Bespaart ruimte in je keukenkastje en het is leuk om te doenquote:Op zondag 16 maart 2014 16:32 schreef Uccie het volgende:
[..]
Dat heb ik nog nooit durven uitproberen. Toch eens doen.
Oh en dippen met donkere sojasaus is ook lekker.
Ik ga van de week naar de toko en het uitproberen, bedankt!quote:Op zondag 16 maart 2014 16:40 schreef edcetera het volgende:
[..]
Bespaart ruimte in je keukenkastje en het is leuk om te doen
Heerlijkquote:
quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:52 schreef Piet__Piraat het volgende:
De el cheapo worstenbroodjes van de Lidl
[ afbeelding ]
Tijdens mijn zwangerschap at ik mij kwijt aan appels.quote:Op woensdag 12 maart 2014 09:51 schreef LaLouchi het volgende:
Sinds ik zwanger ben een sneetje wit tijgerbrood met oude kaas en appelstroop...
Heb je zeekraal ook al eens geprobeerd?quote:
Lijkt mij iig 10x lekkerder dan van dat snotterige zeewier wat je altijd bij sushi krijgtquote:Op donderdag 20 maart 2014 15:55 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Heb je zeekraal ook al eens geprobeerd?
Geen idee, ik krijg regelmatig eten voorgeschoten die niet te definiëren zijn. Ik heb wel paar keer gegeten wat op zeekraal leek, maar kon ook gewoon kouseband geweest zijnquote:Op donderdag 20 maart 2014 15:55 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Heb je zeekraal ook al eens geprobeerd?
Waar koopt men zeekralen?quote:Op donderdag 20 maart 2014 15:57 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Lijkt mij iig 10x lekkerder dan van dat snotterige zeewier wat je altijd bij sushi krijgt
Dat heb ik met Verse Jus D'Orange, een liter per dag is niksquote:Op donderdag 20 maart 2014 10:05 schreef Deeltjesversneller het volgende:
ik kan niet stoppen met melk drinken. probeer al een tijdje te minderen, maar het lukt gewoon nietsteeds weer die cravings.
Zeekraal zie je nogal eens bij de visboer, zeer goede groentespecialisten en de Hanos.quote:Op donderdag 20 maart 2014 15:58 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Geen idee, ik krijg regelmatig eten voorgeschoten die niet te definiëren zijn. Ik heb wel paar keer gegeten wat op zeekraal leek, maar kon ook gewoon kouseband geweest zijn
[..]
Waar koopt men zeekralen?
Hoe staat je gebit ervoor?quote:Op donderdag 20 maart 2014 16:01 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dat heb ik met Verse Jus D'Orange, een liter per dag is niks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |