Gewoon met een slijptol bedoel je? Dat is geen probleem bij zo'n Art 3 slot?quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:16 schreef Prof_Hoax het volgende:
Zelf geen optie om hem door te slijpen?
Niet door vorst iig, geen idee waardoor wel. Er zit zo'n schuifje voor het sleutelgat waardoor er ook geen vuil in kan komen.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:19 schreef MeneerLogica het volgende:
Muurvast door vriezen of onbekende reden? Als het door de kou is kan je hem nog in een bak met kokend water hangen.
Hmm.. http://www.aahscooters.nl/accessoires/quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:20 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Gewoon met een slijptol bedoel je? Dat is geen probleem bij zo'n Art 3 slot?
Daar had ik nog niet aan gedacht![]()
Zal vanmiddag eens vragen of een buurman zo'n ding heeft.
Bel even je lokale fietsenboer?quote:ART klasse 3 slot
- goedgekeurd voor de verzekering!
- sterk slot die niet door te slijpen of te zagen is
- glow in de dark slot omhulsel
Ik heb dat een keer gedaan toen mijn fietsslot op die manier ook vast zat. Kwamen meerdere mensen toe die de politie gingen bellen omdat ik niet kon aantonen dat de fiets écht van mij was (en het gaat hen ook geen flikker aan dus daarom liet ik ze ook niks zien). Toen de politie kwam liet ik de factuur van mijn fiets zien en was alles in orde.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:16 schreef Prof_Hoax het volgende:
Zelf geen optie om hem door te slijpen?
Ik heb hetzelfde gehad, alleen bij mij was het midden op de dag, aan een drukke weg(fiets stond vast aan lantaarnpaal)quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:23 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik heb dat een keer gedaan toen mijn fietsslot op die manier ook vast zat. Kwamen meerdere mensen toe die de politie gingen bellen omdat ik niet kon aantonen dat de fiets écht van mij was (en het gaat hen ook geen flikker aan dus daarom liet ik ze ook niks zien). Toen de politie kwam liet ik de factuur van mijn fiets zien en was alles in orde..
Moraal van het verhaal: Slijp je ketting af niet in het openbaar. Of 's nachts. Dan krijg je bemoeials die denken dat je een fiets/scooter aan het jatten bent.
Het eerste wat niet doorgeslepen kan worden moet nog gemaakt worden. Kost alleen wat meer tijd.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:22 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Hmm.. http://www.aahscooters.nl/accessoires/
[..]
Bel even je lokale fietsenboer?
En degelijke schijven. En een degelijk machine. En iemand die berekend is op het vastslaan van de schijf waarna dat ding uit je poten gerukt wordt en je middelste teen eraf haalt.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:28 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Het eerste wat niet doorgeslepen kan worden moet nog gemaakt worden. Kost alleen wat meer tijd.
Zal ik straks eens proberen en anders kijk ik wel of ik een slijptol kan lenen ergens.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:25 schreef Prof_Hoax het volgende:
En TS, kan het niet zijn dat er een pinnetje niet vast zit? Ram er eens een paar keer goed op met een hamer vanaf elke kant..
Nu maakt het toch niet meer uit
Die huls moet je idd ff wegschuiven maar dat kan volgens mij wel. En met zo'n geweld slaat zo'n kleine slijptol ook weer niet vast. Ik zou me er eerder zorgen over maken dat die schakel tussen de schijf en de machine in slaat.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:31 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
En degelijke schijven. En een degelijk machine. En iemand die berekend is op het vastslaan van de schijf waarna dat ding uit je poten gerukt wordt en je middelste teen eraf haalt.
Ik denk dat die sloten verweven zijn met kevlar waardoor de schijf vastslaat en dus "niet door te slijpen" zijn. Het is in ied << even googlen hoe zo'n slot eruit ziet >>
Ohik dacht dat het een of ander fancy speciaal slot was
slijptol erop en gaan TS!
En een helm, heetwerkvergunning, PJRA/TRA, een nooddouche dichtbij en beschikbaar, voldoende (vrije) vluchtwegen en een brandblusser.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:42 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Die huls moet je idd ff wegschuiven maar dat kan volgens mij wel. En met zo'n geweld slaat zo'n kleine slijptol ook weer niet vast. Ik zou me er eerder zorgen over maken dat die schakel tussen de schijf en de machine in slaat.
Als je met een slijptol gaat werken, zorg dan wel voor veiligheidsschoenen, bril, handschoenen en gehoorbescherming!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alles is door te slijpen, gewoon een reclamepraatje.quote:Op woensdag 5 februari 2014 08:22 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Hmm.. http://www.aahscooters.nl/accessoires/
[..]
Bel even je lokale fietsenboer?
Zeer zeker wel. De echt dikke sloten knip je daar ook niet mee doormidden. Hell, het gemiddelde axa-slotje ligt dan al dwars.quote:Op woensdag 5 februari 2014 09:50 schreef Leipo666 het volgende:
huur gewoon de grootste betonschaar die je kan vinden: de ene hendel op de grond steunen en dan met al je kracht de andere hendel naar beneden drukken
geen motor/scooterslot is daar tegen bestand
ik kan het filmpje even niet meer vinden van een test waarbij ze de duurste en dikste motorsloten met een betonschaar te lijf gingen: allemaal binnen 1 minuut openquote:Op woensdag 5 februari 2014 09:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Zeer zeker wel. De echt dikke sloten knip je daar ook niet mee doormidden. Hell, het gemiddelde axa-slotje ligt dan al dwars.
Hmm, wij hadden een keer een schaar gehuurd van de karwei, dat slot lag niet op de grond maar die schaar was das dan ook belachelijk stomp, die had platte vlakken in plaats van scherpe kanten.quote:Op woensdag 5 februari 2014 10:26 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
ik kan het filmpje even niet meer vinden van een test waarbij ze de duurste en dikste motorsloten met een betonschaar te lijf gingen: allemaal binnen 1 minuut open![]()
enige wat helpt is zorgen dat je slot niet op de grond ligt zodat ze de grond niet kunnen gebruiken als steun voor de betonschaar.
als het slot op de grond ligt is hij dus erg makkelijk door te knippen: ook alle fantastische ART-5 sloten
Al gedaan, mocht niet baten, met een hamer tikken ook niet, dus dat wordt vanmiddag ergens een slijptol lenen.quote:
Wou ik ook mijn fiets pakken bij het station, klemt die sleutel, geeft ik er een mep op, breek ie afquote:Op woensdag 5 februari 2014 08:23 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik heb dat een keer gedaan toen mijn fietsslot op die manier ook vast zat. Kwamen meerdere mensen toe die de politie gingen bellen omdat ik niet kon aantonen dat de fiets écht van mij was (en het gaat hen ook geen flikker aan dus daarom liet ik ze ook niks zien). Toen de politie kwam liet ik de factuur van mijn fiets zien en was alles in orde..
Moraal van het verhaal: Slijp je ketting af niet in het openbaar. Of 's nachts. Dan krijg je bemoeials die denken dat je een fiets/scooter aan het jatten bent.
was een keer mijn sleutel kwijt op zaterdagavond in het centrum, naar huis gelopen en op koopzondag teruggegaan om de fiets op te pakken en met het achterwiel in de lucht maar naar huis mee te nemenquote:Op donderdag 6 februari 2014 16:38 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Wou ik ook mijn fiets pakken bij het station, klemt die sleutel, geeft ik er een mep op, breek ie af![]()
![]()
dus fuck, ik naar huis, wat schroevendraaiers mee om ding open te breken, sta ik daar met schroevendraaiers aan een slot te kloten, rijd er politie langs en zegt niets
Wat is je huidskleur?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |