Ik ga ook even winkelen op Coinmarket...quote:Op maandag 3 februari 2014 21:01 schreef Spatieloos het volgende:
Heb 120 euro bijgekocht.
Ik wil LEAF, CON en SMC kopen. Eerst even kijken of RDD wat is.
Maar hoe zou ik het verdelen hmm.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Absoluut!quote:Op maandag 3 februari 2014 22:45 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Is er al een Scrypt ASIC leverbaar (geen pre order) waarvan er cijfers bekend zijn vanuit eindgebruikers?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 3 februari 2014 22:46 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Absoluut!En dat is waarom ik wachtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik wil nog wel eens zien met hoeveel ze het verbruik nou daadwerkelijk omlaag krijgen, want voor de prijs/hash hoef je het niet te doen volgens mij.
Nee hashes zijn nog steeds het zelfde...alleen verbruik zou stuk lager zijn en een stuk kleiner en simpeler allemaal.quote:Op maandag 3 februari 2014 22:48 schreef Maxbet het volgende:
[..]
En dat is waarom ik wacht
Ik wil nog wel eens zien met hoeveel ze het verbruik nou daadwerkelijk omlaag krijgen, want voor de prijs/hash hoef je het niet te doen volgens mij.
MichaelScott Accepteert nu ook donatiesquote:Op maandag 3 februari 2014 22:58 schreef MichaelScott het volgende:
Aantal posts voor MichaelScott voor vandaag tot nu toe: 442
Nog 8
Nou geweldigquote:Op maandag 3 februari 2014 22:58 schreef MichaelScott het volgende:
Aantal posts voor MichaelScott voor vandaag tot nu toe: 442
Nog 8
Uitkijken of ik geef je een note wegens crewbash.quote:
Wel op een post-it dan hequote:Op maandag 3 februari 2014 23:01 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Uitkijken of ik geef je een note wegens crewbash.
Ja, leuk. Maar totdat ik die cijfers terug zie komen van mensen die het apparaat daadwerkelijk in huis hebben staan is het gebakken lucht voor me.quote:Op maandag 3 februari 2014 22:55 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Nee hashes zijn nog steeds het zelfde...alleen verbruik zou stuk lager zijn en een stuk kleiner en simpeler allemaal.
Geen PCI risers met condensators en molinex pluggen er aan.
Geen Doorgebrande voedingen meer.
Familie die nog leeft als je thuis komt.
Ga naar 1:22 daar zie een een foto met het verbruik van die dingen.
Zeker doen, niet jezelf te snel rijk rekenen. Ik ben qua (short) traden ook nog maar een newbee en heb in het begin door teveel enthousiasme en domme moves (panics) tussen coins de $120 op btc-e ook zien duikelen naar $55.quote:Op maandag 3 februari 2014 22:33 schreef DaMart het volgende:
[..]
Nu loop ik al ver achter op heel veel mensen met bitcoins, dus misschien ook wel eens leuk om ergens op tijd in te stappen. Eens even gaan inlezen dan binnenkort.
Besteld of gereserveerd? Zag zo'n ding maand geleden ofzo, via een Britse site, maar waren toen nog niet leverbaar.quote:Op maandag 3 februari 2014 22:42 schreef ZetaOS het volgende:
Iemand hier al een Asic Scrypt Litecoin miner besteld?
Voor mij ook nog een beetje.quote:Op maandag 3 februari 2014 23:03 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ja, leuk. Maar totdat ik die cijfers terug zie komen van mensen die het apparaat daadwerkelijk in huis hebben staan is het gebakken lucht voor me.
Zit een schakelaartje op.quote:Op maandag 3 februari 2014 23:04 schreef TimKuik het volgende:
Die nieuwe scrypt miners lijken mij zwaar ruk. Ze minen met 300 Kh/s en kosten bijna 0.5BTC...
Voor ¤1000,- heb je een rig waarmee je makkelijk 1800 KH/s kan halen dus waarom zou je die scrypt miners nemen?
Volgens mij kan je die ook alleen maar op LTC afstellen (ivm software) of heb ik dat mis? Je bespaart er enkel wat elektriciteit mee.
Weer eens wat andersquote:Op maandag 3 februari 2014 23:16 schreef dimmak het volgende:
Het leuk. Een SC die al een paar uur op is.
Dat enthousiaste herken ik wel. Ben net een ruime week bezig met 0,08 Btc. Heb ook telkens maar een deel daarvan gebruikt. Via Leaf aardig wat verdiend, maar als Doge, Moon, TRC, FTC en EAC niet flink stijgen, ben ik dat ook kwijt.quote:Op maandag 3 februari 2014 23:06 schreef edcetera het volgende:
[..]
Zeker doen, niet jezelf te snel rijk rekenen. Ik ben qua (short) traden ook nog maar een newbee en heb in het begin door teveel enthousiasme en domme moves (panics) tussen coins de $120 op btc-e ook zien duikelen naar $55.
Heb de laatste 2 weken dat verlies gehalveerd door rustiger te handelen en veel te analyseren.
Bouw eerst je infrastructuur op (registraties op exchanges, kunnen overzetten van A naar B), zodat je flexibel kunt wisselen) en volg niet iedere hype als een bezetene +
niet blindelings advies op van anderen (zoals mij), maar selecteer wat je denkt, wat waardevol is voor jou en wat niet.
Happy trading
Ik verwacht wel, dat zo'n producent eerst flink wat zelf gemined heeft om zijn investeringen terug te verdienen, het dan naar de tussenhandelaren (Alibaba, China-markets gaat en uiteindelijk op E-bay en Amazon beland. Het maakt het Scrypt-mining dan ook gelijk minder interessant, tenzij de koersen genoeg stijgen.quote:
Het is voor mij vooral dat ik met mijn (erg berperkte) kennis van mining en Scrypt niet echt zie hoe ze beloftes waar gaan maken. Een GPU is al zo ongeveer een ASIC voor scrypt..quote:Op maandag 3 februari 2014 23:23 schreef edcetera het volgende:
[..]
Ik verwacht wel, dat zo'n producent eerst flink wat zelf gemined heeft om zijn investeringen terug te verdienen, het dan naar de tussenhandelaren (Alibaba, China-markets gaat en uiteindelijk op E-bay en Amazon beland. Het maakt het Scrypt-mining dan ook gelijk minder interessant, tenzij de koersen genoeg stijgen.
quote:Op maandag 3 februari 2014 23:32 schreef MichaelScott het volgende:
Mijn 450e post.
Tot over een half uurtje.
Tot straksquote:Op maandag 3 februari 2014 23:32 schreef MichaelScott het volgende:
Mijn 450e post.
Tot over een half uurtje.
Aantal posts voor MichaelScott voor vandaag tot nu toe: 450
quote:Top 100 van 03-02-2014
nr / aantal posts / gebruiker / % van tot. (22519)
01 1805 Toto69 8.02%
02 0400 Nattekat 1.78%
03 0385 MichaelScott 1.71%
04 0369 Sauslepel 1.64%
05 0329 Leafeon672 1.46%
06 0308 roislecxe 1.37%
07 0258 Maxbet 1.15%
Ik ben ook geen microprocessor-specialist, maar als je er een kan bouwen, dat precies de eigenschappen, die het verschil maken om SHA256 zoals het van CPU en GPU, naar ASICs ging, waarom is er dan geen processor(s) mogelijk voor Scrypt-mining, wat je gewoon in een USB-stick kunt plempen?quote:Op maandag 3 februari 2014 23:24 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Het is voor mij vooral dat ik met mijn (erg berperkte) kennis van mining en Scrypt niet echt zie hoe ze beloftes waar gaan maken. Een GPU is al zo ongeveer een ASIC voor scrypt..
Omdat (voor zover ik weet, minimale kennis, disclaimers links en rechts) het niet is zoals bij SHA waar CPU en GPU eigenlijk helemaal niet optimaal waren om het werk uit te voeren. Wat ik tot nu toe heb gelezen is dat GPU's eigenlijk (toevallig) juist vrij goed geoptimaliseerd zijn om Scrypt werk uit te voeren. Dus dan zit je als ASIC bouwer niet te concurreren met een product wat daarvoor helemaal niet bedoeld is maar met AMD zelf. Ik kan me voorstellen dat het een heel lastig verhaal gaat worden om even een beter product neer te zetten.quote:Op maandag 3 februari 2014 23:35 schreef edcetera het volgende:
[..]
Ik ben ook geen microprocessor-specialist, maar als je er een kan bouwen, dat precies de eigenschappen, die het verschil maken om SHA256 zoals het van CPU en GPU, naar ASICs ging, waarom is er dan geen processor(s) mogelijk voor Scrypt-mining, wat je gewoon in een USB-sticke kun plempen?
Tuurlijk, wat zou jij doen.. BFL deed het ook, eerst zelf minen en dan alle boardjes pas netjes in nieuwe behuizingen zetten.quote:Op maandag 3 februari 2014 23:23 schreef edcetera het volgende:
[..]
Ik verwacht wel, dat zo'n producent eerst flink wat zelf gemined heeft om zijn investeringen terug te verdienen, het dan naar de tussenhandelaren (Alibaba, China-markets gaat en uiteindelijk op E-bay en Amazon beland. Het maakt het Scrypt-mining dan ook gelijk minder interessant, tenzij de koersen genoeg stijgen.
Fantastisch, je beloning zul je met GOX-snelheid uitbetaald krijgenquote:Op maandag 3 februari 2014 23:32 schreef MichaelScott het volgende:
Mijn 450e post.
Tot over een half uurtje.
Aantal posts voor MichaelScott voor vandaag tot nu toe: 450
quote:Op maandag 3 februari 2014 23:38 schreef edcetera het volgende:
[..]
Fantastisch, je beloning zul je met GOX-snelheid uitbetaald krijgen
Gat in de markt voor AMD juist, lijkt me zo als ze die kennis hebben.quote:Op maandag 3 februari 2014 23:37 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Omdat (voor zover ik weet, minimale kennis, disclaimers links en rechts) het niet is zoals bij SHA waar CPU en GPU eigenlijk helemaal niet optimaal waren om het werk uit te voeren. Wat ik tot nu toe heb gelezen is dat GPU's eigenlijk (toevallig) juist vrij goed geoptimaliseerd zijn om Scrypt werk uit te voeren. Dus dan zit je als ASIC bouwer niet te concurreren met een product wat daarvoor helemaal niet bedoeld is maar met AMD zelf. Ik kan me voorstellen dat het een heel lastig verhaal gaat worden om even een beter product neer te zetten.
AMD heeft al een speciale Scrypt videokaart aangekondigdquote:Op maandag 3 februari 2014 23:47 schreef edcetera het volgende:
[..]
Gat in de markt voor AMD juist, lijkt me zo als ze die kennis hebben.
Linkje voor de luie mensch?quote:Op maandag 3 februari 2014 23:51 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
AMD heeft al een speciale Scrypt videokaart aangekondigd
Duidelijk verhaal, 1 vraagje: hoe vaak indexeer je?quote:Op maandag 3 februari 2014 23:52 schreef bondage het volgende:
Even wat duidelijkheid wat betreft de stats.
Die van Arcee is zuiver wat betreft het daadwerkelijk aantal geposte berichten, dit omdat hij het uit de profielen haalt. Mijn script daarentegen is niet 100% zuiver omdat deze de posts vanaf het forum indexeerd, ik heb hierdoor echter wel de mogelijkheid meerdere soorten stats te laten zien. Mijn script kan bijvoorbeeld ook het aantal per topic, per reeks en per uur laten zien, dit lukt niet met alleen de postaantallen uit de profielen.
Mocht het zo zijn dat de posts worden verwijderd nadat ze al door mijn script zijn geïndexeerd dan tellen ze wel mee, de posts worden naderhand niet uit de index verwijderd. Echer als de posts worden verwijderd ziet mijn script ze ook niet meer en kunnen ze niet meegeteld worden, hier is ook niets aan te veranderen helaas.
Tussen die van Arcee en die van mij kan dus een verschil ontstaan zodra er posts worden verwijderd of in besloten fora worden gepost waar mijn indexeerscript niet bij kan.
Ah, zit al te zoekenquote:Op maandag 3 februari 2014 23:51 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
AMD heeft al een speciale Scrypt videokaart aangekondigd
quote:Op maandag 3 februari 2014 23:52 schreef bondage het volgende:
Even wat duidelijkheid wat betreft de stats.
Die van Arcee is zuiver wat betreft het daadwerkelijk aantal geposte berichten, dit omdat hij het uit de profielen haalt. Mijn script daarentegen is niet 100% zuiver omdat deze de posts vanaf het forum indexeerd, ik heb hierdoor echter wel de mogelijkheid meerdere soorten stats te laten zien. Mijn script kan bijvoorbeeld ook het aantal per topic, per reeks en per uur laten zien, dit lukt niet met alleen de postaantallen uit de profielen.
Mocht het zo zijn dat de posts worden verwijderd nadat ze al door mijn script zijn geïndexeerd dan tellen ze wel mee, de posts worden naderhand niet uit de index verwijderd. Echer als de posts worden verwijderd ziet mijn script ze ook niet meer en kunnen ze niet meegeteld worden, hier is ook niets aan te veranderen helaas.
Tussen die van Arcee en die van mij kan dus een verschil ontstaan zodra er posts worden verwijderd of in besloten fora worden gepost waar mijn indexeerscript niet bij kan.
Toevallig net de cron aangepast. Het indexeren vind nu plaats op: 3:00, 6:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00 en 00:01quote:Op maandag 3 februari 2014 23:53 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Duidelijk verhaal, 1 vraagje: hoe vaak indexeer je?
Hopelijk is die daarna nog wel te gebruiken als gamerskaart, anders kan je 'm na het minen aan de straatstenen niet meer kwijtquote:Op maandag 3 februari 2014 23:51 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
AMD heeft al een speciale Scrypt videokaart aangekondigd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |