burgemeester van Leiden de woonplaats van Benno L. sowieso die zaterdag bekend zou maken. In de krant zou hij het besluit om Benno L. in Leiden te huisvesten hebben willen toelichten. Dit bleek niet juist. De burgemeester organiseerde de persconferentie zaterdag naar aanleiding van het bericht in NRC Handelsblad.

De redactie heeft in deze kwestie verkeerde inschattingen gemaakt. Wij zien het niet als onze taak de woonplaats van delinquenten, die hun straf hebben uitgezeten, te onthullen.

Ombudsman Sjoerd de Jong komt zaterdag op deze zaak terug.
En iedereen altijd maar zeiken op de Telegraaf of het AD.
Dit is een stuk kwalijker dan wat suggestieve nieuwsberichtjes schrijven/kopieren.
pi_136850867
Zeg die enkelbandjes, zit daar tegenwoordig weer een ketting aan?
ZX spectrum > Amiga 500 > PC > PC > PC > Wii > PS3 > ICS
pi_136851226
Waarom krijgt zo'n Untermensch eigenlijk maar 5 jaar cel? 5 jaar... da's echt niks voor een dergelijk vergrijp...
  dinsdag 18 februari 2014 @ 16:20:32 #258
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_136854506
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2014 15:19 schreef SuicideErrorist het volgende:
Waarom krijgt zo'n Untermensch eigenlijk maar 5 jaar cel? 5 jaar... da's echt niks voor een dergelijk vergrijp...
6 jaar, niet 5.

Een fikse straf voor ontucht, zeker gezien het feit dat de dader aantoonbaar heeft geprobeerd om meerdere malen professionele hulp te zoeken voor zijn problematiek en die hulp niet heeft gekregen.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_136890442
Er zijn vanmorgen camera's bij de flat geplaatst. Zou dat iets te maken hebben met dat ultimatum dat gesteld is bij Pauw en Witteman?
Mokkel met stuntstok
  woensdag 19 februari 2014 @ 14:06:36 #260
14505 OProg
A Life in Music
pi_136890650
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 14:00 schreef Mord_Sith het volgende:
Er zijn vanmorgen camera's bij de flat geplaatst. Zou dat iets te maken hebben met dat ultimatum dat gesteld is bij Pauw en Witteman?
Dat ultimatium krijgt nu in ieder geval een staartje:

quote:
Dagvaarding demonstrant uit steun voor Benno L.
Mogelijke massabetoging komend weekeinde is ’groot risico’

De Bond van Wetsovertreders (BWO) dagvaardt een demonstrant die burgemeester Henri Lenferink van Leiden een ultimatum stelde in verband met de veroordeelde pedoseksueel Benno L.

Volgens de BWO zei Groenendijk 'dat hij namens 95 procent van de Leidenaren sprak'. Ook zou hij gedreigd hebben met de uitspraak 'niemand doet wat, en ik doe het wel', aldus de woordvoerder vandaag.

De bond spreekt van een 'groot risico dat er wat gaat gebeuren', zoals mogelijk een massale betoging komend weekeinde in Leiden. De BWO vindt dat 'mensen best mogen demonstreren' maar wil met een kort geding voorkomen dat mensen voor eigen rechter spelen en er gevaar voor Benno L. ontstaat. Wanneer het geding moet plaatsvinden, is niet bekend.

De BWO heeft overigens zelf een ultimatum gesteld aan de initiatiefnemer van de Facebookpagina 'BENNO L. moet weg uit Leiden'. De zedendelinquent staat daar herkenbaar op een foto. 'Zo wordt hij nog eens extra in de picture gezet. We weten wel om wie het gaat, hier is geen aanleiding toe', aldus de woordvoerder. Indien de pagina met bijna 5000 likes niet vóór woensdag 15.00 uur uit de lucht is gehaald en offline blijft, kan de beheerder ook een dagvaarding verwachten, dreigt de bond.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_136890673
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 14:00 schreef Mord_Sith het volgende:
Er zijn vanmorgen camera's bij de flat geplaatst. Zou dat iets te maken hebben met dat ultimatum dat gesteld is bij Pauw en Witteman?
Blijkbaar.

quote:
Camera's opgehangen bij flat Benno L. in Leiden

Bij de seniorenflat waar Benno L. in Leiden woont, worden woensdagmiddag twee camera's ophangen.

Monteurs installeren de apparaten bij de ingang van de flat en bij het parkeerterrein. De gemeente Leiden kon niet direct reageren.

Bij de woning van de veroordeelde kindermisbruiker protesteerden dinsdagavond tientallen mensen. Maandagavond uitten verschillende bewoners bedreigingen tegen L. in het programma Pauw & Witteman. Zondag waren de eerste protesten, nadat NRC Handelsblad dit weekeinde had geschreven dat L. in Leiden woont.

Burgemeester Henri Lenferink (PvdA) wil aan eind deze week, na onder meer gesprekken met ouders van schoolkinderen, besluiten of L. kan blijven. Hij legde de afgelopen dagen uit aan ongeruste Leidenaren waarom hij had besloten huisvesting te bieden aan L.

Dagvaarding
De Bond van Wetsovertreders (BWO) dagvaardt een demonstrant die Lenferink een ultimatum stelde in Pauw & Witteman. "Als de kersverse inwoner niet vóór komende zaterdag 08.00 uur is vertrokken, dan volgen er consequenties", zei betoger Marcel Groenendijk in het televisieprogramma.

Daarmee speelt hij voor eigen rechter, vindt de bond die opkomt voor ex-gedetineerden. Volgens de BWO zei Groenendijk "dat hij namens 95 procent van de Leidenaren sprak". Ook zou hij gedreigd hebben met de uitspraak 'niemand doet wat, en ik doe het wel', aldus de woordvoerder woensdag.

De bond spreekt van een "groot risico dat er wat gaat gebeuren", zoals mogelijk een massale betoging komend weekend in Leiden. De BWO vindt dat "mensen best mogen demonstreren", maar wil met een kort geding voorkomen dat mensen voor eigen rechter spelen en er gevaar voor Benno L. ontstaat. Wanneer het geding moet plaatsvinden, is niet bekend.

Facebookpagina
De BWO heeft overigens zelf een ultimatum gesteld aan de initiatiefnemer van de Facebookpagina 'BENNO L. moet weg uit Leiden'. De zedendelinquent staat daar herkenbaar op een foto. "Zo wordt hij nog eens extra in de picture gezet. We weten wel om wie het gaat, hier is geen aanleiding toe'', aldus de woordvoerder.

Indien de pagina met bijna vijfduizend 'likes' niet vóór woensdag 15.00 uur uit de lucht is gehaald en offline blijft, kan de beheerder ook een dagvaarding verwachten, dreigt de bond.
pi_136891617
Mooie spelvauten op die facebook pagina https://www.facebook.com/(...)den/1391970317735031

quote:
( Reageren, discuseren mag altijd maar hou het netjes , anders word je reactie verwijderd )
٩๏̯͡๏)۶
pi_136892021
Een van die burgemeesters versprak zich gisteren bij P&W aan tafel. Die Benno is allang ergens anders ondergebracht.
pi_136892093
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 14:35 schreef Ronaldsen het volgende:
Mooie spelvauten op die facebook pagina https://www.facebook.com/(...)den/1391970317735031

[..]

En je mag je mening geven, maar niet als deze mening is dat veroordeelde pedoseksuelen een tweede kans verdienen. En iedereen die een mistap heeft begaan heeft recht op een tweede kans, maar je verspeelt al je rechten als je "aan kinderen hebt gezeten". Serieus, wat een volk op die pagina :X
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
pi_136892130
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 14:48 schreef Chazr het volgende:
Een van die burgemeesters versprak zich gisteren bij P&W aan tafel. Die Benno is allang ergens anders ondergebracht.
Is dat zo?
Lijkt me sterk gezien het cameratoezicht..?
Mokkel met stuntstok
pi_136892573
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 14:51 schreef Mord_Sith het volgende:

[..]

Is dat zo?
Lijkt me sterk gezien het cameratoezicht..?
Uh, het ultimatum staat nog en zolang de mensen die bedreigingen uiten denken dat hij daar zit, bestaat er gevaar voor de inwoners in die flat want wie weet pakken ze de verkeerde.

Bovendien bij vernielingen / poging tot inbraak om die pedo uit zijn huis te slepen zal er toch gezocht moeten worden naar een dader.

Beter dus dat men denkt dat hij daar nog zit dan dat er in het hele land een ongecontroleerde heksenjacht ontstaat.

Kan de Burgemeester vrijdag zeggen dat de bevolking haar zin heeft gekregen en dat Benno L nog voor het ultimatum verstreken is, daar weg gaat. Iedereen blij
pi_136892825
Het zou een erg verkeerd signaal zijn als de buurtbewoners hun zin krijgen en L. weggaat. De boodschap is dan dat als je maar hard genoeg protesteert en dreigt je een pedo uit je buurt kan jagen. Lijkt me ook geen gewenste uitkomst.
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
pi_136892856
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 15:10 schreef Neuroscience het volgende:
Het zou een erg verkeerd signaal zijn als de buurtbewoners hun zin krijgen en L. weggaat. De boodschap is dan dat als je maar hard genoeg protesteert en dreigt je een pedo uit je buurt kan jagen. Lijkt me ook geen gewenste uitkomst.
Dit zeker, maar ik denk dat tegelijkertijd de situatie ook onhoudbaar geworden is, dus dat de burgemeester niet anders kan dan Benno L. verplaatsen. Ik voorzie echt wel rellen als dat niet zou gebeuren.
Mokkel met stuntstok
pi_136892992
Met name voor de medebewoners is de situatie niet meer te houden, die zullen zich niet meer helemaal veilig voelen.
٩๏̯͡๏)۶
pi_136893017
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 15:14 schreef Ronaldsen het volgende:
Met name voor de medebewoners is de situatie niet meer te houden, die zullen zich niet meer helemaal veilig voelen.
Je zal toch maar toevallig als oudere man met witte baard daar in die flat wonen :X
Mokkel met stuntstok
pi_136893818
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 15:10 schreef Mord_Sith het volgende:

[..]

Dit zeker, maar ik denk dat tegelijkertijd de situatie ook onhoudbaar geworden is, dus dat de burgemeester niet anders kan dan Benno L. verplaatsen. Ik voorzie echt wel rellen als dat niet zou gebeuren.
Je hebt helemaal gelijk. De burgemeester is niet te benijden.
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
pi_136894134
Wat een Belachelijk gedoe allemaal. Die Leidenaar die zichzelf opwerpt als "woordvoerder namens 95% van de Leidenaren" wat een arrogante eigengereide bal.
Kan ie dat waarmaken en aantonen?
Want zo een zelfbenoemde woordvoerder, nou zo een hufter zou mij niet ongevraagd hoeven te vertegenwoordigen. Hij is nog te dom om voor de duvel te dansen, woordvoerder van Leidenaren, dat is per wettelijke definitie toch de Burgemeester? Zelfbenoemde arrogante mafkees, dat is ie :(

Tevens vind ik het ronduit belachelijk dat de Politie alle bedreigingen zomaar laten gaan. Er word een waar volksgericht tegen een persoon, met bedreigingen tegen het leven gericht.
En zowel Politie, Justitie en de Politiek kijken toe, letterlijk! :(

Ik zou het fijn vinden als ook in Leiden de wet word gehandhaafd, en die zelfbenoemde arrogante woordvoerder namens 95% van de Leidenaren ook gewoon 100% door Politie en Justitie voor zijn daden verantwoordelijk word gehouden als zodanig.

Wat een bull shit eigenlijk. Iemand die zijn straf erop heeft zitten is voor de wet hetzelfde als andere burgers, en dient overeenkomstig behandelt te worden. Gewoon een woning, belastingen, en een leven.
Idioot dat zelfs dat teveel is gevraagd in Nederland, om mensen een leven te gunnen -O-

Schaam me steeds vaker en steeds meer dood een Nederlander te zijn.
Van een tolerant en vrij volk worden wij steeds meer de tiran die andere dwingen volgens onze normen en waarden te leven omdat we onszelf geweldig vinden?

Wij vinden Homo-seksualiteit normaal, dus iedereen moet dat vinden.
Net zoals wij het normaal lijken te vinden als er een volksgericht is welke wilt bepalen wie waar mag wonen, en wie niet.
Nou wat mij betreft, mag ik emigreren :'(
het pseudoniem zelfst.naamw.Uitspraak: [psødo'nim, ps½ydo'nim] Verbuigingen: pseudoniem|en (meerv.) verzonnen naam die je gebruikt om je echte naam geheim te houden.
usericoon; Mata Hari, pseudoniem van Margaretha Geertruida (Griet) Zelle
pi_136894383
Anders generaliseer je even net zo hard als die 'woordvoerder'.
  woensdag 19 februari 2014 @ 15:45:08 #274
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_136894393
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 14:50 schreef Neuroscience het volgende:
wat een volk op die pagina :X
Verschrikkelijke mensen. :r

Gelukkig heb ik geen vriendjes die die pagina hebben geliked.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_136894687
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 15:40 schreef P.S._Eudoniem het volgende:

Nou wat mij betreft, mag ik emigreren :'(
Ja want in het buitenland zijn de mensen een stuk toleranter? Dat denk ik dus niet, hooguit in sommige Scandinavische landen.
٩๏̯͡๏)۶
pi_136896266
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 15:10 schreef Neuroscience het volgende:
Het zou een erg verkeerd signaal zijn als de buurtbewoners hun zin krijgen en L. weggaat. De boodschap is dan dat als je maar hard genoeg protesteert en dreigt je een pedo uit je buurt kan jagen. Lijkt me ook geen gewenste uitkomst.
Dit is Nederland he. Consensusdemocratie. Ze lullen gewoon net zo lang tot er een oplossing is waar iedereen zich in kan vinden.

Ik zie echt niet hoe die Benno nog in die flat kan blijven nu het hele land weet waar hij woont. B&W Leiden zal wel een mea culpa doen al dan niet samen met NRC. Die zelfbenoemde woordvoerder zal er op de een of andere manier ook wel een slaatje uitslaan voor zichzelf al was het alleen maar voor zijn eigen 5 minutes of fame als pedojager, lees: man die opkomt voor de zwakken in de samenleving.
En leefbaar Leiden heeft ook weer wat zieltjes gewonnen. Op naar de verkiezingen.
pi_136898624
Buurtbewoners zijn juist boos op de demonstranten; een buurman zegt: straks gooien ze bij mij de ruiten in, ik ben al telefonisch bedreigd , verkeerde huis
pi_136898880
Ik bedoel maar.
pi_136901179
NWS / [NWS FeedBack]
Klachten over de moderatie kunnen hier.

[ Bericht 32% gewijzigd door Specularium op 19-02-2014 19:13:00 ]
het pseudoniem zelfst.naamw.Uitspraak: [psødo'nim, ps½ydo'nim] Verbuigingen: pseudoniem|en (meerv.) verzonnen naam die je gebruikt om je echte naam geheim te houden.
usericoon; Mata Hari, pseudoniem van Margaretha Geertruida (Griet) Zelle
pi_136901254
^
Wat de neuk is jouw probleem?

:')
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
pi_136901321
ik zag dat staan... ben je overspannen?
pi_136901344
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:11 schreef Neuroscience het volgende:
^
Wat de neuk is jouw probleem?

:')
Een mod die mij de keel uithangt omdat hij altijd de gebruikers aanvalt. Loopt te strooien met opmerkingen, je generaliseert, het is niet zo, je begrijpt het niet.
Maar tegelijkertijd als mod zelf geen enkele inhoudelijke bijdrage levert aan de discussie in een topic.
En dat irriteert me mateloos. Maar dat is wel duidelijk nu, toch ;(
het pseudoniem zelfst.naamw.Uitspraak: [psødo'nim, ps½ydo'nim] Verbuigingen: pseudoniem|en (meerv.) verzonnen naam die je gebruikt om je echte naam geheim te houden.
usericoon; Mata Hari, pseudoniem van Margaretha Geertruida (Griet) Zelle
pi_136901399
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:14 schreef P.S._Eudoniem het volgende:

[..]

Een mod die mij de keel uithangt omdat hij altijd de gebruikers aanvalt. Loopt te strooien met opmerkingen, je generaliseert, het is niet zo, je begrijpt het niet.
Maar tegelijkertijd als mod zelf geen enkele inhoudelijke bijdrage levert aan de discussie in een topic.
En dat irriteert me mateloos. Maar dat is wel duidelijk nu, toch ;(
Zoals ik al zei, klachten in Feedback.

Hier ontopic graag.
pi_136901401
quote:
11s.gif Op woensdag 19 februari 2014 14:06 schreef OProg het volgende:

[..]

Dat ultimatium krijgt nu in ieder geval een staartje:

[..]

Wat een sukkel ben je dan ook :')..
pi_136901647
quote:
Ga lekker in de feedback janken en niet het topic verneuken..

[ Bericht 67% gewijzigd door Specularium op 19-02-2014 19:23:22 ]
pi_136901846
rachidfinge twitterde op woensdag 19-02-2014 om 19:25:50 De gemeente Leiden heeft een samenscholingsverbod ingesteld rond het huis van Benno L. "In het belang van de rust in de wijk" reageer retweet
pi_136902023
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:27 schreef Ajacied422 het volgende:
rachidfinge twitterde op woensdag 19-02-2014 om 19:25:50 De gemeente Leiden heeft een samenscholingsverbod ingesteld rond het huis van Benno L. "In het belang van de rust in de wijk" reageer retweet
Dat lijkt me verstandig. De mening van de protesterende buurtbewoners is onderhand wel overgekomen :D
Evolution is from the Devil
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
  woensdag 19 februari 2014 @ 19:57:21 #288
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_136903082


Gemiddeld IQ130 :D
  woensdag 19 februari 2014 @ 20:01:17 #289
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_136903288
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:57 schreef Immerdebestebob het volgende:
[ afbeelding ]

Gemiddeld IQ130 :D
In de BNN test zeker?
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
pi_136903402
Ik had toch constant 112 gebeld en de media ingeschakeld als ik de gehele dag zulke paupergasten voor mijn flat had staan. Ben je als medebewoner mooi klaar mee als je dagelijks alleij mensen voor je deur heb staan die er zelf niet eens wonen.
Kappers knippen met metaal in je haar en halen zo het goud van je hoofd.
  woensdag 19 februari 2014 @ 20:03:43 #291
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_136903408
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:32 schreef Neuroscience het volgende:

[..]

Dat lijkt me verstandig. De mening van de protesterende buurtbewoners is onderhand wel overgekomen :D
Aan de andere kant zou je nooit aan zulke dingen moeten willen toegeven.
pi_136903847
pi_136904591
Om 9 uur op ned2 een discussie programma over pedo's in de straat
  woensdag 19 februari 2014 @ 20:40:18 #294
104871 remlof
Europees federalist
pi_136905116
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:57 schreef Immerdebestebob het volgende:
[ afbeelding ]

Gemiddeld IQ130 :D
Ik vrees dat je het gezamelijke IQ bedoelt :')
pi_136906040
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 20:03 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Aan de andere kant zou je nooit aan zulke dingen moeten willen toegeven.
Nee, maar ja, je kunt er vanuit gaan dat Benno L. op deze manier geen rustig leven meer kan leven zolang hij hier woont. Dat kun je nu wellicht de kop in drukken m.b.v. de ME, maar op termijn wordt het bewaken van Benno L. een dure grap.

Wel fucking ironisch dat juist dit soort tokkies vaak moord en brand schreeuwen over de falende en veel te dure rechtsstaat, de recidive en de aandacht voor daders. Maar dat werk je op deze manier natuurlijk wel in de hand. :')_!
pi_136906168
Die knakker met zijn ultimatum staat i.i.g niet voor de deur daar, want die is in dat tv prog.
pi_136906384
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:57 schreef Immerdebestebob het volgende:
[ afbeelding ]

Gemiddeld IQ130 :D
Alle tokkies van Nederland hebben zich verzameld in Leiden.
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
pi_136906587
De Bond van Wetsovertreders heeft de rechtszaak geannuleerd

http://www.volkskrant.nl/(...)-L-van-de-baan.dhtml
  woensdag 19 februari 2014 @ 21:06:13 #299
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_136906648
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 19:57 schreef Immerdebestebob het volgende:
[ afbeelding ]

Gemiddeld IQ130 :D
die mensen _O-
pi_136907082
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2014 20:57 schreef arjan1112 het volgende:
Die knakker met zijn ultimatum staat i.i.g niet voor de deur daar, want die is in dat tv prog.
Ik zou toch denken dat die gasten nu wel genoeg aandacht hebben gehad.

Toch gek, ik ken helemaal niemand die die acties van die tokkies goedkeurt (die van die L. Ook niet trouwens) en als ik zo eens op de verschillende fora kijk geeft dat hetzelfde beeld. Maar zet ik de tv aan dan lijkt het of heel NL die tokkies steunt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')