Van Eindhoven naar Rotterdam is bijna 1,5 uur rijden...had hij ook niet gered...quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:35 schreef caspervc het volgende:
Dan pak je toch een taxi... Ga ik geen vakantie voor riskeren. Beetje investering voor zeg ¤100 voor de taxi en je was
- en geen 400 maar 100¤ armer
- en op vakantie geweest
Lees topic eens door. Ik was opgesloten in trein voor een dikke 2 uur. ( Van kwart over 9 tot half 12). Niemand mocht uit trein wegens sporenonderzoek.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:35 schreef caspervc het volgende:
Dan pak je toch een taxi... Ga ik geen vakantie voor riskeren. Beetje investering voor zeg ¤100 voor de taxi en je was
- en geen 400 maar 100¤ armer
- en op vakantie geweest
2:quote:Op donderdag 6 februari 2014 14:57 schreef StretchingKoala het volgende:
1, weer een reden om nooit met de trein te gaan
2, weer een reden om nooit in Limburg te gaan wonen
1) Hij ging niet via Schipholquote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:37 schreef _The_General_ het volgende:
Vanuit Limburg heb je genoeg keuze aan vliegvelden en heb je Schiphol vaak niet nodig!
Een uurtje rijden:
Ik had geboekt bij flywise.nl, en die boden alleen Rotterdam airport aan. Achteraf praten is makkelijk.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:37 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
2:
Vanuit Limburg heb je genoeg keuze aan vliegvelden en heb je Schiphol vaak niet nodig!
Een uurtje rijden:
Maastricht Aachen Airport
Antwerpen
Luik
Keulen
Eindhoven
Düsseldorf
Brussel
Charleroi
Weeze
juist, al die betweters hier.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:39 schreef starla het volgende:
[..]
1) Hij ging niet via Schiphol
2) Hij ging met OV
Dus de relevantie van deze post ontgaat mij volledig.
Met doet in dit topic alsof Limburg zo slecht te bereiken is, dat is dus niet zo!quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:39 schreef starla het volgende:
[..]
1) Hij ging niet via Schiphol
2) Hij ging met OV
Dus de relevantie van deze post ontgaat mij volledig.
Maar als je boekt ergens en die bieden je geen keuze, dan is dat ook zo.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:40 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Met doet in dit topic alsof Limburg zo slecht te bereiken is, dat is dus niet zo!
Klopt.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:40 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Met doet in dit topic alsof Limburg zo slecht te bereiken is, dat is dus niet zo!
Point taken!quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:41 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Maar als je boekt ergens en die bieden je geen keuze, dan is dat ook zo.
Heb de NS al getweet, keep you updated.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:42 schreef _The_General_ het volgende:
http://www.rover.nl/actue(...)door-treinvertraging
Geschillencommissie openbaar vervoer is een optie!
Ik weet niet of ie al langs is geweest, maar de ns kan je gewoon de dikke vinger geven.quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:34 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
ga ik ook doen. Hou jullie op de hoogte.
En een bedrijf als de ns gaat echt niet betalen om hun reputatie te beschermen, die hebben ze toch al niet. Ik ben het wel eens met de rest trouwens. Voor 70-100 euro had je diezelfde dag of de dag daarna alsnog in praag gezeten met een alternatieve vlucht.quote:BW 8:108 : De vervoerder is niet aansprakelijk voor schade die is veroorzaakt door vertraging, door welke oorzaak dan ook vóór, tijdens of na het vervoer opgetreden, dan wel is veroorzaakt door welke afwijking van de dienstregeling dan ook.
Heb ik nagekeken. Was 190 euro per persoon retourtje Praag, dus nog eens 400 euro voor 2 personen.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:50 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik weet niet of ie al langs is geweest, maar de ns kan je gewoon de dikke vinger geven.
[..]
En een bedrijf als de ns gaat echt niet betalen om hun reputatie te beschermen, die hebben ze toch al niet. Ik ben het wel eens met de rest trouwens. Voor 70-100 euro had je diezelfde dag of de dag daarna alsnog in praag gezeten met een alternatieve vlucht.
Je, maar de terugvlucht had je al he, slimmerik.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:51 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Heb ik nagekeken. Was 190 euro per persoon retourtje Praag, dus nog eens 400 euro voor 2 personen.
Wat ik ze schadelijk neem is dat ik het bij de conducteur heb gemeld, en ze er totaal niks mee deden. Zeker als ze taxikosten normaal betalen. http://www.treinreiziger.(...)areren_bij_ns-144120quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:50 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik weet niet of ie al langs is geweest, maar de ns kan je gewoon de dikke vinger geven.
[..]
En een bedrijf als de ns gaat echt niet betalen om hun reputatie te beschermen, die hebben ze toch al niet. Ik ben het wel eens met de rest trouwens. Voor 70-100 euro had je diezelfde dag of de dag daarna alsnog in praag gezeten met een alternatieve vlucht.
daarvoor had ik volgens flywise eerst de heenticket op moeten halen maar die waren niet meer geldig omdat ik niet op tijd was. Ze hebben mij de tickets niet toegestuurd per post, maar ik moest ze krijgen bij het inchecken.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:52 schreef Yreal het volgende:
[..]
Je, maar de terugvlucht had je al he, slimmerik.
Wat een kutbedrijfquote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:56 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
daarvoor had ik volgens flywise eerst de heenticket op moeten halen maar die waren niet meer geldig omdat ik niet op tijd was. Ze hebben mij de tickets niet toegestuurd per post, maar ik moest ze krijgen bij het inchecken.
19 cent per km. Enige idee wat een taxi van limbonia naar rotterdam gekost had? Dat was nog wel een stukje duurder dan het vliegtuig pakken later die avond...quote:Op vrijdag 7 februari 2014 13:55 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Wat ik ze schadelijk neem is dat ik het bij de conducteur heb gemeld, en ze er totaal niks mee deden. Zeker als ze taxikosten normaal betalen. http://www.treinreiziger.(...)areren_bij_ns-144120
Tevens was ik nooit op tijd kunnen komen, door alle storingen die er gister waren.
Dat is bij bijna alle luchtvaartmaatschappijen zo, vooral omdat retourtjes vaak goedkoper te boeken zijn dan enkeltjes. Als je je heenvlucht niet vliegt, vervalt ook de terugvlucht.quote:
Ik heb hier echt nog nooit van gehoord. Zelfs bij ryanair kreeg ik gewoon een kaartje voor hen en een kaartje voor terug in de mail.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 14:02 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Dat is bij bijna alle luchtvaartmaatschappijen zo, vooral omdat retourtjes vaak goedkoper te boeken zijn dan enkeltjes. Als je je heenvlucht niet vliegt, vervalt ook de terugvlucht.
nogmaals dude, er zijn genoeg verhalen bekend van conducteurs die net dat stapje extra zetten en je wel een taxi regelen...ondanks aanrijding met persoon, heb gebeld met klantenservice NS en die wisten me dit ook te vertellen. Maakt het verhaal nog zuurder.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 14:00 schreef Yreal het volgende:
[..]
19 cent per km. Enige idee wat een taxi van limbonia naar rotterdam gekost had? Dat was nog wel een stukje duurder dan het vliegtuig pakken later die avond...
Transavia werkwijze blijkbaar. Heb nooit een vliegticket gekregen helaas van Flywise, maar dat begrijp ik nog wel.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 14:03 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik heb hier echt nog nooit van gehoord. Zelfs bij ryanair kreeg ik gewoon een kaartje voor hen en een kaartje voor terug in de mail.
Het is ook niet altijd zoquote:Op vrijdag 7 februari 2014 14:03 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik heb hier echt nog nooit van gehoord. Zelfs bij ryanair kreeg ik gewoon een kaartje voor hen en een kaartje voor terug in de mail.
Wat een gedoe zegquote:Op vrijdag 7 februari 2014 14:06 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Het is ook niet altijd zoDe wondere wereld van airlinetickets. http://en.m.wikipedia.org/wiki/Airline_booking_ploys
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |