Ik snap overigens niet veel van de war win ranking. Onze average opponent networth is 101% we hebben nu 2/2. Degene boven ons in de ranking is 1/2 met 102% average opponent networth. Ik zag iemand hoger in de lijst met 85% opponent networth

Ik volg het niet helemaal, maar ik heb het idee dat het loopjongetje van ABS (Bishop) de formule nogal gunstig heeft gemaakt voor de fast explorers en dus top 10 van de server. Met andere woorden. Als ze drie keer een war winnen moeten wij daar 5 of 6 war wins tegenover zetten, omdat we 21 provs hebben en rond plaats 100 in grootte bivakkeren?
Na jah, we gaan gewoon vrolijk verder. Ben blij dat we nu wel redelijk snel wars vinden met onze iets minder aggressieve set up.