Overeem zn cardio viel mee.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:27 schreef Geo4kant het volgende:
Ik kan er niet eens meer boos om worden.. je weet gewoon dat die tegen goal komt.
Inderdaad.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:12 schreef Intellectueel het volgende:
Haha, die Cocu. Moet wel de meest waardeloze coach van de afgelopen 10 jaar zijn. Charisma van een goudvis en de uitstraling van een bankmedewerker.
Thuis is PSV ook niet al te best de laatste tijd, vorige week kwam PSV nog goed weg tegen AZquote:Op zondag 2 februari 2014 18:26 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
PSV heeft ook al seizoenen lang problemen met uitwedstrijden. Ik durf de statistieken er niet eens bij te zoeken, want ik weet bijna zeker dat PSV daar als degradatiekandidaat uit naar voren komt. Dit seizoen alleen al 7 keer verloren in 11 wedstrijden. En slechts 2 keer gewonnen ofzo? Sneu.
En PSV speelde best goed eigenlijk, was maar één spelende ploeg wat ik zag de tweede helftquote:Op zondag 2 februari 2014 18:27 schreef Geo4kant het volgende:
Ik kan er niet eens meer boos om worden.. je weet gewoon dat die tegen goal komt.
Goed?quote:Op zondag 2 februari 2014 18:28 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
En PSV speelde best goed eigenlijk, was maar één spelende ploeg wat ik zag de tweede helft
Was maar één ploeg die aanvallend speelde. Oké, toegegeven, het had zeg maar wat efficiënter mogen zijn.quote:
Ja als de Boer onze coach was zou hij zeggen dat we gedomineerd hebben maar rot op joh.. niveau van de E'tjes is nog hoger.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:29 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Was maar één ploeg die aanvallend speelde. Oké, toegegeven, het had zeg maar wat efficiënter mogen zijn.
PSV had de bal, meer niet.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:29 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Was maar één ploeg die aanvallend speelde. Oké, toegegeven, het had zeg maar wat efficiënter mogen zijn.
Waarom was Ruiz er eigenlijk niet bij vandaag?quote:Op zondag 2 februari 2014 18:29 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Locadia had er gewoon uit gemoeten. Die is te statisch tegen dit soort ploegen en heeft ook nog eens een te trage balbehandeling.
Tegen Cambuur hopelijk Ruiz in de spits.
Daar hebben we het dan inderdaad nog niet eens over gehad. Ook dat gaat ieder seizoen achteruit.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Thuis is PSV ook niet al te best de laatste tijd, vorige week kwam PSV nog goed weg tegen AZ
Geblesseerd.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Waarom was Ruiz er eigenlijk niet bij vandaag?
Puur voor het geldquote:Op zondag 2 februari 2014 18:32 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Wát een baas was dat inderdaad
En nu speelt die bij een of andere kutclub in Oost-Europa
ja rot op, het is rkc, die spelen nou eenmaal zoquote:Op zondag 2 februari 2014 18:29 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Was maar één ploeg die aanvallend speelde. Oké, toegegeven, het had zeg maar wat efficiënter mogen zijn.
twente mag je wel winnenquote:Op zondag 2 februari 2014 18:32 schreef FL_Freak het volgende:
Tegen cambuur zullen we wel weer 1 puntje pakken ofzo en tegen twente krijgen we weer al het gezeik. Hoofdingang na de wedstrijd bestormen, dat soort dingen.
Locadia is sowieso niet geschikt voor dit speltype dat PSV speelt. Daarnaast heb ik ernstige twijfels of hij überhaupt wel goed genoeg is eigenlijk.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:29 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Locadia had er gewoon uit gemoeten. Die is te statisch tegen dit soort ploegen en heeft ook nog eens een te trage balbehandeling.
Tegen Cambuur hopelijk Ruiz in de spits.
Mertens was 2x op rij MVP en goed voor bij elkaar +/- 45 doelpunten per seizoenquote:
Cocu maakt spelers niet beter. Cocu is niet eens in staat om zijn cavia automatismen aan te brengen.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:28 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Inderdaad.
Een trainer is er niet om spelers beter te maken, kom nou, wat is dat nou weer voor een gedachte zeg?
Huh? Ik heb toch geen een keer ook maar 't idee gehad dat PSV een doelpunt zou gaan maken.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:28 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
En PSV speelde best goed eigenlijk, was maar één spelende ploeg wat ik zag de tweede helft
Mertens maakte tenminste nog doelpunten tegen rkc,ado,cambuur enzo. Tegen topclubs had je weer weinig aan mertens.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:33 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Mertens was 2x op rij MVP en goed voor bij elkaar +/- 45 doelpunten per seizoen
Qua fanboysnism heb ik liever Dsudszak maar als je wat wilt winnen moet je voor Mertens gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |