Laatste jaar samenvattingen bij de NOS. Moest er ooit van komen.quote:Tot en met het seizoen 2004-2005 vormde het eredivisievoetbal traditioneel de hoofdmoot van de zondagavonduitzendingen. Ook van andere topsportevenementen werd en wordt verslag gedaan. Zeker toen het sportaanbod op televisie nog schaars was, werd in veel Nederlandse gezinnen de zondagse agenda altijd afgestemd op Sport in beeld, zoals velen het programma tot jaren na de naamsverandering bleven noemen. Studio Sport was met het voetbal op zondagavond vaak het best bekeken programma van de week, maar na het verlies van de televisierechten op de samenvattingen van de Eredivisiewedstrijden aan Talpa verminderde het aantal kijkers tot gemiddeld een miljoen.
De televisierechten voor het eredivisievoetbal werden in 2005 gekocht door de zender Talpa. De NOS heeft toen onder meer als vervanging de televisierechten gekocht van de samenvattingen van wedstrijden uit de Engelse Premier League.
Op 10 maart 2008 werd bekendgemaakt dat de samenvattingen van de Eredivisie voor 5 jaar terug zijn bij de NOS. De zondagavonduitzending zal hierdoor traditioneel om 7 uur beginnen. Het gemiddeld aantal kijkers is in 2011 2,8 miljoen.
Ronald Mulder, die keeper van Feyenoordquote:
Wat moet je nu nog meer volgen dan?quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Toch lastig, 2 schermpjes volgen.
Ik oefen vast voor Sotsji, vanaf morgen staan er overal en nergens streampjes aan
H'veen - Twentequote:Op woensdag 5 februari 2014 22:26 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wat moet je nu nog meer volgen dan?
Ik ben niet van plan heel veel te volgen.quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Toch lastig, 2 schermpjes volgen.
Ik oefen vast voor Sotsji, vanaf morgen staan er overal en nergens streampjes aan
Vooral het curlen.quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:27 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ik ben niet van plan heel veel te volgen.
Als puntje bij paaltje komt zal ik toch wel veel gaan kijken
Ik zet gewoon streampjes op van het schaatsen tijdens collegequote:Op woensdag 5 februari 2014 22:27 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ik ben niet van plan heel veel te volgen.
Als puntje bij paaltje komt zal ik toch wel veel gaan kijken
Het was eerder verbazing. Sneller dan ik een topic opende kan eigenlijk nietquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:26 schreef superniger het volgende:
[..]
klagen over kapers in een livetopic
Ja dat ga ik denk ook doen. Mis de 500 en 1000 mannenquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik zet gewoon streampjes op van het schaatsen tijdens college
Ik alleen de eerste 500 vrouwen denk ik. Misschien ook de beslissende 500 mannenquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:28 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ja dat ga ik denk ook doen. Mis de 500 en 1000 mannen
Je bent zelf niet om aan te zienquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:29 schreef Grifte het volgende:
Schaatsen![]()
Dat is toch niet om aan te zien man.
quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:29 schreef Grifte het volgende:
Schaatsen![]()
Dat is toch niet om aan te zien man.
nee, wilde een reactie plaatsen maar het topic was vol.quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:28 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Het was eerder verbazing. Sneller dan ik een topic opende kan eigenlijk niet![]()
Had je hem al klaar staan ofzo ( weet niet of dat kan)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zijn er ook Biatlon-chicks? Dat is misschien nog de enige sport die het aanzien waard is. Beetje schieten en lopen.quote:
Die mis ik niet echtquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:32 schreef Grifte het volgende:
[..]
Maar allemaal zo duf man, je mist de supporters zoals bij voetbal en darts.
quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:32 schreef Grifte het volgende:
[..]
Zijn er ook Biatlon-chicks? Dat is misschien nog de enige sport die het aanzien waard is. Beetje schieten en lopen.
Maar allemaal zo duf man, je mist de supporters zoals bij voetbal en darts.
Nee. Je bent vanaf nu mijn aarsvijand.quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat een kolder
Ik schenk nog wat in
Ik geloof dat ik naar de winkel ga alwaar ik even wat houtkoop
zo turuc
godee wat een slechte grappen
hopelijk hou ik jullie hier nog mee te vriends
bij schaatsen hebben ze Kleintje Pilsquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:32 schreef Grifte het volgende:
[..]
Zijn er ook Biatlon-chicks? Dat is misschien nog de enige sport die het aanzien waard is. Beetje schieten en lopen.
Maar allemaal zo duf man, je mist de supporters zoals bij voetbal en darts.
Dan krijg ik weer van die wijsneuzen die het gaan verbeterenquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
als je gewoon Seda had gezegd hadden we het ook wel begrepen hoor.
*wijsneuzen.quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:36 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Dan krijg ik weer van die wijsneusen die het gaan verbeteren
Zo twijfel ik altijd hoe ik Wüst ga typenquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
als je gewoon Seda had gezegd hadden we het ook wel begrepen hoor.
quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:37 schreef johannes_vermeer het volgende:
Hij schenkt RKC de gelijkmaker.
mexicanobakker vindt dit leuk
Je bent te laat.quote:
Wust.quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:37 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Zo twijfel ik altijd hoe ik Wüst ga typen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |