FLF!!!!!quote:
Deed je ze zo vouwen dat er aan de onderkant niks uitkwam?quote:Op zondag 16 februari 2014 19:54 schreef essnhills het volgende:
Ik heb zelf wraps gemaakten nu waren ze helemaal goed
![]()
![]()
Ik kon ze goed vouwen enzo
oh shit dacht 1 minuut niet aan sex wat ben ik nouquote:Op zondag 16 februari 2014 19:42 schreef Etsu het volgende:
[..]
Mannen denken 24/7 aan seks, dus wat verwacht je?
Jaquote:Op zondag 16 februari 2014 19:55 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Deed je ze zo vouwen dat er aan de onderkant niks uitkwam?
Een mislukkelingquote:Op zondag 16 februari 2014 19:55 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
oh shit dacht 1 minuut niet aan sex wat ben ik nou
Seks* Mislukkingquote:Op zondag 16 februari 2014 19:55 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
oh shit dacht 1 minuut niet aan sex wat ben ik nou
WIj kopen ze gewoon kant en klaar. Hoef je alleen maar een minuutje op te warmen.quote:Op zondag 16 februari 2014 19:55 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja![]()
![]()
Zo'n pakketje maken
Van de week maakte ik voor het eerst zelf de wraps maar toen waren ze te hard zodat ik ze niet zo kon vouwen. Nu wel
Ja dat deed ik ook altijd. Maar ik vind het leuk om dingen zelf te makenquote:Op zondag 16 februari 2014 19:57 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
WIj kopen ze gewoon kant en klaar. Hoef je alleen maar een minuutje op te warmen.
Ik was het bestaan van RTL8 zelfs vergeten. Dit is helemaal de druppel voor mij. Ik kijk vanavond naar BBC2quote:Op zondag 16 februari 2014 20:11 schreef essnhills het volgende:
WTF![]()
Die reclameman van RTL8 spreekt Bones uit als Boones
quote:Op zondag 16 februari 2014 20:20 schreef FL_Freak het volgende:
Wat die rij instructeur zegt klopt ook eigenlijk wel.
Hoelang duurt 1 rijles?quote:Op zondag 16 februari 2014 20:19 schreef xcachet het volgende:
Mijn rij-instructeur doet moeilijk.Dat ik niet meer dan 2 uur les per week mag inplannen omdat er nog heel veel andere zijn die ook moeten lessen. Ik heb er nog 10. Ben niet van plan er nog 5 weken over te doen aangezien ik volgende week ook vakantie heb.
Tja... niet meer dan logisch dat hij zo kort dag niks speciaals kan inplannen natuurlijk. Al begrijp ik jouw frustratie ook wel.quote:Op zondag 16 februari 2014 20:19 schreef xcachet het volgende:
Mijn rij-instructeur doet moeilijk.Dat ik niet meer dan 2 uur les per week mag inplannen omdat er nog heel veel andere zijn die ook moeten lessen. Ik heb er nog 10. Ben niet van plan er nog 5 weken over te doen aangezien ik volgende week ook vakantie heb.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |