Wat mij betreft niet direct heel veel, maar Bill Callahan > McMorrow, dus dit is niet het goede concert dat is uitverkochtquote:Op donderdag 6 februari 2014 18:21 schreef Vatta het volgende:
[..]
Wat is er mis met James Vincent MCMorrow?
Als die term zelfs hier wordt gebruikt is ie algemeen geaccepteerd op heel FOK!quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:15 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
How Soon Is Now? is een beetje de Day In A Life van The Smiths: iedereen kan zich er - denk ik - wel in vinden als 'ie als hoogste eindigt. Zelfs Mevrouw van Zetten uit Tiel.
Ok kan me wel in die kritiek vinden behalve dat ik het wel goede muziek vind. Beetje off-topic maar ik wil graag dat nieuwe album van hem binnen halen maar kan hem nergens vinden, ja op spotify maar wil hem ff op me speler knallen. Iemand die hulp kan bieden?quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:26 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
McMorrow vind ik echt veel te veel leentjebuur spelen bij Bon Iver en nu ook James Blake. Daarbij vind ik zijn songwriting vrij zouteloos. Heb 'm een paar jaar geleden in Paradiso gezien en het deed me toen ontzettend weinig allemaal. Gaat ook meer om Callahan in deze, trouwens.
quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:33 schreef Vatta het volgende:
[..]
Ok kan me wel in die kritiek vinden behalve dat ik het wel goede muziek vind. Beetje off-topic maar ik wil graag dat nieuwe album van hem binnen halen maar kan hem nergens vinden, ja op spotify maar wil hem ff op me speler knallen. Iemand die hulp kan bieden?
Mag ik dat zeggen? Ja, dat mag ik zeggen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als die term zelfs hier wordt gebruikt is ie algemeen geaccepteerd op heel FOK!
Ik vind the Smiths helemaal niks, dus ik accepteer dat nietquote:Op donderdag 6 februari 2014 18:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als die term zelfs hier wordt gebruikt is ie algemeen geaccepteerd op heel FOK!
Wel de waarheid ja.
The Smiths, die kent U niet.quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:35 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Mag ik dat zeggen? Ja, dat mag ik zeggen.
Dat is een ontzettend sympathiek bandje dat wel 's op gitaren speelt. En dat kunnen zij ook nog eens héél érg goed. Het is echter niet alleen een triomftocht, nee, dat is soms ook ontzettend afzien. Want ook dat is muziek, en ook DAT is topsport. Voor nu, groet ik de plaatselijke boucher, en begeleiden de zoete tonen van Dalida ons naar de azuurblauwe horizon, alwaar die Engelse heren zich verstoppen achter hun tranendal. Chin chin.quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
The Smiths, die kent U niet.
Om in Mart-sferen te blijven bij het complimenteren van je imitatie: Chapeau!quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:50 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Dat is een ontzettend sympathiek bandje dat wel 's op gitaren speelt. En dat kunnen zij ook nog eens héél érg goed. Het is echter niet alleen een triomftocht, nee, dat is soms ook ontzettend afzien. Want ook dat is muziek, en ook DAT is topsport. Voor nu, groet ik de plaatselijke boucher, en begeleiden de zoete tonen van Dalida ons naar de azuurblauwe horizon, alwaar die Engelse heren zich verstoppen achter hun tranendal. Chin chin.
Zal ik eens proberen, zoek een beetje dingen zoals Uncle Acid en Heavy Rocks van Boris. Lekker riffen met beetje psychedelisch stoner/doom-achtige sound.quote:Op woensdag 5 februari 2014 20:05 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Als je Stoner Rock van vorig jaar wilt proberen zou ik zeker Long Island - Endless Boogie checken is mijn favoriete rockplaat van het afgelopen jaar.
Senk joequote:Op donderdag 6 februari 2014 18:50 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Dat is een ontzettend sympathiek bandje dat wel 's op gitaren speelt. En dat kunnen zij ook nog eens héél érg goed. Het is echter niet alleen een triomftocht, nee, dat is soms ook ontzettend afzien. Want ook dat is muziek, en ook DAT is topsport. Voor nu, groet ik de plaatselijke boucher, en begeleiden de zoete tonen van Dalida ons naar de azuurblauwe horizon, alwaar die Engelse heren zich verstoppen achter hun tranendal. Chin chin.
Pfoe ik heb werkelijk geen idee als ik eerlijk ben. Lijkt me tijd voor een nieuwe Roots plaat. Zal even mijn vaste sites afgaan, momentje.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:03 schreef Norrage het volgende:
Ik had het ook in het hiphop topic gevraagd, maar Kerfty (en anderen): Wat zijn dé hiphop albums waar we op zitten te wachten dit jaar?
Ja, best een goed album. Niet zo bekend.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:31 schreef Norrage het volgende:
Wat is dit vet zeg
Kende dat hele album van Beck nog niet. Genialiteit ten top
ehm niks natuurlijk...quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:03 schreef Norrage het volgende:
Wat zijn dé hiphop albums waar we op zitten te wachten dit jaar?
Een van de grootste redenen dat ik niet meer zo in de Hip-Hop scene actief ben. Krijg enorme jeuk van zijn hype, gaat alleen maar over hem op de sites waar ik altijd kom, als het nou ook echt memorabele muziek was....quote:
quote:Op donderdag 6 februari 2014 22:51 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Een van de grootste redenen dat ik niet meer zo in de Hip-Hop scene actief ben. Krijg enorme jeuk van zijn hype, gaat alleen maar over hem op de sites waar ik altijd kom, als het nou ook echt memorabele muziek was....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Now which way do we go?" - Dorothy Gale
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |