Video van je squat? Uniek dat je squat hoger is dan de deadlift.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:52 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Squat 95KG
Deadlift 90KG
BP 70KG
BOR 50KG
OHP 45KG
Onderarmen gaan flink naar de klote tijdens DL, maar ik heb in het begin minder ge deadlift omdat m'n techniek nog niet goed was, vandaar dat de squat hoger is, zal binnenkort ff filmpje makenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 10:43 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Video van je squat? Uniek dat je squat hoger is dan de deadlift.Grip strength probleem?
kan best. Mijn bench is 85, mijn deadlift 110quote:Op zaterdag 15 februari 2014 12:20 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Mijn dl is bijna het dubbele toz van mijn bench
Dan heb je wel heel weinig DL gedaan, dat verschil is heel snel recht te trekken. Daarnaast; je BOR is 10 kg gezakt t.o.v. een tijd geleden. Toen was 'ie 60kg, je zou toen ook een filmpje laten zien. Remember?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 11:38 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Onderarmen gaan flink naar de klote tijdens DL, maar ik heb in het begin minder ge deadlift omdat m'n techniek nog niet goed was, vandaar dat de squat hoger is, zal binnenkort ff filmpje maken
Heb ik toen gedaan, bleek geen goede BOR te zijn, op 90 graden is die een stuk zwaarderquote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:22 schreef H1N1 het volgende:
[..]
Dan heb je wel heel weinig DL gedaan, dat verschil is heel snel recht te trekken. Daarnaast; je BOR is 10 kg gezakt t.o.v. een tijd geleden. Toen was 'ie 60kg, je zou toen ook een filmpje laten zien. Remember?
Ach, 99% van de bodybuilders doen geen 'goede' BOR. Is maar net waar je op wilt focussen. Meeste gebruiken inderdaad niet gewillig hun rug. Idem dito met T-Bar rows.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:24 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Heb ik toen gedaan, bleek geen goede BOR te zijn, op 90 graden is die een stuk zwaarder
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 04:43 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Die arch, kom op man.
https://www.facebook.com/(...)14663&type=2&theater
Er is natuurlijk niks mis mee, want het werkt en het is ROM verkleinend, maar ik vind het wel iets te. Vraag me ook af of er leg drive aanwezig is.quote:
Als die gast dit vaker doet , dan gaat zijn gehele lijf krom staan.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:23 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Er is natuurlijk niks mis mee, want het werkt en het is ROM verkleinend, maar ik vind het wel iets te. Vraag me ook af of er leg drive aanwezig is.
lol jij weet echt niet waar je over praatquote:Op vrijdag 14 februari 2014 21:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Die vent links ziet er alles behalve goed uit in mijn ogen.
Lijkt meer alsof zijn spieren in de weg zitten dan dat hij er echt voordeel mee heeft.
Uhmm, dat weet ik?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:51 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
lol jij weet echt niet waar je over praat
dat is Eric Spoto wereldrecordhouder RAW bench vrind en die leeft voor zijn sport
jij zegt dit:quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:52 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uhmm, dat weet ik?
En in hoeverre weet ik dan niet waarover ik praat?
Ahja, maar ik had het meer over het algemeen.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:53 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
jij zegt dit:
"Lijkt meer alsof zijn spieren in de weg zitten dan dat hij er echt voordeel mee heeft."
daarop basseer ik dat je niet waarover je praat. die gast traint al decennia voor de bench
achja hij zal vast niet zo behendig zijn als een freerunner of turner neequote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:54 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ahja, maar ik had het meer over het algemeen.
Maar qua bodybuilding en bench ziet hij er zeer indrukwekkend uit idd.
1: Verre van denk ik.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:55 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
achja hij zal vast niet zo behendig zijn als een freerunner of turner nee
maar hij is daarnaast ook nog een zeer goede professionele handdrukker.
dit is geen naturel lifter nee haha, die zit tot de rand vol hahaquote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
1: Verre van denk ik.![]()
2: Dat geloof ik direct, maar hij zal ook wel heel veel in zichzelf gespoten hebben denk ik.
In hoeverre is je kracht dan nog "echt"?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:57 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
dit is geen naturel lifter nee haha, die zit tot de rand vol haha
sommige mensen kunnen van nature al heel sterk worden zonder hulpmiddelen .. ligt een beetje aan het CNS/bouw maar ook voeding en training.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:58 schreef theunderdog het volgende:
[..]
In hoeverre is je kracht dan nog "echt"?
Want ik heb ook wel eens gehoord dat je kracht door zulke hulpmiddelen niet heel veel beter worden.
+ je krijgt een klein pikkie...
Ah, duidelijk.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:01 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
sommige mensen kunnen van nature al heel sterk worden zonder hulpmiddelen .. ligt een beetje aan het CNS/bouw maar ook voeding en training.
Als ze dan ooit een max bereiken of ze willen elite gaan .. dan kan test e.d. je helpen om net wat verder te gaan ja.
Er zit een verschil in tested en untested records .. maar deze zijn niet enorm groot .. dus het is veel eigen kracht.
Klein pikkie is een fabel haha. Je ballen kunnen krimpen maar met goede PCT komt dit niet tot weinig voor. Daarnaast zijn er nog zoveel andere middelen die men gebruikt zoals bijv hgh.
was dat maar waar, ik ben nu rond de 108 kg vet rond de 15%, maar ik focus meer op kracht dan uiterlijk.. maar daar is de afstand tussen zulke pro's als spoto en mij nog groter hahahaquote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ah, duidelijk.![]()
Maarruhh, kom jij al een beetje in de buurt van zijn spieren?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar fucking hell die lumbar blessure is echt zwaar kut, ik zit nu al 2 week te wachten tot die herstelt is maar is nog steeds heel erg stijf en shit. Ben nu veel aan het stretchen .. maar mijn hele trainingschema is echt zwaar in de war nu
Als na t weekend nog niet hersteld is ga ik smolov jr. bench draaien 3 weken.
[ Bericht 3% gewijzigd door dreamerbulk op 15-02-2014 16:15:55 ]Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:06 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
was dat maar waar, ik ben nu rond de 108 kg vet rond de 15%, maar ik focus meer op kracht dan uiterlijk.. maar daar is de afstand tussen zulke pro's als spoto en mij nog groter hahaha
squat 200, deadlift 265, zou gaan pr'en maar rechter lumbar verrekt.. en dat is hardnekkiger dan ik dacht. bench 142,5Sjezus die armen van je !SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |