Ik eet rettich!quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Goed he?
En bijna niemand eet het
De tijd vliegt, dit is alweer topic #42...quote:Op donderdag 13 februari 2014 06:18 schreef Pietverdriet het volgende:
[...]
Hier verder dus, deel 39 alweer van dit topic, waar ijdele ijsbeer piet culinaire vragen beantwoordt, maar waar ook anderen welkom zijn raad te geven.
[...]
Het antwoord op het leven, het universum en alles..quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:24 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
De tijd vliegt, dit is alweer topic #42...
Koken in boter, fond en wat witte wijn?quote:Heb je een verrassende, niet-alledaagse suggestie wat ik met een kilo winterwortelen kan doen? (met tot doel dit met 2 volw + 3 kind op te eten?)
Na, volgens mij is kimchi een zuur"kool" van chineese kool, rettich, radijs, chilli, gember en knoflook, met soya en vissaus?quote:Op donderdag 13 februari 2014 17:30 schreef sirdanilot het volgende:
Kimchi is gelukkig makkelijker dan zuurkool, of tenminste, makkelijker dan de zuurkoolrecepten die ik heb gelezen, dat je kool met laagjes zout moet inleggen en dan een doek en die doek steeds verwijderen en wassen en zo. Er zal vast een makkelijkere manier zijn, maar ik ben er niet aan begonnen.
Wat..quote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:11 schreef Molo het volgende:
Als je rettich al een aantal dagen met een stuk eraf gesneden hebt liggen wordt 'ie beetje slappig en doet het me overigens wel een beetje aan een penis van een lijk denken qua gevoel![]()
Dude..quote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:11 schreef Molo het volgende:
Als je rettich al een aantal dagen met een stuk eraf gesneden hebt liggen wordt 'ie beetje slappig en doet het me overigens wel een beetje aan een penis van een lijk denken qua gevoel![]()
Het verontrustende hier is dat je schijnt te weten hoe de penis van een lijk aanvoelt... Niet echt een [CUL] gerelateerd onderwerp...quote:
Tenzij je 'm op zou willen eten toch?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 10:34 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
Het verontrustende hier is dat je schijnt te weten hoe de penis van een lijk aanvoelt... Niet echt een [CUL] gerelateerd onderwerp...
1. Schil de peren, maar laat ze heelquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:12 schreef pl4kkie het volgende:
Ik heb 2 kilo stoofperen thuis liggen. Kan iemand in leken taal uitleggen hoe ik die het beste kan stoven ?
quote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:11 schreef Molo het volgende:
Als je rettich al een aantal dagen met een stuk eraf gesneden hebt liggen wordt 'ie beetje slappig en doet het me overigens wel een beetje aan een penis van een lijk denken qua gevoel![]()
Thanks. We hebben alleen geen stokje kaneel. Wel poeder. Is dat ook mogelijk?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
1. Schil de peren, maar laat ze heel
2. Laat het steeltje er aan, maar het roosje verwijder je
3. Spoel ze af
4. Doe ze in een grote pan
5. Doe hier een fles goedkope rode wijn bij
6. Doe er een stokje kaneel bij
7. Doe hier een pond suiker bij
8. Breng aan de kook en zet het vuur laag
9. Doe een deksel op de pan
10. Laat ca 2 uur heel zachtjes pruttelen, hou vloeistof niveau in de gaten dat het niet droog kookt
Af laten koelen, genieten
Ja, maar minder lekker, gebruik slechts een theelepeltje, bij poeder zit er snel teveel in.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:29 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Thanks. We hebben alleen geen stokje kaneel. Wel poeder. Is dat ook mogelijk?
We hebben ook geen rode wijn, wel gluhwein Dus ik ga m'n vraag aanpassenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:32 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ja, maar minder lekker, gebruik slechts een theelepeltje, bij poeder zit er snel teveel in.
Kaneelpoeder weglaten, minder suiker gebruiken, gluhwein is al gekruid en gezoetquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:50 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
We hebben ook geen rode wijn, wel gluhwein Dus ik ga m'n vraag aanpassen
Hoe maak ik lekkere stoofperen met gluhwein en kaneelpoeder.
Er staan zoveel verschillende recepten online dat ik door de bomen het bos niet meer zie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |