Die baklava of bakpoa of zo was niet te nassen met tonijn erinquote:Op woensdag 5 februari 2014 15:58 schreef indiaantje89 het volgende:
De broodjes van de Surinamer zijn natuurlijk alleen al de moeite om naar Biddinghuizen af te reizen.
Maar dat is met tonijn / vis toch? Anders zit ik het onterecht af te kraken. Die bbq was pas heerlijk waar eerst het strandje zat!quote:Op woensdag 5 februari 2014 16:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
baklava en bakpao, hoe surinaams wil je het hebben!
Zal wel Bakkeljauw zijn, met Kabeljauwquote:Op woensdag 5 februari 2014 16:11 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Maar dat is met tonijn / vis toch? Anders zit ik het onterecht af te kraken.
Oh ja...dat was het!!quote:Op woensdag 5 februari 2014 16:11 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Zal wel Bakkeljauw zijn, met Kabeljauw
de BBQ toko was godquote:Op woensdag 5 februari 2014 16:11 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Maar dat is met tonijn / vis toch? Anders zit ik het onterecht af te kraken. Die bbq was pas heerlijk waar eerst het strandje zat!![]()
![]()
Vorig jaar een broodje saté van La Place weggepleurt. Stond bij die tentjes onder houtwerk rechts tegenover de Llow Chi Min.quote:Op woensdag 5 februari 2014 16:19 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Oh ja...dat was het!!ugh dat was smerig. Was 10 euro of zo en na 1 hap pleurde ik het zo weg...allemaal mensen kijken van wtf doe je
![]()
Alsof er geen catering gaat zijn op zo'n festival... Je gaat toch niet op zo'n tekstje afquote:Op woensdag 5 februari 2014 15:54 schreef Nielsch het volgende:
DTRH
[..]
Hier word ik dus weer niet blij van. Ik ga niet naar een festival om te koken. Vlotten bouwen hoeft van mij ook niet zo, anders was ik wel bij de scouting gegaan.
quote:Op woensdag 5 februari 2014 19:46 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Vorig jaar een broodje saté van La Place weggepleurt. Stond bij die tentjes onder houtwerk rechts tegenover de Llow Chi Min.
Saté?quote:Op woensdag 5 februari 2014 21:19 schreef richolio het volgende:
[..]Die vond ik wel lekker. Welk broodje had je?
Saté ze verkochten daar ook Gyros geloof ik. Was veel te licht de saté en stonk enorm. Terwijl ik een saté liefhebber ben.quote:Op woensdag 5 februari 2014 21:19 schreef richolio het volgende:
[..]Die vond ik wel lekker. Welk broodje had je?
quote:
Ik weet niet meer welke ik had, maar ik vond 'm wel lekkerquote:Op woensdag 5 februari 2014 21:32 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Saté ze verkochten daar ook Gyros geloof ik. Was veel te licht de saté en stonk enorm. Terwijl ik een saté liefhebber ben.
Kip kerrie is heerlijk ja. En tuurlijk hoeft het geen top saté te zijn. Maar het was smerig en stonk verschrikkelijk. Daar gingen 3 muntjes de vuilnisbak in.... Was ook overdreven licht voor saté maar dat zag ik pas na dat ik betaald had.quote:Op woensdag 5 februari 2014 21:52 schreef richolio het volgende:
[..]
[..]
Ik weet niet meer welke ik had, maar ik vond 'm wel lekkerMaar tuurlijk, je zal van de La Place vast wel niet die echte sate krijgen zoals je ze in goede restaurants krijgt. Je moet ook gewoon de kip kerrie halen
Gyros was wel lekker, alleen droop er gewoon pure vet uit het broodjequote:Op woensdag 5 februari 2014 21:32 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Saté ze verkochten daar ook Gyros geloof ik. Was veel te licht de saté en stonk enorm. Terwijl ik een saté liefhebber ben.
Dat is wel heel zonde ja. Maar goed, dan weet je ook weer dat je die niet meer hoeft niet nemenquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:14 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Kip kerrie is heerlijk ja. En tuurlijk hoeft het geen top saté te zijn. Maar het was smerig en stonk verschrikkelijk. Daar gingen 3 muntjes de vuilnisbak in.... Was ook overdreven licht voor saté maar dat zag ik pas na dat ik betaald had.
Within Temptationquote:Op woensdag 5 februari 2014 22:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zou Within Temptation niet ook weer kunnen komen? Volgens mij gaan die vanaf maart toeren met hun nieuwe album. Of meer iets voor Down The Rabbit Hole
Dat is dus precies wat leukaan lowlands is(/was?)quote:Op donderdag 6 februari 2014 02:34 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Within TemptationVind dat echt niet passen bij Lowlands. Vind het soms fijne/ goede muziek, en wou/ ben ze dan ook gaan zien in 2011 in de Alpha, maar vond het echt zo niet bij LL passen. De intro met fantasy-sfeertje en filmpje etc.
Volbeat zou ook best kunnen. Tot nu toe nog geen Nederlandse bevestiging.quote:Op donderdag 6 februari 2014 09:12 schreef indiaantje89 het volgende:
[ afbeelding ]
Weekje na Lowlands dit, laat Portishead maar komen en Flume.
Pff hoop het niet, zoiets kan zomaar headlinen vandaag de dag. Haal dan maar iets anders uit de kast.quote:Op donderdag 6 februari 2014 09:48 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Volbeat zou ook best kunnen. Tot nu toe nog geen Nederlandse bevestiging.
Van mij hoeft het ook niet, maar denk dat er best een aardige kans is.quote:Op donderdag 6 februari 2014 09:53 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Pff hoop het niet, zoiets kan zomaar headlinen vandaag de dag. Haal dan maar iets anders uit de kast.
Dan liever Blink 182quote:Op donderdag 6 februari 2014 10:08 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Van mij hoeft het ook niet, maar denk dat er best een aardige kans is.
Ja, dat bedacht ik me vanochtend ook. Reading / Leeds komen ook op de proppen met Arctic Monkeys en Blink 182... Groot verschil met vorig jaar (NIN, Eminem, Green Day)... Nouja, het is nog vroeg dag...quote:Op donderdag 6 februari 2014 10:14 schreef indiaantje89 het volgende:
Het is nog even afwachten op Pukkelpop. Maar denk dat dit jaar de Alpha headliners tegen gaan vallen dit jaar als je de festivals om Lowlands heen bekijkt.
Prima als ik dan voor 100 een kaartje kan scorenquote:Op donderdag 6 februari 2014 02:31 schreef bulbjes het volgende:
Zou het op Marktplaats e.d. nou een beetje lopen met de verkoop van kaarten, gezien LL zelf nog niet uitverkocht is? Of blijft iedereen nu met z'n (al dan niet express) teveel gekochte kaartjes zitten
![]()
T gaat straks vast nog wel meer lopen als er meer namen bekend zijn e.d.denk ik, maar als dat niet zo is dan gaan er dus nog minder mensen dan die 50.000 die nu een kaartje hebben komen, of de kopers lijden verlies![]()
Op Lowlands haal ik bijna al m'n eten bij La Place. Broodjes roomkaas in de ochtend en verder Hot Sandwiches, vooral.quote:Op woensdag 5 februari 2014 19:46 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Vorig jaar een broodje saté van La Place weggepleurt. Stond bij die tentjes onder houtwerk rechts tegenover de Llow Chi Min.
Jake Bugg en Die Antwoord lijken me ook wel te verwachten.quote:Op donderdag 6 februari 2014 09:12 schreef indiaantje89 het volgende:
[ afbeelding ]
Weekje na Lowlands dit, laat Portishead maar komen en Flume.
Die Antwoord lijken me wel geinig om keertje te zien. Jake Bugg ben ik geen fan van. Hoe was die show vorig jaar in de Alpha? Die had ik over geslagen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 10:58 schreef ohnikua het volgende:
[..]
Jake Bugg en Die Antwoord lijken me ook wel te verwachten.
Van Warpaint is het niet de vraag of die nog naar een Nederlands festival gaan komen, maar naar hoeveel en naar welke.
*Gaap*quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:02 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Die Antwoord lijken me wel geinig om keertje te zien. Jake Bugg ben ik geen fan van. Hoe was die show vorig jaar in de Alpha? Die had ik over geslagen.
Oh, hij was er vorig jaar ook? Dan verwacht ik hem dit jaar toch nietquote:Op donderdag 6 februari 2014 11:02 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Die Antwoord lijken me wel geinig om keertje te zien. Jake Bugg ben ik geen fan van. Hoe was die show vorig jaar in de Alpha? Die had ik over geslagen.
Yep toen al in de Alpha, volgens mij weinig over gehoord dus zal geen topshow geweest zijn.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:05 schreef ohnikua het volgende:
[..]
Oh, hij was er vorig jaar ook? Dan verwacht ik hem dit jaar toch niet
Dat vat het wel samen. Vind zijn muziek best te pruimen, maar het was op LL erg saai.quote:
Deadmau5 deed het prima op het hoofdpodium van Werchter 2 jaar geleden, dus ik verwacht van wel.quote:Op donderdag 6 februari 2014 10:33 schreef indiaantje89 het volgende:
Opties die nu beschikbaar lijken te zijn:
Deadmau5 (zou die Alpha aankunnen?)
Je vergeet the Prodigyquote:Op donderdag 6 februari 2014 10:33 schreef indiaantje89 het volgende:
Opties die nu beschikbaar lijken te zijn:
Blink182, Calvin Harris, Deadmau5 (zou die Alpha aankunnen?), Mackelmore & Ryan Lewis, Placebo, Queens Of The Stoneage, Skrillex, The National, Volbeat,
Maar dingen als V-Festival en Pukkelpop kunnen nog wat moois meebrengen.
Toch heb ik het idee dat de Deadmau5 "hype" ietwat voorbij is. Kan me trouwens ook niet voorstellen dat Skrillex en Deadmau5 beide een avond zouden headlinen. Zo een beetje overdreven zijn.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Deadmau5 deed het prima op het hoofdpodium van Werchter 2 jaar geleden, dus ik verwacht van wel.
The Prodigy ook natuurlijk maar die staan al op Pukkelpop. Pet Shop Boys is vet maar gaan denk ik nooit headlinen in Nederland en Massive Attack toch ook niet lijkt me.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:29 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Je vergeet the ProdigyEn wellicht Massive Attack, Portishead of The Pet Shop Boys. Maar het is gewoon hopen dat Pukkelpop komt met Outkast, Beck of The Strokes.
Skrillex zal toch niet weer die Alpha af gaan sluiten?quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:31 schreef theodoor9 het volgende:
Toch heb ik het idee dat de Deadmau5 "hype" ietwat voorbij is. Kan me trouwens ook niet voorstellen dat Skrillex en Deadmau5 beide een avond zouden headlinen. Zo een beetje overdreven zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |