Wilde ik doen maar FOK! is kk aan het worden. Lukt dus nietquote:Op zondag 9 februari 2014 14:37 schreef Sauslepel het volgende:
[..]
Haal die w wegDit kan mijn OCD niet handelen
Zijn v'squote:Op zondag 9 februari 2014 14:37 schreef Sauslepel het volgende:
[..]
Haal die w wegDit kan mijn OCD niet handelen
Leg jij ze niet aan de ketting thuis? Prutser, dan vraag je er ook om!quote:Op zondag 9 februari 2014 14:30 schreef Hsgbomber het volgende:
Ik zat gisteren met mijn vriendin (nu dus ex...) TV te kijken. Samen naar een goeie film, via Airplay (Apple Airplay voor de mensen die niet weten wat dat is).
Enfin, ik moest naar het toilet. En begon daar met een ander chickie te chatten. Het begon al snel een wat heter gesprek te worden. En binnen een paar minuten stuurde ze me selfies, zonder kleding.
Helaas was ik vergeten dat mijn Airplay gekoppeld staat aan mijn telefoon. Toen ik terug kwam, was mijn vriendin weg. Inclusief haar spullen.
Ik had dus heel het gesprek gestreamed naar de TV. En zij zat nog op de bank.
Vraag maar aan de mods of ik HSG-BOMBER ben.quote:Op zondag 9 februari 2014 14:39 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Beter verzin je een eigen username. Dit komt nog niet eens in de buurt van de kwaliteit van HSG-BOMBER
Die weten dat niet, droplul.quote:Op zondag 9 februari 2014 14:40 schreef Hsgbomber het volgende:
[..]
Vraag maar aan de mods of ik HSG-BOMBER ben.
Mods kunnen dat niet zien.quote:Op zondag 9 februari 2014 14:40 schreef Hsgbomber het volgende:
[..]
Vraag maar aan de mods of ik HSG-BOMBER ben.
Wachtwoord/e-mailadres is gereset. Kan niet meer inloggen.quote:Op zondag 9 februari 2014 14:41 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Log gewoon op HSG-BOMBER in. Zo te zien heeft ie geen ban.
Uhuhquote:Op zondag 9 februari 2014 14:42 schreef Hsgbomber het volgende:
[..]
Wachtwoord/e-mailadres is gereset. Kan niet meer inloggen.
quote:Op zondag 9 februari 2014 14:32 schreef zovty het volgende:
Dus die jaloerse snol is uit zichzelf vertrokken zonder drama en de volgende staat al klaar.
Ik zie de klacht niet eigenlijk.
wtf manquote:Op zondag 9 februari 2014 14:37 schreef Tropanzia het volgende:
Gaan poepen wanneer je vriendin bij je is![]()
Dan moet je het gewoon ophouden, man.
Poep ophouden en een bezoek aan mijn vriendin staan synoniem aan elkaar.quote:
Wtf is dat nou weerquote:Op zondag 9 februari 2014 14:53 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Poep ophouden en een bezoek aan mijn vriendin staan synoniem aan elkaar.
Mijn vriendin poept ook nooit.
Ergens in je achterhoofd weet je het inderdaad. Maar als zo'n wetenschap te dicht aan de oppervlakte komt moeten leeuweriken huilen en barsten porseleinglaasjes.quote:Op zondag 9 februari 2014 14:56 schreef adnapekkid het volgende:
[..]
Wtf is dat nou weerals je moet schijten ga je toch schijten
je weet toch dat iedereen schijt
Wow... jij gaat ook van de hak op de tak he.quote:Op zondag 9 februari 2014 14:30 schreef Hsgbomber het volgende:
Enfin, ik moest naar het toilet. En begon daar met een ander chickie te chatten. Het begon al snel een wat heter gesprek te worden. En binnen een paar minuten stuurde ze me selfies, zonder kleding. Helaas was ik vergeten dat mijn Airplay gekoppeld staat aan mijn telefoon. Toen ik terug kwam, was mijn vriendin weg. Inclusief haar spullen.
Is voor jou vrij lastig aangezien je moeder je vriendin isquote:Op zondag 9 februari 2014 14:37 schreef Tropanzia het volgende:
Gaan poepen wanneer je vriendin bij je is![]()
Dan moet je het gewoon ophouden, man.
Ik ga je niks uitleggen, je noemde me een sukkel.quote:Op zondag 9 februari 2014 15:15 schreef Hsgbomber het volgende:
[..]
Ik ook niet, ben benieuwd naar zijn uitleg.
Sorryquote:Op zondag 9 februari 2014 15:20 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Ik ga je niks uitleggen, je noemde me een sukkel.
jij ook?quote:Op zondag 9 februari 2014 15:17 schreef HaywoodJablome het volgende:
Had je wel tegen die chick waar je mee zat te chatten gezegd dat je op de plee zat? Sommigen kicken daar echt op namelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |