Als ik nu de redactie was zou ik Billy en Charlotte en Nicolien een voor een naar achteren roepen en wat beelden tonen van Andrea en van gisterenavond. Dan zien ze wat de streamers hebben gezien. Wellicht snappen ze dan beter wat er gezien wordt en dat het wel wat anders ligt.
Die Andrea is een kleptomane en blijkbaar heeft niemand dat door. Ze is zo gewiekst erin dat niemand het ziet/merkt.
Vreselijk eigenlijk.
Zo zie je hoe het dus ook op de werkvloer gebeurt. Daar verdwijnen ook altijd dingen en niemand kan geloven dat het een van hen is. Er wordt dan altijd gedacht aan de ' schoonmaker' of bezoekers.
Maar helaas zijn er dus altijd mensen die zonder enig moreel besef gewoon alles jatten wat los en vast zit incl. van de mensen met wie ze werken en in het geval van Andrea de mensen van wie ze zegt te houden.
Niets van dit alles is een wezensvreemde ontmoeting tussen een jij en een ik, zodat we nooit of te nimmer zullen weten wie die jij is en wie die ik.