Netjes!quote:Op maandag 17 februari 2014 10:42 schreef Sarasi het volgende:
Yay! De uitnodiging om te solliciteren bij Honours is binnen.
Haha, heb je het nodig? Ik kruip zo maar eens mijn nest uit, brakke nacht gehad, drama weer.quote:Op maandag 17 februari 2014 10:46 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Netjes!
Over dingen die binnen zijn gesproken, van salaris is nog niks te bekennen
Goh, het mijne was er vrijdag alquote:Op maandag 17 februari 2014 10:46 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Netjes!
Over dingen die binnen zijn gesproken, van salaris is nog niks te bekennen
Mwoah, heb nog iets van 40 euro op m'n rekening en ik hoef er niks van te kopen, maar geld is altijd leukquote:Op maandag 17 februari 2014 10:48 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Haha, heb je het nodig? Ik kruip zo maar eens mijn nest uit, brakke nacht gehad, drama weer.Nu lekker lang douchen, havermout, en college.
Sollicitatie gesprek stelt niks voor hoorquote:Op maandag 17 februari 2014 10:42 schreef Sarasi het volgende:
Yay! De uitnodiging om te solliciteren bij Honours is binnen.
I know.quote:Op maandag 17 februari 2014 11:40 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Sollicitatie gesprek stelt niks voor hoorWeet je al welke track je gaat doen?
Vrouwelijk?quote:Op maandag 17 februari 2014 12:46 schreef Kiprollade het volgende:
En we zijn weer onderweg naar huis vanuit Meerkerk. Net nog even gezelschap van een collega meegenomen, want alleen naar de bus lopen is saai.
Nog Ford Transit met imperiaal zien staanquote:Op maandag 17 februari 2014 12:46 schreef Kiprollade het volgende:
En we zijn weer onderweg naar huis vanuit Meerkerk. Net nog even gezelschap van een collega meegenomen, want alleen naar de bus lopen is saai.
Nee, anders had ik het wel vermeld om jullie jaloers te makenquote:
Ik moest mijn auto bij dat depot van een andere LM inleveren. Ben dus alleen bij dat spiegelgebouw aan de snelweg gekomen om een collega op te pikken en zo vanaf mijn afleveradres samen te lopenquote:Op maandag 17 februari 2014 12:50 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Nog Ford Transit met imperiaal zien staan? Daarmee ben ik gekomen, kilometerteller kapot, snelheidsmeter ook, en iets van 6 lampjes die branden dat er nog meer kapot was
Nee joh marketing. Aan de andere kant, ik ben net begonnen aan een minor Prestatiepsychologie. Bevalt prima.quote:Op maandag 17 februari 2014 13:18 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Luister niet naar joppie en ga voor economie
Marketing lijkt me dus echt niks.quote:Op maandag 17 februari 2014 13:22 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Nee joh marketing. Aan de andere kant, ik ben net begonnen aan een minor Prestatiepsychologie. Bevalt prima.
Ik werk daar, alleen mijn sollicitatie is alweer 3 jaar terug en de procedure daarvan is veranderd. Kennis van het Nederlandse snelwegnet is belangrijk, vooral in de randstad. Volgens mij moet je tegenwoordig een route rijden bij de rijtest welke je van tevoren krijgt opgestuurd. Rij netjes, niet te traag en vooral comfortabel, dan is het zo gepiept.quote:Op maandag 17 februari 2014 11:53 schreef Zuccitura het volgende:
Morgen een sollicitatie bij Zapp/Cratos. Iemand hier ervaring mee?
In hoeverre is het over het algemeen nodig om kennis te hebben van het wegennet?
Jup. HBO in de pocket. Nu beetje hangend tussen studeren en baan zoeken.quote:
Hier ookquote:Op maandag 17 februari 2014 13:55 schreef Kevindinhinho het volgende:
Krijg zojuist de jaaropgave in de inbox. Tenminste, een mail zonder bijlage.. Gaat weer goed daar!
Breukelen is dan al dicht toch? Zou ff bellen.quote:Op maandag 17 februari 2014 14:21 schreef Amoeba het volgende:
Tussen half 6 en 6 in Breukelen terwijl ik er om 4 uur had moeten zijn. Zo rol ik.
Tevens over 10 min op Groningen HS.
Ik snap het van hun kant wel, maar aan de andere kant is het ook ten nadele aan hun zelf gezien de OV kosten. Wel balen voor jou natuurlijkquote:Op maandag 17 februari 2014 15:20 schreef mothergoose het volgende:
godverdomme. ze zouden me opnieuw aannemen, krijg ik een mailtje dat ze me toch maar niet aannemen omdat ik geen OV kaart heb. blijkbaar vergeten ze dan dat ik heel afgelopen jaar alleen met een kortingskaart heb gewerkt, en dat ik een stuk of 6 voorkeurklanten heb die altijd samen uit-thuis doen..
Lachen, die TT lekker de bochten in sodemieterenquote:Op maandag 17 februari 2014 15:24 schreef zazzel het volgende:
Whoop morgen Audi TT Den Haag - Breda 1.8 TFSI Coupe
En Ibiza Breda - Meerkerk
Ben benieuwd hoe hij rijdt.. Maar hou me wel in dit keer. Vorige keer dat ik een snelle audi had, had ik gelijk ¤290,- boete aan m'n broek hangen. En kon ik bijna dag zeggen tegen EWquote:Op maandag 17 februari 2014 15:41 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Ik snap het van hun kant wel, maar aan de andere kant is het ook ten nadele aan hun zelf gezien de OV kosten. Wel balen voor jou natuurlijk
[..]
Lachen, die TT lekker de bochten in sodemieteren
Hoe laat ben je in Meerkerk? Ik rond een uur of 10:30 snelweglocatiequote:Op maandag 17 februari 2014 16:34 schreef Schaafkaas het volgende:
Morgen Delfzijl - Meerkerk in een 308. Dat wordt voor het eerst dat ik vanuit Groningen naar het noorden moet reizen.
Ik moet er voor 12:00 zijn, bij A. Is dat de feestlocatie?quote:Op maandag 17 februari 2014 16:34 schreef zazzel het volgende:
[..]
Hoe laat ben je in Meerkerk? Ik rond een uur of 14:00 snelweglocatie
Story time, hoeveel te hard en waar?quote:Op maandag 17 februari 2014 16:33 schreef zazzel het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe hij rijdt.. Maar hou me wel in dit keer. Vorige keer dat ik een snelle audi had, had ik gelijk ¤290,- boete aan m'n broek hangen. En kon ik bijna dag zeggen tegen EW
Had vandaag ook een 308, en ook in Meerkerk moeten brengen. Was een ding uit 2009, wat een grafbak. Dat ding ging uit zichzelf al 1500 toeren maken en de versnellingspook kon ik rondjes mee draaienquote:Op maandag 17 februari 2014 16:34 schreef Schaafkaas het volgende:
Morgen Delfzijl - Meerkerk in een 308. Dat wordt voor het eerst dat ik vanuit Groningen richting het noorden moet reizen.
Sommige mensen kennen echt 0,0 schaamtegevoelquote:Op maandag 17 februari 2014 16:48 schreef DrSnuggle het volgende:
Wat is dat voor een arme clown op de EW FB.
EW zoekt een PC voor een spoedrit, gaat hij het op Facebook hebben over dat zijn salaris nog niet is gestort en dat hij financiele "deadlines" heeft,
Hij had dat al bij een eerdere spoedrit vandaag gevraagd en ook al antwoord gekregen.
Wacht het gewoon af of bel EW even ipv op facebook aankondigen dat je geen geld hebt en een paar keer vraagt wanneer je geld krijgt.
Sommige mensen snappen gewoon niet dat als EW het geld overmaakt, het niet binnen 3 tellen op je rekening verschijnt... Heb eerlijk gezegd een hekel aan ongeduldige mensen (al ben ik er zelf ook 1, maar ik laat het vrijwel nooit merkenquote:Op maandag 17 februari 2014 16:48 schreef DrSnuggle het volgende:
Wat is dat voor een arme clown op de EW FB.
EW zoekt een PC voor een spoedrit, gaat hij het op Facebook hebben over dat zijn salaris nog niet is gestort en dat hij financiele "deadlines" heeft,
Hij had dat al bij een eerdere spoedrit vandaag gevraagd en ook al antwoord gekregen.
Wacht het gewoon af of bel EW even ipv op facebook aankondigen dat je geen geld hebt en een paar keer vraagt wanneer je geld krijgt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |